Поддакиваю иногДА• 31 июля 2023

Лікування постійних зубів у підлітка

14 років. Раніше не доводилось ще лікувати, тому не знаю точно. Це шукати лікаря для дорослих? Чи дитячі лікарі також пломбуть постійні зуби? Чи можлива седація в такому віці, бо дуже тривожна зараз, багато страхів, низький больовий поріг (
Моль Моллівна• 31 июля 2023
Доктор для взрослых, обычный наркоз сейчас убойный, не нужно седацию.

автор Поддакиваю иногДА • 31 июля 2023
Ответ дляМоль Моллівна
Страх уколів ((
Донька подруги• 31 июля 2023
В 14 к детскому доктору ходим. Если больно, то делаем укол в десну и ничего не больно
Донька подруги• 31 июля 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Страх уколів ((
Перебороть страх, уговорить. Мой младший орал что вся больница слышала, пошел с папой, уболтали, сделали укол, потом вышел с кабинета и говорит, я теперь всегда буду делать укол и не бояться.
Щедрик• 31 июля 2023
Детские стоматологи с подростками работают. А вот взрослые - не всегда
Перша леді колгоспу• 31 июля 2023
моїй 12 і вже перевели до дорослого стоматолога, дитячий стоматолог її лікувала до останнього молочного зуба :)
ЖующаЯКонфету• 31 июля 2023
Моей 12, все зубы постоянные, перевела к своему врачу (потому что ему доверяю больше).
Своим детям я говорю, что страх - это совершенно нормально, но дайте врачу делать его работу, иначе потом будет еще больше страха и работы. Работает стабильно.
автор Поддакиваю иногДА • 31 июля 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Мій лікар відмовляється працювати з підлітками, мінімум з 17-18 років, йому довіряю, але..
Дуб береза• 31 июля 2023
Можно попросить врача перед уколом брызнуть на десну или помазать обезболивающим. Тогда укол не так ощущается.

Gvenna• 31 июля 2023
Седація можлива.
Бажаю вдалого вирішення проблеми.
Знаю що таке тривожна дитина, коли всі розмови коту під хвіст..
автор Поддакиваю иногДА • 31 июля 2023
Ответ дляGvenna
Седація можлива.
Бажаю вдалого вирішення проблеми.
Дякую
Alex_Kri• 31 июля 2023
Есть стоматолог-терапевт, есть просто стоматолог, есть детский стоматолог. Стоматолог-терапевт имеет право лечить только взрослых.
Мания-Величия• 31 июля 2023
Мамо, навчіться розмовляти зі своїм підлітком.
автор Поддакиваю иногДА • 31 июля 2023
Ответ дляМания-Величия
Шановна, шкода, що крім форуму вам нема де самостверджуватись
Мания-Величия• 31 июля 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Я пишу слушну пораду. Ви на рівному місці вже на седацію готові. Заради чого?
автор Поддакиваю иногДА • 31 июля 2023
Ответ дляМания-Величия
У вас є досвід з тривожними дітьми? Якщо ні, то ваші поради ні про що. Якщо так, дайте конкретні практичні поради, а не загальні фрази, про ’навчіться’