ничевока• 30 июля 2023
Допомога при отруєнні
Судячи з усього людина з´їла не дуже свіжу їжу. За пару годин з симптомів з´явились запаморочення, нудота та блювота. П´є воду, періодично є блювота та пила сорбенти. Вже наче краще, але запаморочення не проходить. Чи можна ще чимось допомогти?
ничевока
• 30 июля 2023
Ответ дляtarveldy
Атоксіл, якщо підніметься температура то бігом у лікарню
Дякую, випила, поки викликає блювоту періодично
З царем в голові• 30 июля 2023
Вода рео, мінімум літр, заміняє крапельниці реосорбілакту. Сорбент. Якщо є можливість до лікаря.
ничевока
• 30 июля 2023
Ответ дляПлету интриги
М´ясо, риба? Може бути і ботулізм. Вам би людину до лікаря
Запечені ковбаски
Поки пручається до лікаря, температури нема
Плету интриги• 30 июля 2023
Ответ дляничевока
Запечені ковбаски
Ботулізм страшна штука... Поясніть людині: час до ночі йде. Вночі шукати швидку чи лікаря - така собі розвага