ничевока• 01 августа 2023

Аналізи щитоподібної залози. Підкажіть, будь ласка.

Виписала ці аналізи лікар на УЗД. Це була рекомендація. Я здала. Тепер хочу розуміти. Треба одразу шукати ендокринолога чи йти до сімейної.
*Ат-Тпо- 74.5
ТТГ - 5. 76
Т4 вільн. -0. 77
УЗД.
Ехо- признаки дифузних змін в ЩЗ.
Гіпо... (не розберу. ) лівої долі.
Тобто зліва немає нічого( як після операції). Операції не було.
автор ничевока • 01 августа 2023
Бачу ттг трохи завищений, а антитіла дуже. Але мені це ні про що не говорить.
Кузякин• 01 августа 2023
Яка залоза?
Жули-ули• 01 августа 2023
Треба шукати ендокринолога
Папобус• 01 августа 2023
Ну, в целом терапевт этим не занимается. Ищите эндокринолога. В принципе, вам назначат гормон. Но лучше иметь узкоспециализированного специалиста, чтобы обратиться было к кому, если что-то пойдет не так.
Весняний Марафон• 01 августа 2023
Йдете до сімейного, берете направлення до безкоштовного ендокринолога, потім записуєтесь самі до гарного ендокринолога платно. Потім аналізуєте самі їх призначення
Ленивица-красавица• 01 августа 2023
Гипотиреоз там
Бойцовская• 01 августа 2023
Наявні ознаки гіпотеріозу. Всі показники поза нормою. Вам до ендокринолога, візьміть направлення у сімейного.
Рассказница• 01 августа 2023
Ви з якого міста?
Аннуитет• 01 августа 2023
Що значить зліва немає нічого?До ендокринолога.
Ні грама• 01 августа 2023
Ответ дляКузякин
Яка залоза?
Щитоподібна. А що вам не так?
https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Щитоподібна_залоза
Кузякин• 01 августа 2023
Ответ дляНі грама
Щитоподібна. А що вам не так?
Какой-то баран писал
автор ничевока • 01 августа 2023
Ответ дляРассказница
Ви з якого міста?
Дніпропетровська обл.
автор ничевока • 01 августа 2023
Ответ дляАннуитет
Так сказали на УЗД.
автор ничевока • 01 августа 2023
Ответ дляПапобус
Тобто на мене чекає пожиттєва гормонотерапія?
Рассказница• 01 августа 2023
Ответ дляничевока
Дніпропетровська обл.
Я можу дати контакт эндокрінолога з Києва, вона онлайн приймає, дуже класний лікар, я сама зверталась до неї онлайн
https://instagram.com/dr_ulianchenko_irina?igshid=
я Кукарача• 01 августа 2023
Хронічний аутоіммунний тиреоідит, гіпотиреоз.
До ендокринолога, не бійтеся приймати тироксин, навіть пожиттєво, на ньому будете почувати себе краще.
автор ничевока • 01 августа 2023
Ответ дляРассказница
Дякую!
автор ничевока • 01 августа 2023
Ответ дляАннуитет
Лікар сказав, що зліва щитовидної виглядає як прооперована. Але операції не було.
Папобус• 01 августа 2023
Ответ дляничевока
Я не встречала людей, которые спрыгнули с таблеток, кроме тех, у кого проблемы начались во время беременности.
автор ничевока • 01 августа 2023
Ответ дляя Кукарача
Та я б не сказала, що якось дуже погано почуваюся. Волосся випадає сильно. Болить чи шлунок чи жовчний( маю там каміння). Щойно прочитала, що це може бути результатом гіпотеріозу.
Але здоров´я не було з дитинства. Тому вже звикла мабуть.
автор ничевока • 01 августа 2023
Ответ дляПапобус
А якщо на них не запригувати?
Моїй бабусі видаляли ЩЗ і вона нічого не приймала. Дожила до 81 року.
Олечка79• 01 августа 2023
Тоже сегодня забрала эти анализы . У меня антитела вообще 168(
В пятницу узи, потом к врачу
Как то напрягло это всё
Папобус• 01 августа 2023
Ответ дляничевока
А якщо на них не запригувати?
Я знаю людей, которые не пьют гормоны: лишний вес, давление, куча сопутствующих болезней и по женски тоже. Тоже все бояться подсесть на них. А в итоге пьют все подряд.
Я не рисковала, потому что у меня ещё и тревожность была сильная, панические атаки, давление ниже 150/100 не опускалось. Начала пить гормоны.
автор ничевока • 01 августа 2023
Ответ дляОлечка79
В пятницу узи, потом к врачу
Как то напрягло это всё
Ого!
Я УЗД вже двічі робила.
Але направили на аналізи лише після другого.
Та да. Радості мало. 🙌
Олечка79• 01 августа 2023
Ответ дляничевока
Ого!
Я УЗД вже двічі робила.
Та да. Радості мало. 🙌
Я вообще шла к врачу с другой проблемой
А мне назначили эти гормоны и женские . У меня ттг совсем немного повышен , а т 4 норма, а вот антитела повергли в шок .
Я никогда до этого не обследовала щитовидку .
Хотя давно надо было . Когда в один период я стала весить 45 кг
А сейчас наоборот вес стал расти
автор ничевока • 01 августа 2023
Ответ дляПапобус
У мене теж постійно 140-150 на 100, буває 110. Хоча завжди була гіпотоніком.
Але я це пов´язувала зі стресом. Я ВПО.
В цьому теж полягає складність. Бо декларацію заключила. Але не орієнтуюсь в мед. закладах, лікарнях.
Як я розумію, тут всі їдуть в Дніпро.
Олечка79• 01 августа 2023
Ответ дляПапобус
А как с весом после гормонов ?
Теперь изучаю эту проблему
автор ничевока • 01 августа 2023
Ответ дляОлечка79
Я вообще шла к врачу с другой проблемой
А сейчас наоборот вес стал расти
Я теж йшла з іншими проблемами до гінеколога.
Я теж не обстежувала. Взагалі УЗД не робила ніколи. Тому немає з чим порівнювати.
Але у мене вже 14 років аутоімунне захворювання, яке не лікується- вітиліго.
Олечка79• 01 августа 2023
Ответ дляничевока
Вот и у меня так же
Не с чем сравнивать
Но теперь вот такая вот новая реальность (
Флюорография гуся• 01 августа 2023
Ответ дляРассказница
Яка вартість консультації, напишіть будь ласка