chornoruk• 31 июля 2023

Манікюр, стерилізація інструменту

Дівчата, ходжу на манікюр, інструмент увесь ніби стерилізований і майстер дістає із пакету при мені, але фрези не з пакету, тобто після попереднього клієнту. Вже й майстра змінила, ситуація аналогічна. Підкажіть як у вас?
Мимо_шла• 31 июля 2023
Фрезы тоже с пакета для сухожара достает

Lolamy• 31 июля 2023
Так само. Все з розчину, а фрези ті самі. Цікаво було б послухати дівчат, які працюють майстрами манікюру.
marata• 31 июля 2023
У моєї фрези теж із пакета
Stepa_nida• 31 июля 2023
Набір фрез запакований. Якщо потрібна якась індивідуальна - теж з пакету, з пломбами, датою і тд.
Lolamy• 31 июля 2023
Ответ дляStepa_nida
Це салон?
Stepa_nida• 31 июля 2023
Ответ дляLolamy
Це салон?
Так
КВІТКА-6965• 31 июля 2023
Все запаковане і фрези теж.
Пилки одноразові
КВІТКА-6965• 31 июля 2023
Ответ дляLolamy
Без сухожару?
автор chornoruk • 31 июля 2023
Пилочки одноразові також, але фрези точно після клієнтів. Ціна манікюру 500 грн

Lolamy• 31 июля 2023
Ответ дляКВІТКА-6965
Без сухожару?
Так. Розчин для стерилізації хірургічних інструментів. Він нічим не гірший
КВІТКА-6965• 31 июля 2023
Ответ дляLolamy
Розчин само собою. Далі сухожар
Мария10• 31 июля 2023
Ответ дляКВІТКА-6965
Розчин само собою. Далі сухожар
Є розчин для дезінфекції, є для стерилізації
Lolamy• 31 июля 2023
Ответ дляКВІТКА-6965
Розчин само собою. Далі сухожар
Не використовує. Рожчину ж достатньо. Хіба ні?
Lolamy• 31 июля 2023
Ответ дляМария10
Саме так.
КВІТКА-6965• 31 июля 2023
Ответ дляLolamy
Розчин це 1 етап. Їх 4
Lolamy• 31 июля 2023
Ответ дляКВІТКА-6965
Розчин це 1 етап. Їх 4
Миття, розчин для стерилізації, миття, ультрафіолетовий ящик
alla1985m• 31 июля 2023
Ответ дляLolamy
Що саме цікавить. Запитуйте)
Про стерилізацію: інструменти після роботи миються під проточною водою, потім дезинфікуються в дизрозчині, а потім висихають від розчину і закриваються в крафт пакет, далі в сухожарі при температурі 180. 30хв старилізуються. Крафт пакет з інструментом розкривається безпосередньо перед самою процедурою манікюру.
Інструмент маю на увазі і фрези також.
Lolamy• 31 июля 2023
Ответ дляalla1985m
Що саме цікавить. Запитуйте)
Інструмент маю на увазі і фрези також.
Моя миє, замочує в розчині, потім знову миє і працює. Пилки одноразові, фрези якісь міняє, а шо для нігтя то ні. Змінювати майстра?
Nezabydka-2365• 31 июля 2023
Ответ дляLolamy
Интересно что бы вы говорили, если бы хирург или стоматолог полез бы к вам с инструментами из раствора))

Lolamy• 31 июля 2023
Ответ дляNezabydka-2365
Мене ніколи не ріжуть. Та і обрізний я не роблю
Nezabydka-2365• 31 июля 2023
Ответ дляLolamy
Никогда не говори никогда
alla1985m• 31 июля 2023
Ответ дляLolamy
Можливо в неї якийсь дуже чарівний розчин, але знаю точно має бути стерилізація з включенням і термічної обробки. Гепатити В, гепатити С, ВіЧ, СНІД... ризиково.
КВІТКА-6965• 31 июля 2023
Ответ дляLolamy
І скільки ви за це платите?
автор chornoruk • 31 июля 2023
Так цікаво почути який зараз прайс за ідеальний манікюр? Але це ще залежить від салону - на дома, чи убогий офіс чи з ремонтом.
jtywest• 31 июля 2023
Ответ дляalla1985m
Тогда только одноразовый инструмент. СПИД не убирается стерилизацией, сухожаром и тд. Потому весь мир перешел на одноразовые шприцы.
AlenaG• 31 июля 2023
Ответ дляLolamy
Ніякого миття перед зануренням в розчин немає, три етапи.
Oksana USA• 31 июля 2023
Ответ дляLolamy
Ой, девочки, как же вы рискуете...
alla1985m• 31 июля 2023
Ответ дляAlenaG
Перед раствором инструменты моются проточной водой со спец щёточкой. Так как на них после работы может оставаться пыль или кусочки кутикулы.
Раната• 31 июля 2023
Ответ дляalla1985m
Ні, за правилами, інструменти після клієнта мають бути покладені одразу ж в лоток з дезинфекційним розчином на визначений методичкою для кожного розчину час, разом з пилюкою і біологічними часточками. Це етап 1 - дезінфекція
Етап 2 - промивання під проточною водою зі щіточкою
Перші два етапи можуть об´єднати в УЗД мийці.
Етап 3 - просушка на повітрі чи в сухожарі вад краплин води і стерилізація в сухожарі у крафт пакеті.
Це якщо є сухожар і крафт пакети. Тоді інструмент так і зберігається, а крафт пакет розкривається перед клієнтом.
Якщо сухожар без крафт пакетів, то стерильний інструмент після сухожару зберігають в УФ камері, постійно ввімкненій, таке можна побачити в стоматології.
Якщо сухожару нема, використовують холодний метод стерилізації, відповідним розчином з процентом і експозицією за методичкою. Тільки про цьому перші два етапи все одно обов´язкові, тобто дезрозчин для замочування перед миттям щіточкою, інструмент не просушують, а одразу стерилізують розчином, зберігають стерильний інструмент в УФ камері. Так само обробляють зонди, які пацієнти по черзі використовують для діагностики шлункових захворювань, не одноразові вони.
alla1985m• 31 июля 2023
Ответ дляРаната
Все я правильно описала. Мойка инструментов перед погружением в раствор избавит раствор от попадания туда кусочков кожи, кутикулы и пыли, которые могут оставаться на инструментах после процедуры. Раствор для дезинфекции инструментов готовиться на 3-5 дней!!! , а не на каждого клиента. Так что не надо мне никать здесь! )))