задумчивая мордочка• 01 августа 2023
Навчання в школі 10 місяців
Це уже десь обговорювали? Сьогодні бачила новину, що термін навчання у зв´язку з військовим станом продовжили до кінця червня.
Типу це пов´язано для того щоб забезпечити безпеку. Щось я не зрозуміла, як ту безпеку мають забезпечувати подовженням терміну навчання? Типу для того, щоб під час небезпечних періодів робити канікули додаткові? Чи як?