Борщик• 04 августа 2023

Терпіти чи йти в нікуди

Дуже стали погані відносини після народження малюка.
Чоловік постійно затримується на роботі, приходить або п‘яний або випивший, при цьому кпже, що він не алкоголік, працює при посаді, ставиться зневажливо, обзиває, каже що терпить мене, з дитиною не допомагає, залежний від думки своєї сестри з якою я не спілкуюсь після народження дитини.
Важко мені, але я сирота і свого житла не маю, дитині лиш 4 міс, про те працюю віддалено, квартиру змогла б оплачувати
Просто настільки стала низька самооцінка, що боюсь що я нікому не буду потрібна і терплю, не віриться що він так змінився, дитину хотів, проходив лікування по безпліддю і тут така ситуація
Дівчата, порадьте, може до психолога чи до бабки якоїсь
Він на розмови не дається лиш каже, що пиляю його
Може знайшов собі когось?
Я не знаю що мені робити, просто все кипить
Дюагональ• 04 августа 2023
Точно ви его не пилите ? Я вспоминаю себя в декрете … я тоже ого го как палку перегибала

автор Борщик • 04 августа 2023
Ответ дляДюагональ
Мені здається, що ні, але я сама з малюком постійно, то названюю прошу щоб прийшов раніше
Шкідлива молекула• 04 августа 2023
копите деньги
автор Борщик • 04 августа 2023
Ответ дляШкідлива молекула
копите деньги
Гроші мені не дає, в нього ніколи їх немає, до народження я не переймалась, бо сама непогано заробляла, а тепер розумію що він своїм життям живе давно…
Дюагональ• 04 августа 2023
Тогда копите деньги на сьем и уезжайте
Шкідлива молекула• 04 августа 2023
Ответ дляБорщик
копите свои. вам ооочень понадобится заначка, когда вы уйдете
Rozavetrova• 04 августа 2023
Он Вас не любит. Подумайте, хотите с таким жизнь прожить? Ищите способы зароботка, хотя в декрете это тяжело. Прийдеться терпеть. А когда ребёнок пойдёт в садик то идите на работу и бросайте его.
Зяблик протестант• 04 августа 2023
Уходьте і чим раніше, тим краще. Поки не зламали психіку дитині і життя собі, йдіть.
автор Борщик • 04 августа 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Він дуже любить дитину, це теж зупиняє

БЦАшка• 04 августа 2023
Ответ дляБорщик
Няня?
БЦАшка• 04 августа 2023
Ответ дляБорщик
Він дуже любить дитину, це теж зупиняє
И в чем проявляется любовь?
Зяблик протестант• 04 августа 2023
Ответ дляБорщик
Він дуже любить дитину, це теж зупиняє
Так любить, що аж грошей не дає і на роботі затримується? Не вірте словам, дивіться на дії.
Я раджу Вам з власного досвіду. Шкодую, що не пішла раніше, бо психіка дитини постраждала.
автор Борщик • 04 августа 2023
Ответ дляБЦАшка
И в чем проявляется любовь?
Приходить його купати, цвлує як йде на роботу в як приходить, говорить з ним, інколи заколисує і співаєйому
БЦАшка• 04 августа 2023
Ответ дляБорщик
Кто содержит ребенка?
Ms. Iphone• 04 августа 2023
Автор, ви дуже сильна молодець, тримайтеся, так зверніться до психолога обов’язково. Ні в якому разі не витрачайте час та гроші на бабки, колдунів, таро та інших шарлатанів. Ситуація не проста, у всіх після народження дитини є складнощі, але треба розібратися чи це складнощі, чи це чоловік абюзер, алкоголік, який жити не дасть нормально.
В кого тако було• 04 августа 2023
Ответ дляБЦАшка
Кто содержит ребенка?
Хороший вопрос
автор Борщик • 04 августа 2023
Ответ дляБЦАшка
Кто содержит ребенка?
50/50 одяг малому купую я, він купує продукти, памперси, іграшки, розвивашки
був присутній на пологах, після подарував мені дорогі гаджети в першиц місяць вставав і колисав дитину, змінилось кардинально все місяць назад
Личко Невеличке• 04 августа 2023
Ответ дляБорщик
Він дуже любить дитину, це теж зупиняє
В каком месте...если не даёт денег вам
автор Борщик • 04 августа 2023
Мені цікаво чи розлучають, якщо дитинв немає року чи треба почекати?
В нього непогана зп, то можна на аліменти подати

Личко Невеличке• 04 августа 2023
Ответ дляБорщик
Так подавайте
Зяблик протестант• 04 августа 2023
Ответ дляБорщик
На аліменти можна подавати навіть якщо ще знаходитесь в шлюбі. До 3 років дитини він має платити аліменти і на дитину, і на Вас.
milanaaaa• 04 августа 2023
Автор, я Вам дуже співчуваю, що в такій ситуації опинились
Моя Вам порада - сказати прямо, спокійно, без сліз і соплів: «Вася, я помітила, що між нами наростаюча прірва, твоє відношення до мене мене гнітить/ображає/засмучує, я близько це сприймаю до серця і мені неприємно, що близька мені людина так мене знецінює, нам потрібно відпочити одне від одного і пожити окремо») після цього забираєте монатки (якщо є де йти, або кошти , щоб зняти житло» і йдете , з дитиною, і ні в якому разі йому не дзвоните , не пишете , нічого, вгазалі нічого, режим «я ображена» і мовчання, тишина.
так ви покажете свою небайдужість до приниження вашої гідності, зрозумієте свою вартість для самої себе і будете дивитись на його дії. ви проявлятиме він якісь емоції, чи буде робити перші кроки. півтора тижні мовчанки - розвод, аліменти. значить, це не ваше.
краще зробіть цей крок до розриву і у вас буде шанс на щасливе життя, аніж будете терпіти, а потім дізнаєтесь про зраду, і ганебно , розбито підете
автор Борщик • 04 августа 2023
Ответ дляmilanaaaa
Я вам щиро вдячна, найбільше відізвався ваш коментар
milanaaaa• 04 августа 2023
якщо ви будете терпіти, нічого не зміниться, автор, буде тільки гірше..( на жаль
таке буває, всі ми люди, цінуйте себе , будь ласка
milanaaaa• 04 августа 2023
Ответ дляБорщик
будь ласка, якщо ви захочете поговорити чи щось обсудити, завжди буду рада вашому повідомленню)
Невгамовна Бу• 04 августа 2023
В подобном случаем я дотерпела до 2.6, отдала ребёнка в сад, потом вышла на работу, начала копить подушку себе, даже ездила полгода на заработки, зп свою не говорила. Скопила на маленькую квартирку.
Помощи не было, одна в чужом городе, понимала, что алиментов и помощи от него не будет, таки вышло. Использовала его как няньку.
В 6 лет «типа» узнала что у него отношения с коллегой, изменял и до этого, молчала сугубо ради накопления и улучшения наших с ребёнком благ. Подняла скандал, он ушёл. Зато я полностью тогда уже могла нас обеспечить.
Да, было морально трудно, но по другому не вышло бы. Если вам как и мне некому помочь даже с ребёнком посидеть, то я б терпела и откладывала.
Быть гордой это супер, но когда нет за что хлеб купить, ребёнка накормить, это тоже не выход…
Невгамовна Бу• 04 августа 2023
Ответ дляБорщик
У меня тоже был хороший отец, как мне казалось. Но казалось. 5 лет в разводе, алиментов , банально, нет. Не задумывается человек, как в школу собирать и что есть ребёнку. Переехал в другую страну и по телефону иногда общается и все.
Уходите, ребёнка надо обеспечивать в первую очередь, покупать и вы можете, как и спеть!
Зяблик протестант• 04 августа 2023
Ответ дляБорщик
Насправді Вам потрібно прийняти рішення раз і назавжди. Йти і чекати що він буде Вас наздоганяти не найкраща ідея. Він може перший час знову стати ідеальним, щоб Вас повернути, але потім згубна звичка знову нагадає про себе. Такі люди не змінюються. Тому рішення має бути зваженим, але без дороги назад.
Сунуся в чужі справи• 04 августа 2023
Ответ дляБорщик
Вы сейчас шутите наверное, это ваше подсознательное оправдание мол я с ним потому что ребенка отец любит
Катастрофа• 04 августа 2023
Ответ дляБорщик
Не разводят до года, если нет ’злочину’ против вас или ребенка, ’злочин - це осудність та покареність’, но на алименты вы можете подать и в браке на ребенка и на себя до 3х лет ребенку.

Есть 3 варианта:
1й геморойный фиксированная сумма, которую надо доказывать, через ’позовне провадження’ с присутствием.

2й невыгодный 50% от прожиточного минимума на ребенка.

3й оптимальный 1/4 от всех доходов, если работает официально, если нет, по идее должны считать от средней за по региону, но как будет делать исполнитель не уверенна, я бы настаивала.

2й и 3й через ’наказове провадження’ решение выносится через 5 дней без присутствия сторон, в течении месяца выдаётся.

Налог платит ’відповідач’

Как обстоят дела с алиментами на себя не знаю, возможно отдельным ’позовом’ нужно изучать.