Мальовнича даль• 04 августа 2023
Як поляки живуть в своїх квартирах?
Ніколи не були в Польщі. Став цікавим їх ринок нерухомості, бо не знаю вже де правильно купувати, в Україні чи закордоном. Відкрила, дивлюся . То я в шоці! Двокімнатна квартира 38, 42 квадрати. У нас це маленька однушка. А кухні 4-5 квадратів взагалі підняли мій чуб догори. Я розумію, ще є елітне дороге житло, але звичайні квартири мають саме такий метраж. Хто живе або жив в Польщі, будь-ласка, прокоментуйте.
Тушьмушьнюшь• 04 августа 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
о господи, реально такую хрень стали строить и у нас?
Давно,в Харкові ще в 2013 роках
Тушьмушьнюшь• 04 августа 2023
Ответ дляПП-шница
Да ладно, минимальная пенсия 1500 злотых, это не мало
Серйозно ви проживите на 1500,якщо бабуля наприклад сама,треба за комуналку заплатити,ліки купити,їжу і так далг
ПП-шница• 04 августа 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
Тут лекарства с большой скидкой, и много льгот для пенсионеров и на комуналку тоже льготы, не сравнить с украинской пенсией
Тушьмушьнюшь• 04 августа 2023
Ответ дляПП-шница
Я не буду з вами спорити,вважаєте що все окей,вважайте далі.Я за 8 років життя в Польщі надивилася різного
ПП-шница• 04 августа 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
У вас уже есть гражданство?
ПП-шница• 04 августа 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
Вы давно в Украине наверно не были, даже в Киеве все намного грустнее
Тушьмушьнюшь• 04 августа 2023
Ответ дляПП-шница
У вас уже есть гражданство?
Резидента є,громадянства немає,поки не збираюся отримувати
Мальовнича даль
• 04 августа 2023
Ответ дляЗалізний занавіс
Чуб до горы, тогда корону снимите. 42 кВ у нее в Украине - маленькая однушка. Хохма
Я мала на увазі 38 квадратів - це маленька однушка. В новобудовах зараз однушки у нас 45-50 квадратів.
Секретница• 04 августа 2023
Ответ дляФуліганка
Божечки, элита выросла во дворцах... В совке трёшка была 59-63 м кв. И все помещались.
зачем такое говорить? херово помещались
мы сейчас вчетвером в трешке 58метров живем, кухня 6
я бы лично архитектеру который такую квартиру придумал руки поотрывала
Мальовнича даль
• 04 августа 2023
Ответ дляПусин Кукин
А откройте секрет «у нас» - это где? А то вы пишете на украинском форуме, в Украине таких квартир полно, даже есть еще меньше, потому нас вы таким открытием шокировать либо удивить не сможете, вашего «я в шоке» нам не понять.
У нас - це в Україні.
Тушьмушьнюшь• 04 августа 2023
Ответ дляПП-шница
Я ж не пишу,що в Україні краще,але лише те щоб нормально жити треба працювати,і пенсіонери це роблять поки здоров´я дозволяє.Ось наприклад в чоловіка на роботі,чоловік вже на пенсії працював,але стався інфаркт,але він все рівно хоче повертатися до роботи,бо гроші потрібні.
Виннипуховна• 04 августа 2023
Ответ дляМальовнича даль
І якщо жила площа 77, то загальна ще більше. Ми не зустрічали таких пропозицій.
Та викупіть цілий поверх
Мальовнича даль
• 04 августа 2023
Ответ дляCarin
Это размер хрущика - от 40 кв. м. Кухни ок 5 тоже характерны для хрущиков. Вы так эмоционально восклицаете, будто не знаете, что у нас кроме новостроев есть и вторичка.
А за скворечники типа смартов или переделанных общаг или заводских зданий и говорить не приходится...
Я так емоційно сказала тому, що порівнюю новобудови обох держав. І ріелтор погодилася , що у них квартири маленькі.
Мальовнича даль
• 04 августа 2023
Ответ дляЛеді Душка
У нас однушки в среднем 33-35м2, двушки около 50. Запорожье. У всех знакомых такие проекты.
А у них трьошки 38 квадратів.
Бжоли-бандерівці• 04 августа 2023
Ответ дляМальовнича даль
Це не у мене, це пропозиції на домріа У забудовників такий метраж, я не будую, ч переглядаю пропозиції.
А ви виросли в селі в домі, чи в районі приватних будинків? Скільки вам років? В нас хрущьовки і чешки 2 кімнати до 55 кв.м.. а ви про поляків.
Мальовнича даль
• 04 августа 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Отличные в Польше квартиры. У нас 3к 70 квадратов, плюс паркинг, плюс кладовка и двор закрытый. По сравнению с тем убожеством, что было в Николаеве - это просто люкс.
А яке ви місто?
ПП-шница• 04 августа 2023
Ответ дляМальовнича даль
Вы как то не в теме, новострой, как хотите так и будет, вы выбираете метраж в Польше, если хотите вообще будет 120 метров и 2 комнаты всего, планировку уже под себя сделаете
Пусин Кукин• 04 августа 2023
Ответ дляМальовнича даль
У нас - це в Україні.
А, то вы просто как маленький ребенок? Они закрывают глаза и думают, что если они не видят никого, то и их не видят. А вы думаете, что если вы в такой квартире не живете, значит таких квартир нет? 😂🤣
В танке• 04 августа 2023
Ответ дляЗалізний занавіс
Дивлячись в які роки побудовано будинок.
Київ наприклад має супер-пупер мега РІЗНУ забудову.
От приклад. До ковіду нові однокімнатні в Київміськбуд були 50 м і з них робили студії. Потім стався ковід і багато людей опинилися на віддаленому доступі вдома і став популярним формат хруща в новобудові (маленькі але окремі кімнати, окрема кухня) і в двокімнатних (так само як і до цього 56 м) стали ділити простір по іншому.
Мальовнича даль
• 04 августа 2023
Ответ дляПП-шница
Так, я не в темі, в Польщі ніколи не була, тому тут запитала. А так налетіли, що капець
Пи Пи Пилюля• 04 августа 2023
А що в Україні не так? Класичні квартири, 60х років, чеський проект, 2 сумісні кімнати -40-45кв.м.
дамаБезСобачки• 04 августа 2023
Ответ дляМальовнича даль
Автор, вы с какой планеты?
У меня двухкомнатная квартира в девятиэтажке 46 кв м.
У мамы двухкомнатная в пятиэтажке 46 кв м.
Мальовнича даль
• 04 августа 2023
Ответ дляПусин Кукин
Так, я ніколи не бачила в Україні 3 кімнатних 40-45 квадратів. Порівнюю пропозиції забудовників.
Мальовнича даль
• 04 августа 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Автор, вы с какой планеты?
Нам пропонують двушки 35-38 квадратів, тому у мене таке здивування.
Бжоли-бандерівці• 04 августа 2023
Ответ дляЛеді Душка
Я вижу пенсионеров в Польше, они нормально одеты,они покупают себе нормальную еду, у них нет жизни как у наших - выживать за счёт города и дачи. Ну и да,жилье стоит дороже, поэтому соответственно и земля стоит дороже, не все могут позволить себе частный дом с огородом. Но уровень жизни тоже влияет, все пенсионеры на машинах, на выходных отдыхают, ходят в гости, выезжают на природу, а не выживают как наши на 2500 пенсии.
Наші пенсіонери теж дуже різні, люди в 60 зараз такі самі, як в Європі, в більшості. Та й старші є такі, просто кожній висновки робить дивлячись на своїх рідних.
Бжоли-бандерівці• 04 августа 2023
Ответ дляЛеді Душка
Ну цены на продукты здесь как в Украине, а минимальная пенсии 11000 в грн если. Если есть свое жилье - очень терпимо)
А крім продуктів ціни як? Комуналка, ліки, термінова медицина, стоматологія?
Семицветка• 04 августа 2023
Ответ дляСекретница
зачем такое говорить? херово помещались
Выросли с сестрой в трешке 64 квадрата. Всем хватало места, нормально помещались.
Семицветка• 04 августа 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Автор, вы с какой планеты?
Аналогично. Мы в Украине жили в двушке 49 квадратов.
Я таке знаю• 04 августа 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Это стары фонд или так же как у нас - смарт квартиры.
Неужели вы не встречали нормальных квартир 2-3к с нормальным метражом?
Мы купили 3к, 480тыс. Жилая площадь 77квадратов.
У нас 4х комнатная 76 квм 670 тыс.