ША! я прийшла!• сегодня в 08:02

Вічна депресія, скука, високий тиск. Мені 50 з половиною.

До психолога хотіла йти, просто поговорити , але якось незручно. І не знаю про що.
Подруга одна і та далеко. Бо все батькам їздить помагати в село. Не працює все життя. На утриманні чоловіка. Я от чоловік має роботу вдома онлайн і вона з ним і з ним, дуже сімейна. Додому ніколи не запрошує. Дуже рідко з нею бачуся.
А ще й зараз я в пошуках нової роботи.
Мій чоловік дуже далеко, майже не спілкуємося, відносини погані.
Як морально себе підтримуєте, хто в таких ситуаціях?
75В• сегодня в 10:53
Ответ дляКоник-стрибунець
я тоже в возрасте куча болезней 2 операции за год связанные с лицом лор болезнями, семью потеряла муж умер давно, теперь сын , он был в разводе невестка уехала уже замужем я и раньше ей не была нужна и вот пришла одинокая старость , больше всего я это боялась так и случилось , пришлось идти работать с целью собрать денег . на будующее для своего места вечного упокоения возле сына ,. тут не вписывается никакой муж даже подруги меня бесят , есть родственники но они отдельно видимся раз в месяц с племянницей , сестра родная свихнулась у нее деменция меня не узнает провалы у нее в памяти и говорит кто ты я тебя не знаю ты чужая , я даже не могу взять к себе животное чтоб было кому уделять внимание . просто не хочу потом оставить собаку или кота приучить домашнего а потом чтоб оно мучалось , так нельзя , что тут можно посоветовать - ничего автор сам должна найти себе дорогу если еще хочет жить
Очень жаль, а внуки есть у вас?

автор ША! я прийшла! • сегодня в 10:53
Ответ дляАмелі на мілені
Так а чем вы себя занимаете - хобби , спорт , танцы, секс есть ?
Нема зараз
автор ША! я прийшла! • сегодня в 10:54
Ответ дляТоска в носках
Як я зазадрю таким ледащицям, які цілий день втикають в одну точку, ні їсти не приготують, бо у них депресія, ні поприбирати- бо та само фігня, не в ліс за грибами- вони вічно хворі, ні на дачу, все себе бережуть, сумують, лежать і шкодують себе, а хтось має їх розважати, лікарі вислуховувати їх важку долю, назначати ліки, щоб їм було веселіше ледацюрювати. Тут немає коли вгору глянути, робота, дача, ремонт, консервація, зустрічі з друзями, то на озеро, то з палатками, а люди лежать, плюють в потолок і хочуть щоб їх хтось розважав, бо свою дупу вони шкодують дуже сильно.Це треба мати таку жалість до себе, автор, у вас це вроджене чи набуте?
Ви читали мою тему? Які в мене можуть бути зустрічі з друзями?
автор ША! я прийшла! • сегодня в 10:55
Ответ дляТоска в носках
Раніше бабці гляділи онуків, пекли пиріжки, наливочки робили, городи саджали, а тепер втикають в одну точку і сильно переймаються, що їм нудно
То точно
автор ША! я прийшла! • сегодня в 10:55
Ответ дляКаляка маляка
Психиатр выпишет фарму. Через год+ станет легче - если вытаскивать себя самостоятельно. Никто не прийдет и не спасет.
Так. Сама себе маю спасти. Того і написала тут.
автор ША! я прийшла! • сегодня в 10:57
Ответ дляШвидка Настя
Сколько вы еще будете здесь свои установки людям навязывать? Можете хоть в дом престарелых в 50 идти, это ваш выбор, а другие еще вовсю живут и нет того заунывного пессимизма как у вас
Ви праві! В мене ще не до такої степені апатія і занудство!
Дякую Вам.
автор ША! я прийшла! • сегодня в 10:58
Ответ дляГлубоководная селедка
Пусть жизнь обернется так, чтоб узнала.
Тобі хай обернеться. Не знаєш що прокляття падає на голову того хто проклинає???
автор ША! я прийшла! • сегодня в 11:00
Ответ дляТоска в носках
Нехай цей прівелей таких чорноротих буде вашим.
Це жах. Ніколи не знаєш де наткнешся на хамку. Хай на неї її прокляття і впадуть.
Відьма якась.
автор ША! я прийшла! • сегодня в 11:02
Ответ дляГлубоководная селедка
Жди, узнаешь. Попомни слова. И главное будешь знать за что.
Ви чого тут погрожуєте???? Ви ж перша дождетеся до чогось. Вам і воздасться.

Продаю витрішки• сегодня в 11:02
Ответ дляША! я прийшла!
Нічого майже не цікавить. Одне хоббі сидіти в інтернеті. Може підкладете якісь цікаві заняття?
що з місячним циклом? Перименопауза?
автор ША! я прийшла! • сегодня в 11:03
Ответ дляПеченюшка
Тури вихідного дня це супер. Аби фінанси. І нові місця і люди і насичені вихідні
🌷
автор ША! я прийшла! • сегодня в 11:04
Ответ дляТролю як можу
Я можу бюджетний собі організувати. Електрчкою в райцентр, де ще не була. В б.чому райцентрі є парк, музей і каву попити можна, на базар сходити поцікавитися цінами. Я так робила і не раз
Не твоєму місті а в сусідні міста можна поїхати? Дякую. Це ідея.
автор ША! я прийшла! • сегодня в 11:06
Ответ для120-120-120 (не худею)
За 2 секунди обісрала всіх.звідти і депресія
Що з Вами? Кого?
автор ША! я прийшла! • сегодня в 11:07
Ответ дляЗастряла
Заведіть іншу подругу . Ця і не подруга зовсім.
А ви в якій країні? Запишіться кудись, наприклад, беліденс, плавання (аквааеробіка), якщо щось не встигатимете, вас не битимуть . У вас і хобі немає ніякого?
Тиск вже повинні контролювати і компенсувати, якщо ні - йдіть і підбирайте терапію!
Дякую, треба нові таблетки.
Я в Україні.
Лапка• сегодня в 11:09
Ответ дляparele
Ну а как Вы хотели? Прилетит волшебник в голубом вертолете? Нет. Маленькими шажочками, через силу, но каждый день. Или прокрастинировать дальше.
Маленький шажок - это прогулка) а вы хотите, чтоб автор семимильными шагами скакала на румбу))
автор ША! я прийшла! • сегодня в 11:13
Ответ дляГрушки-яблочки
Вязать начните, или в игры играть, картины по номерам, спортзал, в церковь какую-то весёлую запишитесь, они там дружные.
🌷
Глубоководная селедка• сегодня в 11:14
Ответ дляША! я прийшла!
Она познает то, чем людей обозвала.
автор ША! я прийшла! • сегодня в 11:15
Ответ дляКоник-стрибунець
дурацкий совет на старости лет кому то мотню стирать и прислуживать и борщ варить только шоб не скучно было так сразу весело станет и еще к себе забрать жить
Є машинка пральна. А борщ варити то хоч якесь заняття. Я ж теж його їм.
автор ША! я прийшла! • сегодня в 11:16
Ответ дляТролю як можу
А пошукати через рекламу ретрити, , жіночі кола в Вашому місті? Я переїхала, все мені було не таке, через пару місяців знайшла і інстаграм рекламу, що психолог збирає банні зустрічі жінок походила, окрім бані були ще різні практики, мак-карти, познайомилася з жінками. Далі стали запрошувати на різні громадські заходи ( різні концерти, безкоштовні практики, просто посиденьки/ прогулянки по пятницям, виїзд за грибами), з ким мала спільні інтереси. Зараз мені треба планувати свій вільний час, бо постійно є чим зайнятися, постійно є спілкування.
Дякую

автор ША! я прийшла! • сегодня в 11:17
Ответ дляЛялька в колисці
Тут нещодавно радили Гончаренко центр. Подивіться, може у вашому місті є. Там і подруга може знайтися
https://goncharenkocentre.com.ua/
Дякую
120-120-120 (не худею)• сегодня в 11:28
Ответ дляША! я прийшла!
Що з Вами? Кого?
Подругу, чоловіка. Одна Ви хороша
КараПузовна• сегодня в 11:36
Ответ дляША! я прийшла!
Якщо ви до 50 років, взагалі, нічим не цікавились, то ваша межа - сидіти на лавці, лузати насіння і ’перемивати’ людям кісточки.
Е, ні, ще казати на дівчат - ’Проститутка’, а на хлопців - ’Наркоман’

А взагалі, я в шоці, що є такі люди - бур´яни.
І таких, на жаль, багато.
Тролю як можу• сегодня в 11:37
Ответ дляТоска в носках
До бабці 50 річній жінці, ще далеко, до неї кавалєри залицяються, а вона з ними дружити не хоче
Тролю як можу• сегодня в 11:43
Ответ дляША! я прийшла!
Розумієте, я колись пропустила подорож в Ізюм/ Соледар, от так відмовила агенту( вона подзвонила випадково, ми з нею колись на морі їздили на екскурсію, я в Києві, в них поїздка з Харкова була, що по роботі не виходить. Потім ковід, потім війна,
А могла б бути цікава подорож доя мене, нові люди, нові враження.

Тому не відкладайте на завтра те, що можна зробити.
Я навіть книжки читаю, ті що якимось дивним чином мені трапляються.
Фіфачка• сегодня в 11:46
Ответ дляКоник-стрибунець
у вас богатая фантазия 45 - 50 - 555 конечно захочет не одногодку а наоборот лет на 15 или 20 помоложе
Не всі чоловіки падкі на помоложе, хто з розумом
Фіфачка• сегодня в 11:50
Ответ дляКоник-стрибунець
где найти такого влюбленного дурака в возрасте 55 лет у которого есть наверняка внуки или дети или родственники что он напишет не молодой знакомой завещание еще и в загс с ней побежит сломя голову где вы такого зачарованного найдете от интересно - это прямо сказка
У мене два приклади : дядько і сусід переписали квартиру і дім на нових дружин , посварившись із власними дітьми. І нічого батьківського вони не урвали.
Коник-стрибунець• сегодня в 12:01
Ответ для75В
Очень жаль, а внуки есть у вас?
нет я сама осталась но это не значит что буду кидаться ко всем и тащить их к себе жить только по сути из родных племянница ей 32 года у нее два сына малолетки мужа нет и не было, и моя сестра родная причпокнутая на шее у нее сидит мама ее , ей 60 лет еще не на пенсии они живут отдельно не со мной , но племянница когда надо не приходит я ее вырастила с 5 лет она почти все время у меня жила , внуков бог не дал у невестки были проблемы по женски
Вбигудях• сегодня в 12:14
Ответ дляПушка заряджена
сітки .точно! мама 2 роки в 2022 і 2023 сіла сітки. а ле кришечки досі збирає. і баночки від гурмешок (має кота). потім перед зимою мішками віддає для свічок.
Точно, ще ж свічки, вони цілий рік потрібні. Можна хоч тут знайти напарницю і у когось вдома робити, або приєднатись до волонтерок, які вже на досвіді 👏
Печенюшка• 1 час назад
Ответ дляФіфачка
У мене батько. Не переписав, але більшу частину всього вона забрала.
Фіфачка• 1 час назад
Ответ дляПеченюшка
Ото ж . Чоловіки часто засліплені новим коханням