А поговорить?• 06 августа 2023

Ці топи intimissimi можно на вулицю чи це спідня білизна?

Скляна миша• 06 августа 2023
Спіднє
Ласкове телятко• 06 августа 2023
выглядит как одежда для дома
Булькаю• 06 августа 2023
Це нічний топ
Файна дівка• 06 августа 2023
Воно дійсно виглядає як спіднє, але можна спробувати замаскованим його з іншими звичайними речами, спідницею та жакетом
автор А поговорить? • 06 августа 2023
Я купила, а тепер не знаю для чого) спати мені в шовку некомфортно, люблю в футболках
На вилицю якось дивно
Буду під сукню восени і взимку вдягати
автор А поговорить? • 06 августа 2023
Ответ дляФайна дівка
Ну так, я дивлюся в Інтернеті дівчата під жакет їх вдягають
Эта_Шикарна)• 06 августа 2023
Я ношу з жакетом
автор А поговорить? • 06 августа 2023
Купила за 680 гривень на знижках, а нащо Тепер не знаю))
Файна дівка• 06 августа 2023
Ответ дляА поговорить?
Конкретно в цьому багато мережива, тому більше як спіднє. Але якщо низ буде заправлений у спідницю чи штани та зверху жакет, то можна спробувати
Попразендовна• 06 августа 2023
Я ножу під жакет але без мережива.
АфродитаПетровна• 06 августа 2023
Ответ дляА поговорить?
На вилицю якось дивно
Буду під сукню восени і взимку вдягати
Під палаццо я ношу схожу майку
Борщик• 06 августа 2023
автор, можна запитаю, у нас в трц яка сітка в їх бюстах?
якщо мій напр. амеріканський 34В ( VS напр), у нас яка сітка предствлена?
дивлюся онлйн
автор А поговорить? • 06 августа 2023
Ну вот знайшла як саме цей топ носять
Як на мене щось не альо
Борщик• 06 августа 2023
Ответ дляА поговорить?
Ну вот знайшла як саме цей топ носять
Як на мене щось не альо
село і люди, не робіть так,
якщо без мережива, то можн під брюки або спідницю, жакет
https://www.massimodutti.com/es/top-lencero-satina...
vihola• 06 августа 2023
Конкретно це білизна, бо ви придбали його в магазині білизни, на фото ще шорти в комплекті, в яких по вулиці не ходять.

Але якби ви придбали його в магазині одягу, то це був би топ у стилі білизни.

Можете спокійно носити і використовувати, як забажаєте, бо крій, склад, якість речі не міняється, якщо перенести її з одного відділу магазину в інший).
Одні думки• 06 августа 2023
Спідня
автор А поговорить? • 06 августа 2023
Ответ дляБорщик
дивлюся онлйн
Я у них купую 70C начебто, який то американській якщо чесно не знаю
Може дівчата підкажуть
автор А поговорить? • 06 августа 2023
Ответ дляБорщик
село і люди, не робіть так,
Так, мені теж як село якесь виглядає
vihola• 06 августа 2023
В моєї доньки є шовкова піжама, купували в школу на вечірку. З футболкою і кедами виглядає, як костюм оверсайз, дуже гарно.
Але вона всеодно не наважується так вийти.
Я 20 років тому носила атласні комбінації, як сукні. Бо хотілось.
автор А поговорить? • 06 августа 2023
Ответ для vihola
Теж була сукня в такому стилі, коли Тіна Кароль стала їх носити, їх напевно всі жінки собі теж купили))
Борщик• 06 августа 2023
Ответ дляА поговорить?
Так, мені теж як село якесь виглядає
не знаю чи посилання відкрилося, якщо такий, то тоді нормально з одягом, але якщо напр. ОГ не як у моделі, а вже 85-90 і більше, то потрібен бюст і буде видно бретелі
долой_лама• 06 августа 2023
У меня такая пижама - шорты и топ. Вот именно такой топ ни разу б не надела на улицу. Он реально выглядит больше как пижама. Хотя я вот платье купила в бельевом стиле с кружевом, то планирую его на улицу хотя бы на пляж и в летнее кафе носить )) ну попробуйте образ составить. Можно низ заправлять в брюки чтоб хотя бы нижнее кружево спрятать
Дверной_Проем• 06 августа 2023
Ответ дляА поговорить?
На вилицю якось дивно
Буду під сукню восени і взимку вдягати
Зачем пркупали
Пацан к успеху шел• 06 августа 2023
я в такому їхньому сплю)) хоча, думала, що буду так одягати. не наважилася. купувала із шортам, тепер в жару- саме те. хоча і не любила теж, більше по бавовні була завжди. але вягнулася і дуже подобається невагоме на тілі
автор А поговорить? • 06 августа 2023
Ответ длядолой_лама
Буду носити як нижній шар для суконь восени, я на голе тіло не можу носити одяг теплий
автор А поговорить? • 06 августа 2023
Ответ дляДверной_Проем
Зачем пркупали
Ахах бо колір красивий, шовк і знижка 🤣
автор А поговорить? • 06 августа 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Ну все, в люди не піду))
Пацан к успеху шел• 06 августа 2023
Ответ дляА поговорить?
Ну все, в люди не піду))
спробуйте спати, реально в жару добре. а якщо ще й труси теж шовкові, то взагалі))
vihola• 06 августа 2023
Ответ дляБорщик
село і люди, не робіть так,
Вище фото негарні, стосовно того, що топ повинен бути без мережева, інакше село, стереотипи.
Моя улюблена страшко• 06 августа 2023
У мене така піжама, топ без мережива, а шорти мають мережевні вставки. І думки не було носити на вулицю. Дуже комфортно в ній спати😊
Автор, підкажіть, будь ласка, ви в Україні купували за такою ціною?