Ви звертаєтесь до своїх дітей якимись дивними словами? (Жужик, котик, зайчик…)
Чому? Навіщо? Це нормально?)
Я постійно щось таке вигадую, не знаю чому 😏 Імʼя дитини подобається, але кажу незрозуміло якими словами.
Чому? Навіщо? Це нормально?)
АяВсёЗнаю• 30 июля 2023
да, всё время) дети привыкли, не против) если им не нравится - не называю так
Вельми шановна• 30 июля 2023
Ні, але якщо це дитина моєї подруги, то можу сказати зайчик, котик чи сонечко.
Блін, я не так зрозуміла питання
Ластовиння• 30 июля 2023
Котик, потому что Константин - Костик - Котик.
А дочку вареничком, когда совсем маленькая была, потому что Варя. Сейчас бы ей не понравилось уже )))
Залізна пані• 30 июля 2023
и имя кривляю ласково и кучу разных ласковых словечек
и мусичка, и котичка, котуся, фасолька, заюшка, буся, лапка
само как-то получается
ЭкстрасенсиХаЯ• 30 июля 2023
Та как только не называю её и мышка, и слоня, кузя, рыбка, бусинка, малыш, кисюня. Зовут дочку Вера)
100pudov• 30 июля 2023
Зайчик, просто заяц, но все же подросток, стараюсь не называть, чтоб не злить 🤣 но чаще имя меняю. Он Илья, а я Иличка или Иля зову....
Настасья Пицун• 30 июля 2023
Максюта, Максимильян, Максюша иногда Зайчуш (оч редко
), сынуня, сынок.
Но в основном- МАааксииим!!!
), сынуня, сынок. Но в основном- МАааксииим!!!
Милота• 30 июля 2023
Я называю Джексон потому что она Женя, а я меломанка))) муж называет Жучек, т.к. она любит жуков.
БлинчикБезСметанки• 30 июля 2023
Да, зіронька, булочка/булчона. Алисенок, бубочка, бусинка
Сина: Мадрид, пупсяшик, зірчик, солодунчик
А чого так не знаю, в мене добрі наміри)
РокерША• 30 июля 2023
Говорю сыну: Ляля моя) он у меня красавчик! Люблю его! Муж у меня Бусинка)))
Я шалунья• 30 июля 2023
Сонечком частенько називаю, або доця. По імені теж. Просто хочеться якось лагідно, що тут дивного?
Квітка Миру• 30 июля 2023
Звертаюсь, звичайно. Але тільки в сімейному колі. Не на людях, бо то наше, особисте
Ответ дляtarveldy
До сина - сонечко, до доньки - чупапі муняня
До доньки довге звертання)))
Зажуженная Жужжа• 30 июля 2023
Так,іноді щось вигадую...частіше коли зовсім маленькі були типу ’булочка’ чи ’сандалік’,’ макароніна’.
Ответ дляЛо Шарик
А що дивного?
Є імʼя - логічно називати по імені))
Ответ дляЗалізна пані
само как-то получается
От я так само - квасолька 🙈 Нічого спільного з іменем, але так кажу)
3@йk@• 30 июля 2023
Ответ дляOlga-lyubimaya
Є імʼя - логічно називати по імені))
а ще по-батькові та прізвище
то логічно називати повним ПІБ
Ло Шарик• 30 июля 2023
Ответ дляOlga-lyubimaya
Є імʼя - логічно називати по імені))
Чоловіка ’кохатим’ чи ’любим’ ніколи не називаєте, навіть в інтимні моменти? Тоді логічно на ім´я і по-батькові напевне, як в 19 сторіччі...