Лика-прилипка• 05 августа 2023
Як часто ви змінюєте номер телефону?
Я не знаю чого от відчуваю так ніби мені треба змінити номер телефону. Я часто не змінюю. Останній раз змінювала мабуть роки 4 тому… а от коли маю новий номер відчуваю наче щось з чистого листа))) то дурня звичайно бо змінювати треба життя по іншому але знову так відчуваю..
є ще у когось так?
Свекруня• 06 августа 2023
Один номер у меня с 1998 года. Второй номер с 2011 года.
Не понимаю зачем менять номера честному человеку.
Лиса Патрикевна• 06 августа 2023
Не меняла ни разу. По очереди покупала лайф, Киевстар, МТС. Лайф постепенно отпал и номер сгорел. Киевстар и МТС есть по сей день ( не исключено, что МТС уже тоже сгорел). Киевстар у меня основной и привязан и к банку и к месенеджерам, Менять не планирую.
Файна дівка• 06 августа 2023
Ніколи не змінювала , в мене номер ще з початку впровадження мобільного зв´язку, він лише мій . Зараз маю ще один додатковий за кордоном.
наКоблучках• 06 августа 2023
Один номер с 2005, второй (другой оператор) где то с 2009-2010. Не приходило в голову менять их. Были ещё только пару номеров для рабочих целей. А эти зачем менять
Витворунка• 06 августа 2023
Приблизно ніколи - з 97 року другий номер, причому перший віддала чоловіку.
Пиу!Пиу!• 06 августа 2023
Ответ дляСусідка знизу
20 років, в універі вчилася - купила сімку, навіть пам´ятаю де)
Как и я)
Байрактара• 06 августа 2023
Моему номеру 20 лет, мне его подарили на 16-летие с новым телефоном.
Номер у меня эксклюзивный, поэтому не меняю его. Да и живу так, что нет необходимости в частых сменах номеров и тд.
всегдаДаДа• 06 августа 2023
Рік тому змінила, коли думала, що зникну від чоловіка. Але дарма, в нього обидва мої номери. Тому користуюсь новим і старим, але в інших цілях.
Щедрик ведрик• 06 августа 2023
У меня 1 номер. Как купила телефон много лет назад, так с этим номером и живу :)
Зяблик протестант• 06 августа 2023
Хочу якпаз змінити, але як подумаю скільки змін це потягне ...