Холодная каша• 04 августа 2023
Можна запитання про секс?
Якщо у вас побачення і все дійшло до сексу, то секс в більшості традиційний, чи раком/сзаду?
І чи відрізняється секс одноразового побачення з сексом з людиною, з якою є перспективи на відносини? Тут як: традиційно, чи задом?
Anutkabella• 04 августа 2023
Как пойдет,какая разница как и где,секс это чувство и страсть,вряд ли вы об этом будете думать в тот момент,если вам хорошо то зачем забивать голову,наслаждайтесь!
Я така бойова• 04 августа 2023
Секс має бути виключно таким,який саме вам подобається.і не має значення на якому побаченні він станеться
НуКаНаКа• 04 августа 2023
Помічала, що поза ззаду - це для одноразового побачення норма, особливо відчутно, коли чоловік хоче просто ’злити’. Йому ця поза ок, бо ви для нього чужа людина на раз. Прелюдії можуть бути мінімальні або взагалі бех них.
А якщо з перспективою на відносини, то більше кохання, ласки, ніжності, вдихання, поцілунків. Це відчутно.
И.О. человека• 04 августа 2023
Я чоловіка з 24.02.2022 не бачила, недомацана страшне як. Але і мене вже від цих дурних тем нудить.
Але зберусь з силами і дам пораду: найперше, що треба зробити - сісти на обличчя! Домінуйте, нехай знає своє місце. Обовʼязково до виконання саме на першому побаченні, зверніть увагу на «на», не чекайте «після».
Холодная каша
• 04 августа 2023
Ответ дляНуКаНаКа
І я так вважаю
Пацелуйнитуда• 04 августа 2023
Я девушка, люблю когда сзади на первом свидании и минет делаю. А если хочу отношений то без секса тогда
Шпондєр• 04 августа 2023
Не знала что есть позы для отношений, а есть для одного раза. Советчица расширяет горизонты познаний))))
НуКаНаКа• 04 августа 2023
Ответ дляХолодная каша
І я так вважаю
Ок, якщо ми вже тут відверті, то ще напишу: поза ззаду теж може виглядати по-різному.
Якщо чоловік обіймає руками, стискає груди, гладить спину, цілує у шию, вдихає волосся, шепоче щось на вухо, шльопає (бо у цій позі тіло жінки у його владі), то це вау. З перспективою на відносини.
Якщо він просто стоїть позаду і, як максимум, тримає за попу, то це просто йому потрібно ’злити’. На жаль.
Губи до вух• 04 августа 2023
Конечно. Если мужчина не нравится, то лучше раком. Чтобы не видеть его лица. И можно было избежать более близкого контакта, где тело в тело вплетается
Замурмишка• 05 августа 2023
Ответ дляТра Ля Ля
Секс в позе раком - это нетрадиционный?
Теж не зрозуміла автора .. коли це поза раком стала нетрадиційною ??? Сама кайфова поза як на мене, і приємно і чоловік тушкою не придавлює (я в курсі що в місіонерській чоловіки опираються на руки, але все одно мені буває відчуття що мене зараз розчавлять).