220В• 05 августа 2023

Чи можна працювати офіційно та навчатися на денній формі навчання?

Любви вам!• 05 августа 2023
Смотря где работать.

Непонятно• 05 августа 2023
Неповний робочий день, так
Поумничка• 05 августа 2023
Якщо графіки роботи та навчання не будуть заважати одне одному, то так.
Свисток ля-минор• 05 августа 2023
Чому ні? Якщо графік дозволяє
КондуктЕр тролейбуса• 05 августа 2023
Так
Ужгород• 05 августа 2023
Ні
Голова колгоспу• 05 августа 2023
А чего нельзя? Это законом где-то запрещается?) Тем более многие на дневном дистанционно

Голова колгоспу• 05 августа 2023
Ответ дляУжгород
Ні
Пруфы сразу
Нафаня Маня• 05 августа 2023
Ответ дляУжгород
Ні
Чому це ні? В мене трудова книжка була заведена під час денного навчання. Бо ще працювала.
Без Баяна• 05 августа 2023
Ответ дляУжгород
Ні
Де написано? Я офіційно працювала в школі. Заняття на магістратурі були в другій половині дня.
Дідова баба• 05 августа 2023
Ну мені у відділі кадрів казали, що не можна на повну ставку, бо я рахуюсь на ставку в універі-як навчання. Я ще й довідку приносила з графіком навчання, але це лише тому що я вчилась по документам з універу, я працювала медсестрою, в той час як вчилась на лікаря. А по іншому, я думаю можна. Звідки ваш роботодавець має знати, що ви навчаєтесь?