Маю подругу (років 15 товаришуємо. Не фанатично, але трохи є). Під час війни так сталось, що я стала керівником відділу, вона не знає. Наразі маю змогу в потребі такого спеціаліста. Публічно даю оголошення, вона не реагує, бо не знає що робота саме зі мною. Зараз я вагаюсь чи звати її до себе чи ні. Як спеціаліст у мене немає зауважень, але чомусь внутрішньо вагаюсь. (Колись мали досвід сумісної роботи, все було добре. Чому зараз страхи не знаю.)
Як би ви вчинили?
ЯНаПэПэ• 04 августа 2023
Я сужу по своим друзьям, с которыми дружу столько же. Их взяла бы и сомнений не было. Есть знакомые, приятели, вот их бы не взяла
А так, действительно близкому человеку всегда бы помогла.
ЖивунаБагамах• 04 августа 2023
Операйтесь на професійні якості та софт скіли. Якщо подруга відповідальна, з нею добре працювати, якщо має нормальний характер, не скандалістка і по-будь-якому приводу не ображається, не заздрісна то чому ні.
Маю рацію• 04 августа 2023
Двічі працювала з подругами, обидва рази це погано закінчувалось. Хочете зберегти дружбу - забудьте цю ідею.
Ку-кусик• 04 августа 2023
Меня так подруга взяла на работу.
Она в войну уехала, я работаю дальше.
Все отлично было.
Я бы ее тоже взяла. А вот других - не всех.
Она в войну уехала, я работаю дальше.
Все отлично было.