Продовжуючи тему нав*язливості віруючих.
А що, коли от людина справді вірить в усе те, що обіцяє релігія, в рай і спасіння, то вона біжить до ближніх, аби розказати їм, щоб вони теж спаслися?
Просто не у всіх вистачає тактовності і вміння адекватно розповісти.
Мені здається, що у частини випадків, коли люди набридають зі своєю вірою, то вони просто виявляють турботу.
Ну як вони вміють, як вони це розуміють.
Просто у них проблеми зі спілкуванням і їхні розповіді про релігію викликають у ближніх не цікавість, а бажання послати в чисте поле.
Може бути, що частина віруючих пристає з релігією просто тому, що реально думають, що вони людям допомагають?
Результат:
вже голосів:
21 (39.62%)
Вони просто достали
17 (32.08%)
Так
10 (18.87%)
Можливо 50/50
5 (9.43%)
Свій варіант
Salsa-24da• 06 августа 2023
Ответ дляcomeonbabyloosecontrol
Вселенная не имеет отношения к религии как таковой)
На самом деле доля правды есть в ее словах, мы получаем ровно то, о чем постоянно думаем, а дает нам это вселенная или кармп или колесо фортуны, тут уже кто как хочет, так и называет
У меня есть знакомый, который постоянно думает о наследстве заморского дядюшки
Но вселенная как-то не позаботилась))
и дядюшки него нет
Но вселенная как-то не позаботилась))
и дядюшки него нет