Мона_Лиса• 31 июля 2023
евакуаційні автобуси Київ-Німеччина
Чи є евакуаційні автобуси до Німеччини? Якщо ні - порадьте, будь ласка, перевізників
В цінах не орієнтуюсь
Весёлая морковка• 31 июля 2023
Про автобусы я не знаю. Пользовалась адресными поездкам на Бусе. Это когда отвозят в Германии прямо по адресу. Цена из Киева 150 евро.
Говорю-балакаю• 31 июля 2023
эвакуироваться надо было года полтора назад.
сейчас уже за свои денежки. и в Германии селят в самые задрыпаные города
Луноходик_Ик• 31 июля 2023
За Киев не скажу, но такие автобусы до Урала скоро точно будут в мацкве!
Говорю-балакаю• 31 июля 2023
такі самі як у нас, за 100000 км від великих міст, де немає ні робочих місць, нічого. Абсолютно ніяких преспектив для дітей, якщо тільки заради виплат, то можна їхати із Києва і село .
щось типу наших сел.
Умничка-помощничка• 31 июля 2023
Ответ дляНаливайКа
С какого перепугу из Киева эвакуироваться сейчас?
А що,війна закінчилася
Чи перестали летіти ракети
Говорю-балакаю• 31 июля 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
А що,війна закінчилася
Чи перестали летіти ракети
ракети вже півтора роки літають, може ви забули. Але автор вирішила на халяву поїхати саме зараз .
Люди які реально потребували евакуації, поїхали ще в перші пів року. ( не враховуючи тих що були в окупації довше).
а зараз їдуть халявщики
Умничка-помощничка• 31 июля 2023
Ответ дляГоворю-балакаю
а зараз їдуть халявщики
Чи Путін переходів Україну, чи загроза з Білорусі відпала
Зараз багато людей потребують евакуації, і це ще не все
Якщо у німців закінчилися елітні місця, це не значить, що тут ситуація покращилася
І де у автора про безкоштовне
Не стесняюсь• 31 июля 2023
Ответ дляГоворю-балакаю
а зараз їдуть халявщики
Вы не понимаете, что люди ждали окончания, а сейчас просто нервы уже сдали?
Говорю-балакаю• 31 июля 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
І де у автора про безкоштовне
ті хто не хочуть безкоштовно, ті їдуть власним ходом, а не шукають евакуацію.
я розумію слово євакуація з Дон. області, або Херсонської, або Запорізької.
Але евакуація з Києва, смішно
Умничка-помощничка• 31 июля 2023
Ответ дляГоворю-балакаю
Але евакуація з Києва, смішно
В любий момент ситуація може змінитися, і ці ракети,їм немає кінця.
Навіщо ви засуджуєте тих, хто хоче зараз виїхати.
Ответ дляГоворю-балакаю
а зараз їдуть халявщики
Ні. Наприклад я дома, у нас стабільна ситуації, тільки тривоги по 5-6 разів за день. Стане гірше, почнуться обстріли чи наступ повторний, тоді поїдемо з дитиною
неДоПриличий• 31 июля 2023
Ответ дляГоворю-балакаю
а зараз їдуть халявщики
Помиляєтесь. Є люди, які втратили житло,а потім винаймали в Києві, коли проїли останні заощадження, чи просто зрозуміли що не витягують оренду, то ви вірили рухатись далі
Аноним Советчик• 31 июля 2023
Ответ дляГоворю-балакаю
Але евакуація з Києва, смішно
Так може автор з донецької в Київ сама змогла доїхати? Странні люди
курасаны• 31 июля 2023
Перевізників багато - Євроклуб, Одрі, Шевченко, flixbus… ціна в середньому 100 євро (4 тис грн) плюс-мінус. Квитки дивіться на сайтах перевізників. Також можна поїздами добратися, платно
Отжигающая• 31 июля 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
А що,війна закінчилася
Чи перестали летіти ракети
А вы проспали 1,5 года?
Пацака-задирака• 31 июля 2023
Квиток коштує 100-150 євро на автобус, дивлячись куди і від перевізника залежить.
курасаны• 31 июля 2023
В Німеччині приймають не всі землі. Ситуація щодня змінюється. Моніторте ситуацію перед поїздкою
Оце так цабе• 31 июля 2023
Автор не написала звідки вона.
Знаю, що з горячих точок волонтери вивозять безкоштовно. Кого на ЗУ, кого в Польщу.
Останній безкоштовний потяг з Польщи в Німеччину був в березні 2023 року (до Гановера). Тоді казали, що як буде ще масова евакуація - будуть влаштовувати безкоштовні поїзди.
Но начебто зараз з горячих точок нікого не вивозять.
З спокійніших місць люди мають змогу самостійно добратися до Німеччини.
Трохи злякана• 31 июля 2023
Ответ дляГоворю-балакаю
Але евакуація з Києва, смішно
А ми в Запоріжжя евакуювалися)) А Київ взагалі найбезпечніше місто в Україні. Моя мрія всього життя переїхати до Києва, ні про що більше не мрію так. Але не маю можливості((
Чтооооооооооо?• 31 июля 2023
Ответ дляГоворю-балакаю
щось типу наших сел.
И что там нет тротуаров и светофоров,ежеминутных автобусов в город)?
Говорю-балакаю• 31 июля 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
нет, у меня знакомую поселили в таком глухом селе что выехать можно было всего раз в день. и то просто что бы попасть в какой-то продуктовый супермаркет
про тц. вообще речи не идёт
Роздратована шкіра• 31 июля 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
Когда те автобусы с москвы ещё будут и будут ли вообще, а с Киева и из Украины уже полтора года как есть