Anutkabella• 31 июля 2023

Дитячий стілець для кормління!

Дівчатка,доброго вечора!Підкажіть будь ласка який стілець для кормління у вас є,за якими критеріями ви обирали,хочу щоб він був не великим та функціональним,але всі знайомі мамочки кажуть що функція у нього повинна бути одна,покормила і все !ви також так вважаєте,буду дуже вдячна за поради 😊🙏
Горськ• 31 июля 2023
В мене був чікко,все подобалося.
So_so• 31 июля 2023
Ориенируйтесь на бюджет
білий туман• 31 июля 2023
і щоб колеса були!
Lyubawishna• 31 июля 2023
В мене взагалі була качеля адбор 3 в 1, дуже подобалась дитині. Столик там знімається
AnyaSkazka• 31 июля 2023
Для годування.
Був Чіко, класний, але зараз глянула ціну-невиправдано дорого.
Murrr4a• 31 июля 2023
Дерев´яний для дорослого столу, робили на замовлення. Вже третя дитина в ньому сидить з 7 міс до 5-6 років. Зараз стіл нижче, обрізали ніжки,щоб під стола залазив, фото старе
illi• 31 июля 2023
Chicco polly, не громіздкий, є положення лежачі, взагалі є все що потрібно, дуже задоволена ним.
Bilolena• 31 июля 2023
Икея антилоп, легко мыть.
tarveldy• 31 июля 2023
чіко тей шо з народження, це супер зручно
Вибрали дуже просто, були в гостяг, в них був такий стілець їх дитини, і ми його дуже вдало протестували
kris.h• 31 июля 2023
Був chicco.
Якщо вам дорого, купіть б/у.
В нас стілець був не тільки для годування.
Використовувала з 2х місяців. Дитина в ньому любила лежати і спостерігати за мною , коли я готувала .
Потім сидячи гралася на кухні біля мене. Там є ремені не страшно відвернутися. Не випаде. Користувалися до 4х років.