Кукарикуууууу• 02 августа 2023
Скільки тримаєте маску на волоссі?
Одні кажуть чим довше, інші - до 10 хвилин, бо далі витягуватиме вологу. Ваша думка?
Результат:
вже голосів:
20 (30.3%)
2-3 хв
17 (25.76%)
До 10 хв
13 (19.7%)
20-30 хв
10 (15.15%)
Скільки є часу
6 (9.09%)
Свій варіант
Яжбоматуся• 02 августа 2023
Намазала, смыла. Просто использую вместо кондиционера на ежедневной основе
Най хоч раз• 02 августа 2023
Ответ дляЯжбоматуся
Маску потрібно використовувати на кожне четверте миття волосся. Кондиціонер завжди після шампуня. Це як майстер по реконструкції волосся говорю. І маску витримувати до 5-7хочаб
Помидорина• 02 августа 2023
Ответ дляНай хоч раз
А скажіть будь ласка, після маски треба кондіціонер? Бо я багато чую саме від перукарів, що треба . А сама думаю, чи не обтяжу я своє тонке волосся. після маски наче і гарне волосся, але не таке гладеньке, як після кондіціонера..
Помидорина• 02 августа 2023
Ответ дляЯжбоматуся
Так, а який сенс її купувати? У маски інше призначення.
Най хоч раз• 02 августа 2023
Ответ дляПомидорина
Взагалі, не обовʼязково, це чисто по бажанню
Я якщо маю час, то і маску і кондиціонер зразу роблю
Але завжди після шампуня кондиціонер і витримую 3 хв стабільно . А маску на кожне 4 миття
Також, для сухого волосся, раджу перед миттям нанести конциціонер або бальзам , витримати до 3хв, після помити волосся шампунем і знову закріпити конциціонером чи маскою
Тому що шампунь сушить волосся трішки , через силікони які в ньому є
Помидорина• 02 августа 2023
Ответ дляНай хоч раз
Дякую!
ТаПрямТам• 02 августа 2023
обычно на маске пишут 8 минут, так и держу, дольше нет смысла.
вы про магазинную?
ТаПрямТам• 02 августа 2023
Ответ дляНай хоч раз
є шампуні без силіконів, я сподіваюся.
після маски все ж треба кондиціонером користуватись?
Най хоч раз• 02 августа 2023
Ответ дляТаПрямТам
є шампуні без силіконів, я сподіваюся.
Навіть в безсульфатних шампунях бувають силікони (((
Після маски кондиціонером не обовʼязково користуватись
Най хоч раз• 02 августа 2023
Ответ дляТаПрямТам
є шампуні без силіконів, я сподіваюся.
Ось; поділюсь з вами
Яжбоматуся• 02 августа 2023
Ответ дляПомидорина
Мне нравится использовать так. Нет ни времени, ни возможности долго с ней ходить. С волосами всё ок.
Яжбоматуся• 02 августа 2023
Ответ дляНай хоч раз
А я говорю как человек с абсолютно здоровыми волосами.
Кукарикуууууу
• 02 августа 2023
Ответ дляЯжбоматуся
А створіть якось свою тему про догляд, цікаво в усіх подробицях, як часто миєте, як вкладаєте
Най хоч раз• 02 августа 2023
Ответ дляЯжбоматуся
Ви робили діагностику, щоб бути впевненою ?
Блиск думки• 02 августа 2023
Ответ дляНай хоч раз
мне кажется там что в маске что в кондиционере одинаковый состав) судя по действию
Най хоч раз• 02 августа 2023
Ответ дляБлиск думки
Маска більше затопирює кутикулу волосини , через це радять рідше її використовувати
ТаПрямТам• 02 августа 2023
Ответ дляНай хоч раз
Ось; поділюсь з вами
Дякую. То виходить що і лауріл, і лаурет шкідливі, і навіть аммоніум. Бо деякі виробники кажуть, що лаурет не шкідливий...
Яжбоматуся• 02 августа 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Нет особо желания. Мне начнут рассказывать, что волосы крашеные (нет); фото не мои (тоже мимо), и вообще всё я делаю не так. Могу поделиться с Вами, если интересно. Мою волосы каждое утро. Уход весь Alfaparf - пока всё подходит, неопробованными осталось только три шампуни. Промываю волосы дважды, потом наношу кондиционер или маску - без разницы, сразу смываю. Минут 10 держу волосы в полотенце. Расчёсываюсь (расчёска Janeke, не рвёт волосы, отличная просто). Потом наношу масло на всю длину (приложу фото, они все примерно одинаковые по эффекту, только отдушки разные). Феном не пользуюсь. Высыхают минут за 30-40. От природы волосы абсолютно прямые. На фото выше «укладка» на пояс от халата😁
Най хоч раз• 02 августа 2023
Ответ дляТаПрямТам
Отож
Ну виробникам звісно не вигідно говорити правду
Кожному шампуню потрібен силікон хоть мінімальний
Кукарикуууууу
• 02 августа 2023
Ответ дляЯжбоматуся
Дякую) А у Вас структура пориста? Напевно ні, якщо гарно лежать без фена. І чи не помічали, що від олій підсихають кінці?
Яжбоматуся• 02 августа 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Нет, волосы шелковистые, концы живые
Кукарикуууууу
• 02 августа 2023
Ответ дляЯжбоматуся
Нет, волосы шелковистые, концы живые
А після шампуню зайву вологу не забираєте, одразу маску чи кондиціонер?
Най хоч раз• 02 августа 2023
Ответ дляЯжбоматуся
Вам повезло просто , що у Вас волосся від природи в ідеальному стані . Такий тип самої кутикули волосини. Генетично передалось , або ж гормони в порядку , вітамінів хватає і добре харчуєтесь. Але так не в усіх.. багато є причин , чому волосся в одних класне в інших жахливе - а догляд такий самий🤷♀️
Напишу тут для інших людей які прочитають ( Вас ні в якому разі повчати не хочу, бо Вам все підходить і волосся в шикарному вигляді)
В рушнику волосся тримати не більше 5хв
Волосся рушником не терти
І волосся сушити феном обовʼязково, хоча б на 80%
Сушіння природним шляхом призводить до посічених кінців
В рушнику волосся тримати не більше 5хв
Волосся рушником не терти
Кукарикуууууу
• 02 августа 2023
Ответ дляНай хоч раз
А потрібно мочити волосся, коли маска наноситься до миття?
Яжбоматуся• 02 августа 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Отжала руками, нанесла маску/кондиционер, смыла
Кукарикуууууу
• 02 августа 2023
Ответ дляЯжбоматуся
Дякую за консультацію)