Директриссимо• 03 августа 2023
Планую відпочинок, старша дитина не хоче їхати.
В цілому вона влітку декілька разів була в таборах, і наче можу її з бабусею лишити, а з іншої сторони, не хочеться щоб пропускала розваги і відпочинок. От думаю, змусити їхати, чи лишити. Наче винною себе почуваю, якщо лишу.
Чебураха з перцем• 03 августа 2023
Старша це скільки? Певно їй з вами не подобається час проводити
Директриссимо
• 03 августа 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
Не подобається, ви праві, 12 років.
Чебураха з перцем• 03 августа 2023
Ответ дляДиректриссимо
Не подобається, ви праві, 12 років.
Ну то проблема у вас, а не в дитині
Директриссимо
• 03 августа 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
Ну то проблема у вас, а не в дитині
Я не проблеми підліткового віку, і сепарації тут обговорюю.
Директриссимо
• 03 августа 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
заберите у нее телефон
Що це дасть?
Чебураха з перцем• 03 августа 2023
Ответ дляДиректриссимо
Це не проблеми підліткового віку. Ви поводитесь так , що дитина не хоче з вами час проводити
Директриссимо
• 03 августа 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
Звісно, бо їй цікаво з друзям і однолітками. З ними й хоче спілкуватись. Знову ж, я не це тут обговорюю.
Аноним с кешбеком• 03 августа 2023
Ответ дляДиректриссимо
Що це дасть?
сейчас телефон для нее - це розваги
Директриссимо
• 03 августа 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
сейчас телефон для нее - це розваги
Ні, друзі і хоббі.
Щедрик• 03 августа 2023
Моя така сама (скоро 13).
Я б не змушувала.
Ціную хоча б той рівень довіри, який вона наразі має до мене.
Намагаюсь не тиснути.
Я б не змушувала.
Намагаюсь не тиснути.
БеллаДонна• 03 августа 2023
Ответ дляДиректриссимо
Не подобається, ви праві, 12 років.
Якщо ви в Україні, то я б категорично не радила залишати дитину окремо від вас, зараз що завгодно може бути. Саме тому я просто наполягла на тому, щоб моя донька старша, яка значно старша за вашу, їхала. Звичайно, вона тут (ми зараз на морі) проводить час так, як вона хоче, не їздить з нами по країні.
Чебураха з перцем• 03 августа 2023
Ответ дляДиректриссимо
Взагалі не в цьому проблема , що ви робите для того , щоб дитині було з вами цікаво? Швидше за все інтереси і думка дитини взагалі не враховуються
Директриссимо
• 03 августа 2023
Ответ дляБеллаДонна
В Україні
Мошей ницца• 03 августа 2023
О, 10-12 лет это самые бзыки у подростков, мы ездили в Карпаты, так наша в комнате дома оставалась с планшетом, только обедать-ужинать ходила с нами. Сейчас ей в 14, уже интересно, а то треш был, ну ничего хоть мы отдохнули. Поэтому не заставляйте, это ее решение
Весотехник• 03 августа 2023
Ответ дляБеллаДонна
Згодна з тим, що у період війни не треба розлучатися. Умовте їхати з вами, а там хай займається тим, чим хоче.
Директриссимо
• 03 августа 2023
Ответ дляВесотехник
Якось не подумала щодо цього моменту. Спробую з нею це обговорити.
Директриссимо
• 03 августа 2023
Ответ дляВесотехник
Щоб вона займалась там тим чим хоче, то це треба пів багажніка її приладдя брати з собою 😄
Трохи злякана• 03 августа 2023
Ответ дляДиректриссимо
Все одно я б спитала, Чим вона хотіла б займатись на відпочинку, і спробувала б це організувати.
Уявіть, що чоловік Вас заставляє їхати з ним навідпочинок,а Ви лщвмієте, що весь час доведеться сидіти з вудочками на березі річки з ряскою і не шуміти.
Приблизно так уявляє відпочинок з Вами донька.
Молчавочка• 03 августа 2023
Ответ дляБеллаДонна
нашей 24 года так обижается что ее не взяли)) работает и не может..
Федорино Горе• 03 августа 2023
Ответ дляДиректриссимо
Дитина вже декілька разів кудись їздила і хоче залишитися, щоб провести час з друзями. Дайте дитині хоть частину літа провести так, як вона хоче. Це ж не в телефоні сидіти цілодобово.
Молчавочка• 03 августа 2023
Ответ дляДиректриссимо
нашему тоже 12 едет по любому)) хочешь не хочешь)).. а старшей 24 так обижается что не берем с собой))
Кайдашева дочка• 03 августа 2023
Нашей 19 лет.Взяли с собой ,а то к нам может прилитеть.Сидела в Карпатах 14 дней в номере.Хотя изначально хотела ехать.
СкиниУскачи!• 03 августа 2023
Ответ дляДиректриссимо
Наш старший и в 22 вместе со своей девушкой с нами ездит. Что-то у вас не в порядке с отношениями
Федорино Горе• 03 августа 2023
Ответ дляДиректриссимо
А в табори декілька разів вона за кордон їздила?
СкиниУскачи!• 03 августа 2023
Ответ дляМолчавочка
А чего не берете старшую?
Директриссимо
• 03 августа 2023
Ответ дляФедорино Горе
По Україні
Молчавочка• 03 августа 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
А чего не берете старшую?
работает раз.. потом живет отдельно ,а хочет чтоб мама с папой возили)). и не хочет тратиться сама)).говорю так не бывает ))
Кайдашева дочка• 03 августа 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
А чего не берете старшую?
Детей до 40 лет ихних с собой возить вот интересно?На работе путевки многим дают до 16 лет детям.