Рита-8e7c• 04 августа 2023

Удобен ли такой шкаф в детскую?

Хотим купить новый шкаф в детскую и рассматриваем варианты. Мне понравился такой. Именно тем, что и с одной стороны вещи вешается, и с другой. Основная часть дочкиных вещей именно висит на тремпелях. С одной стороны вешать, например, школьную одежду делового стиля, а с другой - одежду для прогулок. Как вам? У кого такой шкаф, удобно ли?
И хочу с фотопечатью. Это прикольно?
ЛенаА• 04 августа 2023
А для белья, носочков вы не учли выдвижные ящички? Или у вас есть комод для этого?

Афри• 04 августа 2023
Внизу нужны шуфляды
Asteroidea• 04 августа 2023
Взагалі то зручний. Але зверніть увагу, що немає шухляди для дрібних речей (трусики, бюсти, шкарпетки тощо). Крім того можна зробити одну секцію з вішалками коротшою. В дитини багато довгих суконь?
jtywest• 04 августа 2023
Делала под заказ одна сторона высокая, вторая низкая ( для рубашек) отличный вариант, и вещи всегда аккуратные.
Афри• 04 августа 2023
Я себе эту картинку тоже сохранила давно для шкафа дочки только вот тут у меня будет шуфляды тут.
Мадам Клико• 04 августа 2023
Надо ещё комод
Афри• 04 августа 2023
Вот ещё такой шкаф рассматриваю
Дочке такой вариант нравится.
Asteroidea• 04 августа 2023
Ви на замовлення робити будете?
Дивіться, 1 секція не функціональна, вона лише для зберігання
2 секція функціонал +/- залежить від віку та зросту дитини
3м(там де червоним) я би зробила 2 чи 3 шухляди
Або нижні 2 полиці посередині замінити шухлядами
AnyaSkazka• 04 августа 2023
Шухляди потрібні однозначно. Штанги можна в два ряди поставити.

Julieta78• 04 августа 2023
Ответ дляАфри
Так, на всякий случай
автор Рита-8e7c • 04 августа 2023
Ответ дляЛенаА
Есть комод большой.
автор Рита-8e7c • 04 августа 2023
Ответ дляАфри
Внизу нужны шуфляды
Да, об этом я подумала. Просто такого фото нет
автор Рита-8e7c • 04 августа 2023
Ответ дляAsteroidea
Знизу я хочу шухляди. Дитині 6 років поки і в неї взагалі довгого нічого нема. Хіба що комбінезони. А для білизни є комод. Цікавить саме чи зручно те, що з обох боків вішалки
автор Рита-8e7c • 04 августа 2023
Ответ дляАфри
Да, я тоже хочу внизу ящики
автор Рита-8e7c • 04 августа 2023
Ответ дляМадам Клико
Надо ещё комод
Комод есть большой и вместительный
Афри• 04 августа 2023
Ответ дляРита-8e7c
У моей и в 10 лет нет ничего длинного и вряд ли будет.
Поэтому предполагаю штанги делать возможно два ряда справа.
автор Рита-8e7c • 04 августа 2023
Ответ дляAsteroidea
Ви на замовлення робити будете?
Дякую. Дитині ще 6 років, так що пару років я буду вішати речі. Я хочу 240 висоту, так що полиць хочу багато. І шухляд теж.
автор Рита-8e7c • 04 августа 2023
Ответ дляAnyaSkazka
А як це в 2 ряди? Речі ж будуть м´ятися? Не розумію.
Julieta78• 04 августа 2023
Ответ дляРита-8e7c
По высоте в два ряда.
Загуглите ещё пантограф для шкафа.

AnyaSkazka• 04 августа 2023
Одна під одною.
Афри• 04 августа 2023
Ответ дляРита-8e7c
Нет.
Одна под другой.
Басина• 04 августа 2023
Я б шукала з розпашними дверцятами
автор Рита-8e7c • 04 августа 2023
Ответ дляБасина
Я б шукала з розпашними дверцятами
Чому?
автор Рита-8e7c • 04 августа 2023
Ответ дляAnyaSkazka
Одна під одною.
Не думала про такий варіант. Цікаво. Для светриків і футболок нормально
Басина• 04 августа 2023
Ответ дляРита-8e7c
Чому?
Економиться глибина шафи, легше відчиняти, можна одразу все відчинити і все бачити, дешевше, не ламається. Пилюка в рейках не збирається. Не люблю купе.
Татьяна -3329• 04 августа 2023
Ответ дляРита-8e7c
У моєї в 2 ряди, зверху кофти та штани влітку, взимку навпаки плаття. Зручно для дитячої шафи.
Шухляди обов’язково.
У іншій дитячій одна ця палка, сину 6 років зовмім не зручно брати. Завжди кладе просто внизу
Татьяна -3329• 04 августа 2023
Ответ дляБасина
Підтримую руками і ногами.
автор Рита-8e7c • 04 августа 2023
Ответ дляТатьяна -3329
Шухляди обов’язково.
Блін, яка крутизна. Ще й зі світлом. І скільки така шафа вийшла по грошах? А закривається вона тканиною просто?
Татьяна -3329• 04 августа 2023
Ответ дляРита-8e7c
Так, просто шторами. Зробили її глибокою, така собі гардеробна. Напроти дзеркало. Є крючки для сумочок і шухляди для прикрас. Десь тисячі 1500уе вийшла. Бо всі меблі в дитячу робила одна фірма, і платили за все.
автор Рита-8e7c • 04 августа 2023
Ответ дляТатьяна -3329
Дуже все продумано. Треба мати на увазі, я теж хочу для сумочок крючки і вішалку для ременів.