АняФ• 31 июля 2023

Как получить загранпаспорт без ИНН?

Пожалуйста, очень нужен совет. Бабушка вывезла внучку в начале войны в Германию. Теперь девочке исполнилось 18, она хочет сделать загранпаспорт, но говорит, что ей отказывают из-за отсутсвия ИНН. ID паспорт украинский у нее есть. Как быть и что можно посоветовать?
Afina-2908• 31 июля 2023
У нее нет ИНН?

автор АняФ • 31 июля 2023
Ответ дляAfina-2908
У нее нет ИНН?
Нет
personality• 31 июля 2023
А що не можна отримати Інн в консульстві?
галлея• 31 июля 2023
Ответ дляpersonality
Податкова видає інн
personality• 31 июля 2023
Ответ длягаллея
Податкова видає інн
Я розумію, але ж має якось така ситуація вирішуватися. Або нехай їде додому отримує Інн. По яких документах вона виїхала?
галлея• 31 июля 2023
Ответ дляpersonality
Спробуйте через особистий кабінет на сайті полатковоі полати заявку або запит. Нехай дадуть обгрунтовану відповідь
автор АняФ • 31 июля 2023
Ответ дляpersonality
Каже, що ні. Для заяви потрібно вказати місце реєстрації в Україні, а вона не знає чи є в неї реєстрація місця проживання. ДІЮ встановити не може звідти, щоб подивитися через ID папорт.
personality• 31 июля 2023
Ответ дляАняФ
Ого. Ну тоді як вище пишуть лист в податкову і в найгіршому випадку їхати додому.
А дію не може поставити по укр номера нема? Може ви їй якось передайте карточку в Німеччину?
автор АняФ • 31 июля 2023
Ответ дляpersonality
Їхати вона не може. Виїзжала по ID та свідотцву про народження.

personality• 31 июля 2023
А де її батьки?
personality• 31 июля 2023
Ответ дляАняФ
І в чому проблема? Додому її пустять. Виїде по новому паспорту
автор АняФ • 31 июля 2023
Ответ длягаллея
Щоб зайти в особистий кабінет, потрібно мати цифрову підпис, або чере український банк. В неї немає ні того, ні іншого.
автор АняФ • 31 июля 2023
Ответ дляpersonality
А це від карточки залежить? Я думала по IP зчитують
автор АняФ • 31 июля 2023
Ответ дляpersonality
А де її батьки?
Це важке питання. Вважайте їх немає.
МАМА НИКИТКИ-2• 31 июля 2023
Ответ дляАняФ
В ІД є індефікаційний код. В неї документи на руках,
personality• 31 июля 2023
Ответ дляАняФ
Та ні. Я взагалі і про картку не впевнена. Чому вона не може поставити додаток дія? Яка помилка? Чи що їй пише, коли вона намагається його поставити?
автор АняФ • 31 июля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А як його там побачити?
personality• 31 июля 2023
Ответ дляАняФ
Це важке питання. Вважайте їх немає.
Блях. Бухають? Може знайти їх якось? Моя невістка отримала інн без сина. Але то в невеличкому містечку де всі знають один одного.
автор АняФ • 31 июля 2023
Ответ дляpersonality
Не можу зараз сказати. Треба уточнювати у дитини.

галлея• 31 июля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Не кажіть дурниць. В ід паспорті не завжди веадужться інн, тільки якшо особа надала довідку з інн прдатковоі
автор АняФ • 31 июля 2023
Ответ дляpersonality
Вона вже повнолітня. Це можна було зробити батькам до 18 річчя.
personality• 31 июля 2023
Ответ дляАняФ
Кажіть нехай пробує. Без псіхів і нервів. Може там треба буде впн включити український.
автор АняФ • 31 июля 2023
Ответ дляpersonality
Про ВПН сказала їй, каже буде пробувати.
personality• 31 июля 2023
Ответ дляАняФ
Ааа точно. Ну тоді нехай пробує ставити дію. Я не маю айді карти, але он вище пишуть, що Інн десь має бути. Взагалі їй мали інн разом з айді видати, хай пошукає.
МАМА НИКИТКИ-2• 31 июля 2023
Ответ дляАняФ
А як його там побачити?
Зворотня сторона 10 цифр
personality• 31 июля 2023
Взагалі тут вся проблема в установці дії. Як тільки поставить, їй всі доки підтягнуться з реєстрів.
МАМА НИКИТКИ-2• 31 июля 2023
Ответ длягаллея
А хіба Ід без Інн видадуть?
автор АняФ • 31 июля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Зворотня сторона 10 цифр
Дякую Вам! Написала їй, сподіваюсь там є номер. Хоча, а якщо вона паспорт отримала ще в 14 років?
автор АняФ • 31 июля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А хіба Ід без Інн видадуть?
Не знаю.
МАМА НИКИТКИ-2• 31 июля 2023
Ответ дляАняФ
Не знаю.
Хай подивитися зворотню сторону.
Там не можна промахнутись.
Я без інн паспортів не бачила навіть в підлітків