А ось і я• 05 августа 2023

Не знаю, що робити.

На три дні приїхала подруга в місто, не бачились з нею 3 місяці. Мені до міста їхати десь 2 години. Вона на три дні приїхала по справах, хоче зустрітись. Я теж наче хочу, бо завтра лиш день вихідна, але рідні кажуть, що в таку спеку краще не їхати нікуди(38°С), а побути вдома, тим паче дві години їхати в транспорті. Я теж більше схиляюсь до думки, що не хочу в спеку кудись їхати, бо навіть дихати важко....але й подругу хочу побачити, вона образиться потім
Плету интриги• 05 августа 2023
А назад повертатися?
Банан-барабан• 05 августа 2023
Это не последняя же встреча, еще будете видеться?
автор А ось і я • 05 августа 2023
Ответ дляПлету интриги
А назад повертатися?
Тобто? 2 години в місто, і 2 години назад додому
автор А ось і я • 05 августа 2023
Ответ дляБанан-барабан
Звичайно)
Плету интриги• 05 августа 2023
Ответ дляА ось і я
Якщо не ночувати там,то важко.дивіться.
Дюагональ• 05 августа 2023
Ответ дляА ось і я
Я б просто рано выехала, часов в 6
Броніки для Моніки• 05 августа 2023
До себе запросіть
автор А ось і я • 05 августа 2023
Ответ дляПлету интриги
Якщо не ночувати там,то важко.дивіться.
Та вона приїде в гуртожиток на три дні, а хто ж мене туди пустить ночувати)
автор А ось і я • 05 августа 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
До себе запросіть
Вона не хоче до мене їхати, їй далеко
Броніки для Моніки• 05 августа 2023
Ответ дляА ось і я
Вона не хоче до мене їхати, їй далеко
тоді посередині зустрітись, в полі)
НеВРотик• 05 августа 2023
А чим їхати будете?
Броніки для Моніки• 05 августа 2023
Ответ дляНеВРотик
А чим їхати будете?
Вєліком
Вбигудях• 05 августа 2023
А сколько вам лет что вы родственников слушаете 🤯?
Цвірінь• 05 августа 2023
Ко мне подруга с маленьким ребенком сутки в поезде чухала) то вы так хотите, наверное.
автор А ось і я • 05 августа 2023
Ответ дляНеВРотик
А чим їхати будете?
Або маршруткою, або електричкою з пересадками
Дюйм оф о4ка• 05 августа 2023
Якщо вона дуже хоче, може ж вона приїхати... Запропонуйте, думаю питання саме собою відпаде ))) Ящо воне не захоче, Ви маєте таке саме право не хотіти.
автор А ось і я • 05 августа 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Я пропонувала , вона сказала, що не хоче по вокзалах ходити, а потім довго їхати
Дюйм оф о4ка• 05 августа 2023
Ответ дляА ось і я
От Вам і бажання зустрітися з Вами ))
Прибираю щодня• 05 августа 2023
Ответ дляА ось і я
Вона не хоче до мене їхати, їй далеко
А Вам ближе ?
ИграйМойГормон• 05 августа 2023
Ответ дляА ось і я
Сидите дома. Очень жарко. У неё не такое сильное желание встречаться.
ИграйМойГормон• 05 августа 2023
Ответ дляЦвірінь
А Вы что за подруга ?, что к Вам с маленьким ребёнком едут на встречу ?
автор А ось і я • 05 августа 2023
Ответ дляПрибираю щодня
А Вам ближе ?
Те саме виходить
Щебетушка• 05 августа 2023
Ответ дляА ось і я
Автор, я бы не поехала. 4 часа в автобусе по такой жарище в единственный выходной... Никакая подруга таких жертв не стоит
Прибираю щодня• 05 августа 2023
Ответ дляА ось і я
Те саме виходить
Отже
и Вам далеко,
Сидите дома
ХаДиДиШь• 05 августа 2023
Три місяці - не три роки. В таку спеку, в єдиний вихідний не їдьте.
Не худа ні разу• 05 августа 2023
Ответ дляА ось і я
Вона не хоче до мене їхати, їй далеко
Круто, значит ей к вам далеко, а вам к ней близко? Хороша подружаня..... Не ехать, пожалеть своё здоровье, ну или встретиться в месте, куда вам обеим ехать по часу, а не вам к ней два.
Сяду на шию, дорого!• 05 августа 2023
Я би не поїхала. 4 години в транспорті на такій жарі. Ну ладно там декілька років не бачились, а тут 3 місяці. Ні.
Цвірінь• 05 августа 2023
Ответ дляИграйМойГормон
Отлична подруга. живу на Закарпатье с начала войны, все сюда едут отдыхать и они отдохнули 😋
ИграйМойГормон• 05 августа 2023
Ответ дляЦвірінь
Ну и к чему Ваш пример ? Ваша подруга поехала отдыхать с ребёнком, за одно и Вас увидеть.
Разницу не чуствуете ? Она не приехала на 2 часа, чтобы потом уехать.
Цвірінь• 05 августа 2023
Ответ дляИграйМойГормон
К тому, что было бы желание 😉