Кицюююня• 31 июля 2023
На скільки реально схуднути за 3 тижня?
Дівчата , як вважаєте , або може з власного досвіду
На скільки реально схуднути за 3 тижня ?
Дано 60 кг( +7кг за пів року ) зріст 160.
Більш/менш правильне харчування+ спорт пару раз в тиждень і щоденні прогулянки на пару годин .
Виник спір з подругою, я кажу що буде -4 кг в ідеалі , вона каже що хоча б 2 кг скинути
Або може порадите якісь лайфхаки з цього приводу
очки_ннадо• 31 июля 2023
При великій вазі може піти по 1 кг в тиждень. У вас може не так піти
Дивлячись як ви будете худнути.
Вы можете перестати їсти взагалі і схуднути на 4.
А потім поправитись на 6 одразу
Дивлячись як ви будете худнути.
А потім поправитись на 6 одразу
Спішу - перекидаюсь• 31 июля 2023
+7 кг за півроку, це по 1.2 кг за місяць ви набирали. Логічно, що і скидатимете десь так само. Тобто, я би і одному кг раділа. Якщо це в нормальному темпі, а не ’режим Освенцим’.
З родзинкою• 31 июля 2023
3кг легко , якщо з лайфхаками.
Типу сильні нагрузки , багато пити , обгортання та останні 3 дні вивести воду .
Але це ефект тимчасовий .
Додекаэдр• 31 июля 2023
Порадити можу купити рецепти корисних смачних, але дієтичних страв з марафонів. Це реально працює, бо там все пораховано вже.
Король дивана• 31 июля 2023
К зачем эти гадания? Начните худеть, питайтесь не срываясь и будет видно, какой результат.
Может вы побудете неделю на ПП, а потом вернетесь к прежнему режиму, на котором поправились.
Борщичок• 31 июля 2023
випийте чаю з сіни, відразу пару кг вийде. Але це такий метод, до якого я рідко вдаюся
дама_из_декрета• 31 июля 2023
Я худела перед съёмками и на 10 кг за месяц. Так что на 7 кг вообще реально точно.
ПП-шница• 31 июля 2023
Я з дієтологом скинула 3,5 кг за 2 тижні. Моя вага була 57 кг при рості 157 кг.
Кицюююня
• 31 июля 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Лучше на шоколадки)
Ага, чи на даблчіз , щоб вже точно закріпити результат )
Кицюююня
• 31 июля 2023
Ответ дляПП-шница
Можете підказати , що по харчуванню у вас було ?
Дякую )
Кицюююня
• 31 июля 2023
Ответ длядама_из_декрета
Поділіться секретами , дякую )
Кицюююня
• 31 июля 2023
Ответ дляБорщичок
Ні, я проти таких методів ..
Кицюююня
• 31 июля 2023
Ответ дляКороль дивана
Поправилась через те що заїдаю стреси , розумію , що це не виправлення , але як є
Пора брати себе в руки, не для якоїсь певної ваги , а для здоров´я.
Спір з подругою , це просто як додаткова мотивація
ПП-шница• 31 июля 2023
Ответ дляКицюююня
Дякую )
Що саме?
Меню під мене розписала дієтолог. Що я їм, що ні. БЖУ під вагу і бажання.
Щастя-здоровля• 31 июля 2023
Ответ длядама_из_декрета
Як?що ви їли?
Дай подивлюся• 31 июля 2023
Ответ дляНеваляшкина
только дефицит калорий и спорт + интервальное голодание.
Ага . Худеть начала при 2500 тыс ккал