Кусачая Я• 30 июля 2023
У колишнього третій дім
А я кінці зводу з кінцями.
Закордоном знімаю житло, впахую страшенно.
А він дитині ноут в школу купити відмовився, бо грошей нема. Висилає 5 тис грн в місяць, цього навіть на їжу не вистачає.
Найбільший страх, що після повернення дочка може піти до нього, бо він має три доми. А я лишусь ні з чим
Кусачая Я
• 30 июля 2023
Ответ длямистерЛяпсус
Так если авто переехала, потому что она так решила то он должен ей всю зп?
Він заробляє дуже багато. Дитина просила просто ноутбук
Кусачая Я
• 30 июля 2023
Ответ дляВсюди влазю
Тут достатньо грошей для всього. Якщо станеться форс-мажор по здоров´ю ю,я думаю,ніхто не відмовить нікому в допомозі.
Знімайте рожеві окуляри і зрозумійте,що зараз більшість українців живуть на такі суми не на одну людину далеко. І 10 тисяч на одну дитину це навіть добре. Дай бог,щоб кожна мати могла виділити 10 тисяч на одну дитину
Житло 30 тис в міс
Кусачая Я
• 30 июля 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Просто багатый чувак потенциальный муж для советчиц
И тот факт что алименты не заметно для бюджета- хорошая новость для женщин.
А чтоб в голове не стыдно было, всегда можно пнуть мать.
Хаха
Кусачая Я
• 30 июля 2023
Ответ дляБелоснежко
Моя дитина живе в Польщі,то тратить 100 є в міс на продукти.Не знаю які де ці,більше ніде не була,але там можна.І я тут трачу 4 т на себе на продукти.Це абсолютно можливо.
Тобто людина тільки їсть?
Голубая фишка• 30 июля 2023
Ответ дляСмешнюча
В шоці від деяких коментарів.. зараз напишуть що я зажрана, но хіба 10 тис то для дитини ок і прямо жирувати???
Садочок приватний 10 тис, харчування лише в садочку 4 тис, разове зайняття з тренером з плавання 400 грн, логопед, 400 грн, гімнастика 1000 міс. А ще дитині треба купувати речі, як мін 2 тис міс, інколи іграшки, мінімальні розваги.
Велосипед дуже посередній 6-7 тис.... А на море вивезти?
Пані,корону поправте.Ви про мінімальну зарплату в Україні щось чули?А пенсію?
Кусачая Я
• 30 июля 2023
Ответ дляАноним_
Для України на 1 чол - гроші.
Так можна поїхати в Сингапур, чи іншу дорогу країну і кричати, що не вистачає.
Автор можливо боїться, що дитина піде до тата іаліменти доведеться платити їй.
Який бред
Голубая фишка• 30 июля 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
Вы пытаетесь говорить на украинском, но у вас плохо получается.
«Неділя» - это НЕ неделя. Это только «воскресенье»
А теперь перечитайте сообщение на которое я отвечала
У багатьох областях України в розмовному стилі часто використовують слово ’неділя’ .
Кусачая Я
• 30 июля 2023
Ответ дляВсюди влазю
А свої 5 Ви не рахуєте?
Я житло знімаю за 30
Кусачая Я
• 30 июля 2023
Ответ дляВсюди влазю
А свої 5 Ви не рахуєте?
Їжа 10-12 на двох. Бензин 3-4.
На решту грошей більше нема. Навіть на ту ж оптиму
Первоклашка Я• 30 июля 2023
Ответ дляМой завтрак
А вы заграницей жили? Ну расскажите как на 100 евро в месяц там ребенка прокормить
100 евро от папы и 100 евро от мамы. не хватит ребенку на еду?? Возмущение автора понятно насчет ноута. но.... по справедливости. он нормальные алименты платит. а то что козел - это да... Я у своего бывшего по 150 евро на ребенка вытребовала
Кусачая Я
• 30 июля 2023
Ответ дляАноним_
Так муж не виновпт, что автор поехпоа за ораницу, а зарплата у него украинская
Він іт. В нього в місяць 10 тис у е плюс мінус
Первоклашка Я• 30 июля 2023
Ответ дляГарнюнька
120 євро? Ви це серйозно?(((
так не один же папа должен ребенка кормить...
Кусачая Я
• 30 июля 2023
Ответ дляАноним_
Обычный.
С зарплатой 15 тыс, если ребенок один, а если не один - тысяч 20.
Если автор боится, что дочка уйдет к папе - наверное не такой плохой папа.
Він не поганий. І дочці не помагає бо вона зі мною.
Всюди влазю• 30 июля 2023
Ответ дляКусачая Я
Я житло знімаю за 30
Знімайте не за 30 і буде легше,не думали? Ви в якій країні? Яка нагальна потреба знімати житло за 30 штук?
Кусачая Я
• 30 июля 2023
Ответ дляНеВРотик
Кинула вам кістку автор як собакам і ви вбиваєте один одного)
А їй пофіг))
Просто на прогулянці з дитиною
Первоклашка Я• 30 июля 2023
Ответ дляКусачая Я
козел в этом, конечно.... Но, вы это и сами знаете. что тут обсуждать
Гарнюнька• 30 июля 2023
Ответ дляПервоклашка Я
Саме так. Якщо не приймати участі в житті дитини то хоч оплачувати достойне життя. І це не 120 євро. Не розумію чому тут козлів біологічних оправдовують? Жінки що з вами?
Гарнюнька• 30 июля 2023
Ответ дляПервоклашка Я
Дитині крім їжі багато ще чого потрібно)
Кусачая Я
• 30 июля 2023
Ответ дляОксана_12
Ну так із стартового поста. Тема трольна, це очевидно. Але зріз людей дуже цікавий.
На жаль, тема не трольна(
Всюди влазю• 30 июля 2023
Ответ дляКусачая Я
Ну якщо Ви впевнені щодо його доходу,оскаржуйте в суді аліменти і буде Вам щастя. Але Ви не хочете. Чому?)
Кусачая Я
• 30 июля 2023
Ответ дляПервоклашка Я
Тобто оренда житла 30 тис не рахується?
Гарнюнька• 30 июля 2023
Ответ дляВсюди влазю
Чи вона має сказати я буду за 15 знімати)))
Аноним_• 30 июля 2023
Ответ дляОксана_12
Так я і написала, що це мало. І ви першим де реченням це підтвердили. Ноут у нього був, взуття на замовлення... Це не 7 тисяч, вибачте. Жити модна і на 1000, і на сотню. Питання як. І жодні адекватні батьки не будуть дивитись, як дитина носить куртку з короткими рукавами,, якщо є за що купити дві. Невже не так? Була б можливість ви бне винайняли б йому окрему квартиру? Не пошили запасну пару? Не...? Не зробили ь жттт своєї дитини кращим. Та прямо...
Взуття безкоштовно - я писала. А уявити тепер студента без ноута - взагалі важко.
І це не щомісячна покупка. На це можна назбирати.
Ну дивіться в Україні ми втрьох живемо на 60 тис грн. З них 20 старшому відправляємо.
Ми не бідуємо, є авто - теж витрати.
Меншій на гуртки тільки витрачаємо тисяч 7. Ходимо на концерти,в кіно, Ще й тата лікуємо вже декілька років. В нуль не виходимо перед зарплатою.
А дехто вважає, що на трьох 40 тис в Києві це ніщо.
Ми не бідуємо, є авто - теж витрати.
Кусачая Я
• 30 июля 2023
Ответ дляВсюди влазю
Тут іншого нема, хіба село в ’ж’
Голубая фишка• 30 июля 2023
Ответ дляПомидорина
Говорят на суржике с русизмами то есть?
Що ж вас так хвилює це питання? Ви ж ідеальною рос.балакаєте.
Кусачая Я
• 30 июля 2023
Ответ дляПервоклашка Я
Не знаю як не біситись. Я часто при дочці можу сплакнути
Всюди влазю• 30 июля 2023
Ответ дляГарнюнька
Це в якій країні ринкова ціна 30 штук в місяць за житло?
Гарнюнька• 30 июля 2023
Ответ дляКусачая Я
Тобто оренда житла 30 тис не рахується?
Чому ви через суд не добиваєтесь? Чи тема поговорити?
Первоклашка Я• 30 июля 2023
Ответ дляГарнюнька
Я не оправдываю его. я лишь написала, что 5000 это уже неплохо. многие и этого не высылают ,к сожалению((( двум моим подругам с начала войны мужья и копейки не кинули на детей(((( причем мужья за границей(
муж автора козел ,что ребенку ноут не купил. не обеднел бы