Ms. Откровенность• 06 августа 2023

Що подарувати чоловіку, який все критикує?

Підібрати подарунок неможливо. Те не тієї фірми, те не гарне, а те не потрібно було взагалі купувати. Підкажіть, будь ласка, що можна подарувати, але без витрат великих, так як є вірогідність, що знову не зацінить.
Щось для побуту, для авто, можливо якийсь цікавий девайс ? Подарунок на день народження
Люблю Украину• 06 августа 2023
Ответ дляRozavetrova
Подаруйте гроші і хай сам купляє
Скаже: ’не та валюта’)

Повітруля• 06 августа 2023
НИЧЕГО НЕ ДАРИТЬ
МАМА НИКИТКИ-2• 06 августа 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Еге ж, зарплатну.
Ще чого… там подарункові є, від 100 грн здається. В гарний конвертик і нехай радіє.
Угги в горошек• 06 августа 2023
Гроші. Зі словами - набридло приниження від тебе за подарунки. Вони для тебе завжди не такі.
parele• 06 августа 2023
Открытку.
Вишнёвая Леди• 06 августа 2023
У меня муж такой же самый, по началу я ему дарила подарки, он меня сразу цену спрашивает и в основном не нравится. Или дорого, или не по его вкусу, или ещё что то.
В итоге мне это надоело, я ему или вообще ничего не дарю на праздники, на день рождения дарю деньги, доллары (мы собирали на квартиру, он их туда ложил).
Так что мой совет - не дарите ничего, если ему можно и деньгами не угодить.
Оце так цабе• 06 августа 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Скаже: ’не та валюта’)
Не такий конверт, не того року випуску купюра. Ой, автор, це все жарти, але не даруйте йому нічого.
А секс теж йому завжди не такий?
Можливо, це варіант подарунку?)
Як_наготую...• 06 августа 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Дякую за поради )
Думаю, можливо просто купити віскі та замовити суші?
От реально дістав вже. Кожен рік одне й те саме - все не таке йому
Ми будемо дарувати м´ясний букет. Також все критикує. Ваш Діва?
Файна пані• 06 августа 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Дякую за поради )
Не розумію, чому подарунки в такому разі не закінчилися вже на другому році

Червона рута• 06 августа 2023
Варіант «гімна на лопаті» вже пропонували?
П´яна вишня• 06 августа 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Скаже: ’не та валюта’)
И не та сумма.
Либо патологический нытик, либо его не устраивает сама автор, а отвязаться от нее не хватает решимости.
Предложите подарить ему развод, автор. Во втором случае он будет счастлив.
Значит надо• 06 августа 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Дякую за поради )
Я пару лет назад подарила своему серьги в уши. Критики было, но таки проколол и продолжает носить
автор Ms. Откровенность • 06 августа 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Лев.
З мʼясним букетом - ідея )