БЦАшка• 02 августа 2023

Нужен совет юриста

Подскажите, пожалуйста, как узнать инструкция сейчас действительна? Обычно всегда написано чинний или втратив чинність, а тут нет такой позначки.
Речь об этой инструкции. Заранее спасибо.)
https://zakon.rada.gov.ua/rada/show/v0126303-91
Дикая Роза• 02 августа 2023
Автор, думаю так, чинна

Дикая Роза• 02 августа 2023
Не має позначки ’втратила чинність’
автор БЦАшка • 02 августа 2023
Мне важно точно знать....
Майская киска• 02 августа 2023
Інструкція про порядок поховання, утримання кладовищ і організацію ритуального обслуговування в населених пунктах України КДІ-204/12 Україна 182-91
Документ v0126303-91, ПОТОЧНА РЕДАКЦІЯ — Редакція від 03.03.1995
Поточна редакція стоїть, дійсна

Документ z0072-95, втратив чинність, поточна редакція — Втрата чинності від 19.09.2004, підстава - z1110-04
Якщо не дійсна то буде такий надпис ВТРАТИВ ЧИННІСТЬ, як в цьому випадку
Мяо мой мяо• 02 августа 2023
Там є картка документа, все написано.
автор БЦАшка • 02 августа 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Там є картка документа, все написано.
Я смотрела картку, не вижу статуса именно по этой инструкции. Вы написали ’Поточна редакція стоїть, дійсна’. Несколько раз смотрела и не вижу этой записи.
Нафаня Маня• 02 августа 2023
Ответ дляБЦАшка
Мне важно точно знать....
Автор, вона точно не втратила чинність, бо немає позначки про це
Нафаня Маня• 02 августа 2023
Ответ дляБЦАшка
Автор, включіть логіку - є поточна редакція у документу, це означає, що він чинний
автор БЦАшка • 02 августа 2023
Ответ дляНафаня Маня
Так та редакция уже не чинна. Может и тут забыли написать, всякое бывает. Просто есть несколько подобных законов, в которых один и тот же случай совершенно по разному описан. В тех законах стоит статус чинный.