А_мій_самий_самий• 05 августа 2023

Який сенс в здобутті вищої освіти?

Стаж навчання не входить
То краще закінчувати училище виходить?
Пишу з калідору• 05 августа 2023
Якщо задаєтеся таким питанням, то так, краще училище

Шалена красуня• 05 августа 2023
Училище и вуз предполагают разные профессии. И разный уровень знаний.
Почекуха• 05 августа 2023
Я ушла после 9 класса в колледж. Там окончила . Потом поступила на вышку на профессию, которую хотел мой отец , но было не моё. Потом поменяла на другую. И не окончила. Вышла замуж в другой стране и не работаю. Толку было вообще учиться, сколько денег было потрачено
Ду да ду да ду• 05 августа 2023
Диплом - это пропускной на собеседование.
Пік Антна• 05 августа 2023
Читаю третій місяць пости в групі
Вступ 2023
Бо через два роки дитині моїй вступати
Хочу навчитись розбиратися з алгоритмами вступу

Так ось- мене дивує там усе , як ті батьки завзято щось доказують про бюджет навчання …
Ще більше схиляюсь до навчання в Європі після тих постів
Живчик-счастливчик• 05 августа 2023
Деякі професії вимагають во
ИНЬэтовамниЯНЬ• 05 августа 2023
Сенс тільки в тому хто прагне здобути ту вищу освіту.
Якщо студент не хоче, не може, не цікаво, вона (освіта) йому н@х не впала. То ніякий диплом не замінить прагнення працювати за ним.

Дуже часто при виборі професії батьки не враховують бажання та здібностей дитини а просто впихнути заради диплома в результаті мають не спеціаліста а пофігіста.

Пік Антна• 05 августа 2023
Ответ дляПочекуха
В багатьох випадках технікум дає більше знань
Аніж універ
Готова до другої• 05 августа 2023
Вища освіта плюс звʼязки, то хороша робота
Якщо не має звʼязків, то краще коледж і професія
Соображалочка• 05 августа 2023
Оточення, знайомства, інше коло спілкування, розширення вибору по професіям після закінчення, друзі, більшість одружуються під час навчання в ВУЗі. Опрацювання великого об‘єму інформації і вміння виділити головне, звичка вчитись новому, виступи, доклади на аудиторію і т.д.
Хвігура мічти• 05 августа 2023
Це інший рівень роботи і заробітку
Латексне альтер ЕГО• 05 августа 2023
Критерий приема на работу в 90 % во. В офис. Надо ли вам это, решайте сами. Даже дистанционно на 2 моих работах надо был диплом во. Критерий к должности
Багиня• 05 августа 2023
О, троли пропихивают важность пту)) да есть такое. Стране нужны люди рабочих профессий, даешь стране каменщиков и асфальтоукладчиков Больше пту по стране и меньше вузов
Секретница• 05 августа 2023
Ответ дляПік Антна
Аніж універ
Педагогічний коледж точно дає більше знань, ніж університет. І бухгалтерський теж. Згодна з Вами.
Соображалочка• 05 августа 2023
Ответ дляГотова до другої
А нащо тоді зарубіжні компаніі проводять по три етапи співбесіди, щоб що? Взяти Васю друга директора, він же родич, точно складний проект витягне і нові контракти заключить…
Багиня• 05 августа 2023
Ответ дляСоображалочка
Причем тут зарубежные компании? Мы про нашу страну. Или для кого то открытие,что у нас не сидят на хороших должностях сват/брат/кумовья?))
Пік Антна• 05 августа 2023
Ответ дляБагиня
Боже
Який брєд

Хорошого електрика по машині зараз не знайдеш в Києві
І Да
Цьому в університеті не вчать
Соображалочка• 05 августа 2023
Ответ дляПочекуха
Якби ви зупинились на коледжу, чи змінились би ймовірність познайомитись з чоловіком? Чи змінились би ваше коло спілкування, друзі?
Пушап Мі мі• 05 августа 2023
У нас - ніякого сенсу. Тому що овер-доступно та попсово. У всіх вона - вища освіта, і що? Батьки пруть туди діточок тому що «так треба», а ніхто працювати не планує.

Багиня• 05 августа 2023
Ответ дляПік Антна
Боже
Який брєд

І Да
Цьому в університеті не вчать
Ага бред)) Так хорошему электрику по машине платить надо хорошо,а у нас все хитрожопые,хотят чтоб рабочие за 3 коп вкалывали. )) То дурных все меньше. Знаю,мой родственник работал на СТО, спец хороший,если что.
Хлопаю ресницами• 05 августа 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Деякі професії вимагають во
Деякі??недавно читала вимоги до адміністратора в стоматологію, вища освіта і обовязково знання англійської , а також навіть до багатьох офіціантів такі вимоги.То де і куди можна піти без вищої?
Пушап Мі мі• 05 августа 2023
В результаті страждають всі: ринок праці, наука і сама освіта. Ось в Німеччині в три рази менше вишів, і вони елітні та не всім доступні. Ось там є сенс навчатись.
Пушап Мі мі• 05 августа 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
Я ж і пишу, що ринок праці страждає перш за все. В США на такі вакансії вимога диплом 12 класу.
Хлопаю ресницами• 05 августа 2023
Ответ дляПушап Мі мі
ви помиляєтесь , далеко не у всіх вона вища (
Соображалочка• 05 августа 2023
Ответ дляБагиня
Навіть не знаю, у мене всі знайомі ІТ, логістика, лікарі, власний бізнес і т.д. З держструктур вже всі позвільнялись і змінили професію. Для чого власнику бізнесу наймати на роботу лінивого брата/ свата, а не мотивовану людину, що розширить його бізнес?
Пушап Мі мі• 05 августа 2023
Ответ дляПочекуха
Тому що треба йти навчатись за наявності чіткої мотивації та подальшого плану застосування.
Хлопаю ресницами• 05 августа 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Підтверджую!не буду казати хто казав )) там офіціанти до 2000 уо мають в день.
LoveYouOrNot• 05 августа 2023
Є посади, на які без ВО не беруть. Посадова інструкція не дозволяє. Особливо бюджетники.
Якісна вища освіта дає знання. При умові, що студент їх сприймає)
Є технічні професії, яким не вчать в ВНЗ, і навпаки - вузькі знання, яких вам не дадуть в бурсі.
Та й таке. Все на вибір вступника..
Живчик-счастливчик• 05 августа 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
Автор в училище зібралась. Тому так, деякі інші професії вимагають во)) Перегляньте вимоги до інших вакансій
Встидаюся запитать• 05 августа 2023
Ответ дляПік Антна
Аніж універ
И что - пустят врачом после техникума работать? Или нотариусом?