Мальовнича даль• 04 августа 2023

Як поляки живуть в своїх квартирах?

Ніколи не були в Польщі. Став цікавим їх ринок нерухомості, бо не знаю вже де правильно купувати, в Україні чи закордоном. Відкрила, дивлюся . То я в шоці! Двокімнатна квартира 38, 42 квадрати. У нас це маленька однушка. А кухні 4-5 квадратів взагалі підняли мій чуб догори. Я розумію, ще є елітне дороге житло, але звичайні квартири мають саме такий метраж. Хто живе або жив в Польщі, будь-ласка, прокоментуйте.
автор Мальовнича даль • 05 августа 2023
Ответ дляУкр_жіночка
В більшості поляки живуть скромно. Кухні малесенькі в старому фонді. Також їздять по заробітках. Ненавидять сильно німців. Памʼятають Волинь. Як нація взагалі мені не подобаються. В них «усе найліпше»… не хотіла б там жити. Але життя не передбачуване
А де б ви хотіли жити? ( Із реального) Де зараз живете? Ми з тих, хто до війни хотіли жити ЛИШЕ в Україні , мандрували по інших країнах лише відпочити . Зараз теж хотілося б в Україні, але лякає майбутнє. В кожній країні бачу щось неприйнятне для себе, порівнюю з Україною. То і хліб смачніший, і квартири кращі . Коротше, заплуталася вже.... Не знаю...
Я таке знаю• 05 августа 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Ну большие города занимают небольшой % площади всей Польши.
Но в них живёт большинство населения
Я таке знаю• 05 августа 2023
Ответ дляМальовнича даль
Везде свои плюсы и минусы.
Для меня огромный минус польши - это издевательство над украинцами ужендами в выдаче документов.

Просто насмешка и издевательство.

Если б я знала об этом 8 лет назад то никогда б сюда не переехали.
Я таке знаю• 05 августа 2023
Ответ дляМальовнича даль
Мы мечтаем дожить тут до получения гражданства (что с их издевательствами неизвестно когда будет) и уехать
автор Мальовнича даль • 05 августа 2023
Ответ дляЯ таке знаю
Нехай у вашої родини складеться все якнайкраще
Творческий типаж• 08 августа 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Это стары фонд или так же как у нас - смарт квартиры.
Неужели вы не встречали нормальных квартир 2-3к с нормальным метражом?
Мы купили 3к, 480тыс. Жилая площадь 77квадратов.
Какой город или застройщик? Занимаюсь недвижимостью в Польше, такой метраж не так часто. У самой трёшка 56 и кв😢другого на тот момент взятия кредита, лучше не нашли