Каркуша Клара• 04 августа 2023

Доход и стоимость вещей

Подскажите, при каком доходе на семью из 3-х человек, при наличии своего жилья и авто допустимо покупать ботинки за 5-7 тысяч? Сумку 5-8 тысяч? Свитер за 4 тысячи.
Давайте так, вот если бы я(мы, наша семья) зарабатывала ….. тысяч гривен, я бы купили ботинки за 5-7, сумку 5-8?
Почемучка• 04 августа 2023
Ответ дляНафаня Маня
За 200 евро дорого сумку, серьезно???
Я написала шо дорого? Я її просто не хочу / немає потреби в такій сумці.
Якщо б вона прям запала мені і я жити без неї не могла то купила б, але в мене такого немає останнім часом.

Ще здивую - я ходжу з айфоном 7+ бо не бачу потреби купувати новий, коли старий норм працює.

Нафаня Маня• 04 августа 2023
Ответ дляПочемучка

Ви написали , що то невиправдана покупка
Але, невиправданою покупкою може бути навіть пакет за 6 грн або пилка для нігтів за 500) от ви і пояснили, що купили б якби хотіли) то до чого тут такий жах про сумку за 5-8 т ?)
А що в цьому світі потрібно? Все, як розібратися, майже не потрібно або потрібно не настільки, наскільки нам здаеться)
Я куплю , якщо схочу) і 10 ) і так , в мене 7 теж) і машина купер, бо я іі хотіла , а не мерс)
Навіть якщо я не можу собі щось дозволити, я куплю
Для мене не має особливої цінності - не варто) життя одне) і моя кохана машина зі мною, а мій ненависний будинок... нема його😂😂😂от і всьо) а так було його треба купити бо подобався всім крім мене)
Почемучка• 04 августа 2023
Ответ дляНафаня Маня
Окей 🤷🏻‍♀️
Домашка• 04 августа 2023
Не готова стільки викидати на шмаття. Краще на масаж та ін.
Королева ганделику• 04 августа 2023
Ответ дляПочемучка

А на що ж ви витрачаєте 7-8К$ в місяць?
300тис грн в місяць?
Якщо сумку нещасну за 5 тисяч грн ви називаєте брендом?
Королева ганделику• 04 августа 2023
Ответ дляПочемучка
Я за брендами ніколи не ганялась. Ноунейм мене цілком влаштує, якщо воно нормальної якості і головне мені подобається візуально.
Що дивного?
В мене і більша зп була. Я не з вий0бистих, для мене бренди і речі не головне в житті 🤷🏻‍♀️
Бренд для вас сумка за 150€ це такий прям бренд?))
Ржу
осень харашо• 04 августа 2023
при доходе от 100 тыс. грн, мне видится,
при условии, что есть нз. и зарплата - это не последние деньги
Нафаня Маня• 04 августа 2023
Ответ дляКоролева ганделику
А на що ж ви витрачаєте 7-8К$ в місяць?
300тис грн в місяць?
Напортындеть о зарплате😁потом построит огромный бизнес , обучит вмгарварде всех детей до внуков включительно и уйдёт в землю к червякам😍голой босой простоволосой 😉но жлобится в надежде на память в веках 😁складывает и чахнет) о) или напишет, что путешествует и благотворит😩скушно
Королева ганделику• 04 августа 2023
Ответ дляНафаня Маня
Та ну, які там гарварди, там явно рівень низький і примітивний.
Просто не зрозуміло нащо вигадувати такі дурниці🤷‍♀️

Почемучка• 05 августа 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Боже, які ви смішні)
Королева ганделику• 05 августа 2023
Ответ дляПочемучка
Боже, які ви смішні)
Чому б ні)
За те з сумкою хорошої якості
Вам не зрозуміти.
Почемучка• 05 августа 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Чому б ні)
За те з сумкою хорошої якості
Вам не зрозуміти.
Та я і не намагаюсь кожного зрозуміти. У всіх різні пріоритети в житті. Вас радує сумка - це супер. Мене не радує нічого. Це сумно.
Королева ганделику• 05 августа 2023
Ответ дляПочемучка
АД пропийте.
Я серйозно.
Пароксетин наприклад. Дуже допомагає))
Бо не можна так, нічого не радує це не добре.
Не сумуйте
Почемучка• 05 августа 2023
Ответ дляКоролева ганделику
АД пропийте.
Я серйозно.
Пароксетин наприклад. Дуже допомагає))
Не сумуйте
Дякую за єдиний адекватний коментар ❤️
Так, в мене дійсно депресія. Буває думаю «ну всьо, я важко працюю і заслуговую шось собі купити». А потім йду в магазин дивлюсь і нічого не радує. Купую максимум якусь нову футболку і все на цьому. Сумку купую коли стара вже всьо і максимум на 3-4к (враховуючи шо ціни зараз піднялись). І навіть не тому шо мені шкода 5-8к на сумку, а тому шо мені пофіг в яку сумку покласти ключі, телефон, серветки. Вибираю яка візуально подобається і все на цьому.
Але за 10+к точно не купила би сумку, бо по суті її і вигулювати нема куди. Та й таке.
Королева ганделику• 05 августа 2023
Ответ дляПочемучка
Дякую за єдиний адекватний коментар ❤️
Дуже вас розумію) А сумка це дійсно не головне. Особливо в теперішній час.
Тримаймося❤️
Почемучка• 05 августа 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Тримаймося❤️
Знаєте шо, недивлячись на всіх стьобні коменти в мою адресу стосовно сумки, ви мене все ж надихнули пошукати собі якусь нову сумку
На шо порадите подивитись? Буду вдячна за рекомендацію.
Королева ганделику• 05 августа 2023
Ответ дляПочемучка
Як будете мати час зайдіть на Ансвер сайт обо Модіво.
Там величезний вибір на будь який смак і гаманець.
Без передплати і потім, як приїде можна відмовитись, якщо не підійде.
Почемучка• 05 августа 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Дякую