Дама с заначкой• 02 августа 2023
Зовнішність має значення?
Зачіска, одяг, взуття? А ще цікаво як ваша зовнішність корелює з вашою думкою стосовно цього питання. Чи хотілось би вам мати більш гарний стильний одяг, взуття, аксесуари, мати змогу більш ретельно доглядати за волоссям тощо?
П. С. Вагу до уваги не беремо, її за гроші в магазині не купиш.
Результат:
вже голосів:
108 (96.43%)
Так, має значення
4 (3.57%)
Ні, не має значення
Твердая валюта• 02 августа 2023
Да, для меня имеет значение.
Но не имеет значения ’мати більш гарний стильний одяг, взуття, аксесуари, мати змогу більш ретельно доглядати за волоссям ’.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 02 августа 2023
Звичайно має значення, мила і приємна зовнішність часто виручає і допомагає в різних ситуаціях
Фляшунька• 02 августа 2023
Деяких жінок хоч в мішок одягни вони будуть красуні.
Іншим жінкам навіть оригінал сумочки (одягу, парфуми) Шанель не дасть краси чи молодості бо її не має.
Красный Смех• 02 августа 2023
Конечно имеет. Но не внешность в смысле одежда, обувь, прическа, не торчат ли из ноздрей волоски ))) А внешность, данная природой.
Люблю всё красивое :)
Красный Смех• 02 августа 2023
А вагу вы, автор, напрасно за скобки вынесли. У толстых шансов меньше гораздо.
Дама с заначкой
• 02 августа 2023
Іноді читаючи тут теми і розумію, що люді заздрять тим, хто має змогу користуватися дорогою косметикою, різноманітно та гарно вдягатися та оновлювати гардероб. І напевно ті ж самі люди пишуть, що пофіг в чому одягнена людина. Але хоч як не крути, але перше враження складає зовнішність, бо це єдина інформація яку ми отримуємо при першій зустрічі, при першому контакті
Дама с заначкой
• 02 августа 2023
Ответ дляКрасный Смех
Якщо порівнювати 2 людини по центнеру ваги, але одна стильно вдягнена та має гарну охайну зачіску, а друга вдягнена в старе застійне, а волосся перукаря останній раз рік тому бачило, то хто з цих двох має перевагу?
Неваляшкина• 02 августа 2023
Зовнішність має величезне значення. Це я знаю з власного досвіду. В молодості я була конвенційно красива і тепер, старіючи, я маю з чим порівнювати. Раніше всі мої питання вирішувалися ’сильними та мудрими’ чоловіками після однієї усмішки, відчинялися всі двері, бо як не крути, а світом правлять чоловіки. Тепер все важко, тепер все через зусилля. Пєчалька.
Дама с заначкой
• 02 августа 2023
Ответ дляНематрьошка
Конечно имеет. Внешний вид очень важен. Это корень. Основа. База.
Якось в одній з тем я написала, що вдягатися треба відповідно до події. То мене багато хто засудив. Тоді мова йшла про те, чи можна йти у футболці та шортах чи навіть спортивних штанях на вручення диплому в коледжі. Я розумію, що шорти різні бувають, але дуже сумнівно, що то були ті шорти, які можна вдягнути на таку подію
Ответ дляНеваляшкина
Куда делась красота?)
Наполеон Бонапарт• 02 августа 2023
Ответ дляparele
Куда делась красота?)
Туда, куда она пропадает у всех с возрастом
Конечно, кроме исключений вроде вас
Неваляшкина• 02 августа 2023
Ответ дляparele
Куда делась красота?)
Зістарилася. Чоловіки люблять жінок у фертильному віці. Навіть гарностаріючи стають просто друзями.
Ответ дляДама с заначкой
Ну отчасти пофиг что одето бренд или не бренд , фигура имеет больше значение тут
Неваляшкина• 02 августа 2023
Ответ дляparele
У меня ее не было, поэтому мне и жить проще)
По-настоящему красивые женщины до глубокой старости остаются красивыми. ИМХО.
Ага. Тільки в очах жінок. Для чоловіків вони просто стають невидимими.
Дама с заначкой
• 02 августа 2023
Ответ дляМиззери
Конечно имеет , глупо отрицать
Дивно. Чому ж у більшості тем є досить багато тих, хто це заперечує? З піною у рота доказують, що головне щоб одяг був чистий, а все інше значення не має. Що не має значення чи то одяг актуальної колекції чи то виношений секонд. В той самий час на питання про сукню, на приклад, пишуть Бабушка-стайл чи щось таке. Якийсь дисонанс 🤷♀️
Дама с заначкой
• 02 августа 2023
Ответ дляМиззери
Увы да, общество очень с пренебрежением относится к толстым
Я б так не сказала. Я важу 57 кг, моя сестра періодично під 100 кг. Але вона любить наражатися, завжди вчасно фарбує волосся, робить манікюр та її поважають оточуючі, прислухаються колеги на роботі. Не можу сказати, що їй важче ніж мені
Алина-1240• 02 августа 2023
Есть люди,откровенно страшноваты,то тем ничто не поможет.но большинство вполне миловидны
Крем для арбуза• 02 августа 2023
Автор, а у вас яка зовнішність, ви доглянута стильна жіночка, яка зустрічає по одягу?
НашлаПерепискуМужа• 02 августа 2023
Ответ дляНеваляшкина
я думаю ви плутаєте красу та мололодість. Молодість сама по собі красива. Ніколи не вважала себе красунею, але завжди доглядала за собою, була впевнена в собі. Так, двері відчинялися. Зараз все не так, бо перш за все сама стала в собі не впевнена, бо бачу молодість пройшла.
Любви вам!• 02 августа 2023
Зовнішність має значення. Якщо людина брудна нечепура, навряд чи її десь візьмуть на роботу. Та й просто спілкуватись з такою людиною не виникає бажання, якщо ви не знайомі вже деякий час і вважаєте цю людину розумним співбесідником.
Так, я б хотіла вдягатись інакше, але такі речі дофіга коштують, зараз я стільки не заробляю.
Дама с заначкой
• 02 августа 2023
Ответ дляКрем для арбуза
В мене, як мені здається, звичайна зовнішність, як правило вдягнена відповідно обставинам. Так, перше враження о людині в мене складається саме по її зовнішньому вигляді.
Неваляшкина• 02 августа 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Вибачте, але я думаю, що ви видаєте бажане за дійсне. Так, нам хочеться вірити що наші зусилля по догляду за собою не даремні, і частково це так, це додає нам самоповаги, але не вроди у очах чоловіків. І нажаль, як я вже сказала, цей світ у руках чоловіків.
Дама с заначкой
• 02 августа 2023
Ответ дляЛюбви вам!
Років 7 тому до нас на співбесіду прийшла жінка в лижних штанях, розтягнутому светрі та з брудним волоссям. Вакансія у відомій німецькій компанії, позиція передбачала спілкування з клієнтами та партнерами. Тобто не бухгалтер, яка сама собі одна сидить в окремому кабінеті. Їй відмовили. Хоча на співбесіді вона показала доволі гарні навички та резюме було гарне. Мені цей випадок дуже запамʼятався
Красный Смех• 02 августа 2023
Ответ дляДама с заначкой
Ну вы ещё бутерброд с икрой сравните и тарелочку оливье :))
Одежда и прочее - второстепенно, разденьте их и поставьте рядом голяком )))