вАлнуюся сильнА• 01 августа 2023
Good Girl Gone Bad By Kilian
Дуже хочу спробувати. Мені купити 3 мл за 500 грн дорого. Може хтось хоче спробувати форда з вишнею, давайте обміняємось 3-5 мл?
Я супер-пупер• 01 августа 2023
Вы в инсте берете?) Всегда удивлялась чего переплачивать) За 400 плюс флакончик на Кремчике 5 мл купить можно)
Мой_ужин• 01 августа 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
Купила один раз на кремчике на разлив - фуфло пришло
Твоя подружайка• 01 августа 2023
Це яка вже тема, пʼята за сьогодні? Підказка - якщо створити ще одну, то дешевше той кіліан не стане🤓
вАлнуюся сильнА
• 01 августа 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Ні, третя. Ви погано рахуєте
PANTERA_KET• 01 августа 2023
Меня жаба давит покупать по 1мл или 5((( дешевле флакон 100мл и минимум год пользоваться. Но киллиан для меня дорого беру диоры, шанели, герлены
вАлнуюся сильнА
• 01 августа 2023
Ответ дляKaVika29
Он очень сладкий и приторный . Не пользуюсь
Не продаєте?
Твоя подружайка• 01 августа 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Ні, третя. Ви погано рахуєте
Робити мені нічого як ваші теми рахувати про одне й те саме🤓 ідіть уже на кремчік і купіть собі ті нещасні 3мл
Я супер-пупер• 01 августа 2023
Ответ дляМой_ужин
Ви відгуки читаете?) Чи молекулу купляли?))) Я купую знаючи як пахне орігінал, не дурили ні разу))) Просто мені не потрібні великі флакони, 5-10 мл досить, щоб мені не кортіло більше. Те що вернулася купувати втрете- беру флакон.