В гости звали?• сегодня в 13:27

Втомилась від вибухів, хочу виїжджати

Але прочитала, що і на Європу чекає наша доля. Що робити? Не виїжджати взагалі? Я в Києві, але втомилась постійно ходити в укриття, прокидатись від вибухів. Дитина мала теж нервує, вже потихеньку розуміє що таке війна
Sporty Seagull• сегодня в 14:43
Ответ дляТрахтибидох
То краще ви ознайомтеся, раз пропонуєте в США по безвізу поїхати)]
Америка - це частина Світу. Там не лише США є

В танке• сегодня в 14:46
Ответ дляВ гости звали?
Ви де знаходитесь? Біля вас був приліт?
Збираюся виїжджати, але натрапила на пост, що і там буде війна. Від війни у війну?
Ну так війна не одразу почнеться в той момент, як ви переїдете?
Майор Медуза• сегодня в 14:46
Поки авторка сидить у війні і Європу щось там чекає - люди як мінімум пʼятий рік живуть у мирі та спокої
Трахтибидох• сегодня в 14:46
Ответ дляSporty Seagull
Звісно, автору з дитиною буде чудово в умовній Аргентині чи Бразилії 😅
Федорино Горе• 2 часа назад
Ответ дляМайор Медуза
Причём живут полноценной жизнью
Sporty Seagull• 2 часа назад
Ответ дляТрахтибидох
🤷‍♂️може й буде. Вам звідки знати? Це також розвинені країни
Муууумие• 2 часа назад
Ответ длямладокошкина
Вам сказати напрямое? Тема не зрозуміло про що.
Чого раптом у Києві страшно. Величезне місто.
В Киеве совсем небезопасно - постоянные прилеты, разрушенные дома и жертвы(((
Нормальных убежищ нет
Если вам там отлично в такой ситуации жить, то не все такое могут выдержать
Скромняшка• 2 часа назад
Выехать в Европу, замутить бизнес на зарядных станциях и продаже гречки оптом, карематов и термосов. Потом потирая ручки ждать войны и становиться миллионером.
Майор Медуза• 2 часа назад
Ответ дляСкромняшка
Бізнесмен від Бога

Скромняшка• 2 часа назад
Ответ дляМайор Медуза
Бізнесмен від Бога
А что делать, у автора ценные сведения! Чтоб не ехать ´из войны в войну´, вот вариант как ей выкрутиться и даже в этой безвыходной ситуации получить прибыль.
Аноним с кешбеком• 2 часа назад
Ответ дляМайор Медуза
Не понятно , почему только привозят климакс в 35 с Германии, причем массово .
Не сильно розовые очки одевайте людям про там
По разному , как и в Киеве
младокошкина• 2 часа назад
Ответ дляМуууумие
Нормальных убежищ нет
Чому не державною?
Ну, ОК. Ті, хто не міг витримати, поїхали ще у 2022 році.
Київ - величезне місто, в якому 20 тис будинків.
Ось і підрахуйте вирогідність, що у ваш прилетить.
Навіть якщо так страшно, то на 5-му році вже можна розробити алгоритм жовчних дій, а не тремтіти і боятися.
І не меньше читайте дурниці, що все навколо палає і суцільна вирва замість міста.
Майор Медуза• 2 часа назад
Ответ дляАноним с кешбеком
По разному , как и в Киеве
Як країна повʼязана з місячними ?
В Україні у всіх місячні до 100
Років ?
Майор Медуза• 2 часа назад
Ответ длямладокошкина
Чому не державною?
Алгоритм можна не стигнути реалізувати
Першоклашка• 2 часа назад
Ответ дляБабуся Бетман
Кстати у нас в Украине тоже есть спокойные места. Вот я сейчас отсыпаюсь в Карпатах.
А вообще живу в Киеве. Пока не планирую переезжать.
Где в Карпатах?
Бабуся Бетман• 2 часа назад
Ответ дляПершоклашка
Где в Карпатах?
В Яремче отдыхаем. Как же хорошо. Я наконец расслабилась и сплю
Першоклашка• 2 часа назад
Ответ дляБабуся Бетман
Я и в Киеве сплю норм,но будят ракеты.А на зиму надо будет куда-то чухать,но как же я не хочу.
Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляАноним с кешбеком
По разному , как и в Киеве
Це щось новеньке. Клімакс прийшов в 57 років, 4 роки прожила в Німеччині.
Бабуся Бетман• 2 часа назад
Ответ дляПершоклашка
Так я тоже сплю в Киеве
Но по сравнению с тем как здесь…
Совсем другое дело.
Нет этого напряжения и ночью тихо!!

Я надеюсь зимой не придётся уезжать из Киева.

Першоклашка• 2 часа назад
Ответ дляБабуся Бетман
Так я тоже сплю в Киеве
Но по сравнению с тем как здесь…
Совсем другое дело.
Нет этого напряжения и ночью тихо!!

та прийдётся,у них планы нам разъебать ТЕЦ полностью.Мы прошлой на месяц уезжали и это у нас отопления не было 3 недели только.
Бабуся Бетман• 2 часа назад
Ответ дляПершоклашка
Аналогично мы в феврале уезжали.
Першоклашка• 2 часа назад
Ответ дляБабуся Бетман
Аналогично мы в феврале уезжали.
мы с 13.01 до конца февраля,воду заодно попили в Моршине.
ЗаведУющая• 2 часа назад
Ответ дляАноним_
А как выезжали в начале войны в неизаестность?
І за кілька місяців велика кількість повернулися назад. До травня Ки їх а був майже пустий, в травні почали люди повертатися
Бабуся Бетман• 2 часа назад
Ответ дляПершоклашка
Не у нас позже жахнули ТЭЦ и мы в трускавце сидели)
Тоже водичку попили заодно)
ЗаведУющая• 2 часа назад
Ответ дляЛюблю море
Не всі бідосі без грошей.
Думаю, якби автор мала фінансові можливості, то вже б давно виїхала і взагалі ю за стільки років вже мала б хоча б мінімальне уявлення про те, куди можна поїхати і куди поїхати в неї є можливість
Першоклашка• 2 часа назад
Ответ дляБабуся Бетман
Тоже водичку попили заодно)
в Трускавце вода ни о чём,лучше Сходница,Моршин или Солочин
Бабуся Бетман• 2 часа назад
Ответ дляПершоклашка
Мне нужна или трускавецкая Натуся или в сходнице
Пэрисхилтонша• 2 часа назад
Интересно, сколько подобных тем появлялось бы здесь, если вернуть прайм эру Советчицы образца весна-лето 2022, когда нельзя было писать с анонимами???😂😂😂
Начальник Анонимов• 1 час назад
Автор, зараз дійсно якийсь момент ескалації, російські дрони над всією європою, удар по німецькому кораблю в чорному морі. Побачимо
А я нівроку• 1 час назад
Ответ дляЭлька-Карамелька
На какую европу какая наша судьба
В той же Польше люди живут припеваючи, без постоянного страха за свою жизнь, вы думаете рашики пойдут на Германию, или Францию,Норвегию? Или кто там с кем развяжет войну? Это только нам ’повезло’ с соседями, причем со всех сторон
Да не дай Бог до пшеків псевдопанів....Да, це правда нам з ’сусідами’ і справді дуже не повезло...Ну, що ж...Кожному вирішувати, куди...Я була в Іршаві,в Пильзені, в Торонто....Усе супер, всюди не погано. Але син без тата не зміг, в повному сенсі слова. Зараз в Києві в УФМЛ вчиться, все гуТ, далі....Далі побачимо! Виїздити не планую. Живемо вічно під обстрілами, як усі. Прорвемося....