Поддакиваю иногДА• 31 июля 2023
Лікування постійних зубів у підлітка
14 років. Раніше не доводилось ще лікувати, тому не знаю точно. Це шукати лікаря для дорослих? Чи дитячі лікарі також пломбуть постійні зуби? Чи можлива седація в такому віці, бо дуже тривожна зараз, багато страхів, низький больовий поріг (
Поддакиваю иногДА
• 31 июля 2023
Ответ дляМоль Моллівна
Доктор для взрослых, обычный наркоз сейчас убойный, не нужно седацию.
Страх уколів ((
Донька подруги• 31 июля 2023
В 14 к детскому доктору ходим. Если больно, то делаем укол в десну и ничего не больно
Донька подруги• 31 июля 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Страх уколів ((
Перебороть страх, уговорить. Мой младший орал что вся больница слышала, пошел с папой, уболтали, сделали укол, потом вышел с кабинета и говорит, я теперь всегда буду делать укол и не бояться.
Перша леді колгоспу• 31 июля 2023
моїй 12 і вже перевели до дорослого стоматолога, дитячий стоматолог її лікувала до останнього молочного зуба :)
ЖующаЯКонфету• 31 июля 2023
Моей 12, все зубы постоянные, перевела к своему врачу (потому что ему доверяю больше).
Своим детям я говорю, что страх - это совершенно нормально, но дайте врачу делать его работу, иначе потом будет еще больше страха и работы. Работает стабильно.
Поддакиваю иногДА
• 31 июля 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Мій лікар відмовляється працювати з підлітками, мінімум з 17-18 років, йому довіряю, але..
Дуб береза• 31 июля 2023
Можно попросить врача перед уколом брызнуть на десну или помазать обезболивающим. Тогда укол не так ощущается.
Поддакиваю иногДА
• 31 июля 2023
Ответ дляGvenna
Седація можлива.
Бажаю вдалого вирішення проблеми.
Знаю що таке тривожна дитина, коли всі розмови коту під хвіст..
Бажаю вдалого вирішення проблеми.
Дякую
Поддакиваю иногДА
• 31 июля 2023
Ответ дляМания-Величия
Мамо, навчіться розмовляти зі своїм підлітком.
Шановна, шкода, що крім форуму вам нема де самостверджуватись
Мания-Величия• 31 июля 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Я пишу слушну пораду. Ви на рівному місці вже на седацію готові. Заради чого?
Поддакиваю иногДА
• 31 июля 2023
Ответ дляМания-Величия
У вас є досвід з тривожними дітьми? Якщо ні, то ваші поради ні про що. Якщо так, дайте конкретні практичні поради, а не загальні фрази, про ’навчіться’