Ку ка ку ка ку• 03 августа 2023

Майстер манікюру - мовчати, або розмовляти?

Що вам більше подобається?
Вчора була у майстра манікюру. Мовчить, перша нічого взагалі не сказала, розмову розпочинала я. Їх максимум - "в лампу".
Але хоч відповідала щось, або посміхалась.
А до цього була у майстра, здавалось би , жінка не молода, вже нічого не боїться, але взагалі в рот води набрала, я ледь там висиділа взагалі...
Щоб ви розуміли - я не тріпач, я інтроверт взагалі ...Але ось так тупо мовчати...мені здається так клієнтів взагалі не буде..
А вам потрібно, щоб майстер мовчав? Може це норма в роботі?
Борщик• 03 августа 2023
Ответ дляLydmila408
То Ви не цікаве розповідаєте..
Я у них таке плету,що зі мною і німі балакають..
Бедные клиенты

Играю_на_кларнете• 03 августа 2023
Все верно. Если клиент сам заводит беседу, то ок.
Я не люблю никаких разговоров , кроме вопросов о форме ногтя и цвете лака
Кучерявочка• 03 августа 2023
Ответ дляГолубец
так шо там понимать. Какой уровень, если вместо того чтобы учить уроки в школе, идут ковыряться в чужих ногтях
Мені цікаво було б почути вашу авторитетну думку щодо інтелектуального рівня представників медичної сфери) Гінекологів, наприклад,чи проктологів...
Безсовісна кума• 03 августа 2023
Ответ дляПліснявілий сир
++++ когда я ходила на маникюр - у меня была мастер человек настроения. Так вот с болтовней маник занимал 2 часа почти, без болтовни - меньше полутора часов.
Це 100% що балачки відволікають та зповільнюють. Я якось просиділа у однієї 2 години, рот не закривався (у неї). Розповідала мені про клієнтів, вважаю, що це взагалі недопустимо. Хоча нічого такого, просто про нігті. Я таааак втомилася.
Інша ж навпаки мовчала всі 2 години. Мені по стану моєму ок, але не дуже сподобалася робота. Тож буду шукати далі ))
Безсовісна кума• 03 августа 2023
І що ще категорично не приємлю, то це критику щодо моїх нігтів. Остання якось так невдало висловилася, що треба багато рівняти, роботи непочатий край (дословно). От мені одразу таке відвертає.
П. С. Вона може бути 100% права, але клієнту то неприємно чути.
Карамелька• 03 августа 2023
Та,парикмахер болтливый или мастер маникюра, это такое... Болтливая массажистка, это пц... Всё удовольствие насмарку. На массаже я хочу расслабиться, а не выслушивать чьи-то проблемы
Вишневий цвіт• 03 августа 2023
Мені мовчки подобається. А то моя перукар- класна, позитивна, весела, щебетушка, але...я після години як вичавлений лимон, всі сили йдуть на те, щоб посміхатись і підтримувати бесіду, а хочеться заснути. Я інтроверт до мозку кісток

Карамелька• 03 августа 2023
Ответ дляБезсовісна кума
Я вспомнила, пришла по совету коллеги в салон, два парикмахера и мастер маникюра. Маленький, уютный салон. Сижу, жду своей очереди. И тут одна клиентка уходит, и только за ней закрылась дверь, ей начинают перемывать кости. И так смачно, как бабки на лавке. Я села в кресло и мастер пыталась меня допрашивать, кто я, где я и как долго я знаю Лизу, которая её посоветовала
Вишневий цвіт• 03 августа 2023
Ответ дляКарамелька
Сиворотку правди не колола ?
Жесть, звичайно
Безсовісна кума• 03 августа 2023
Ответ дляКарамелька
100% потім би Лізі розповіли, що ви пліткували про неї 🙈🙊