kanareyka_tweety• 06 августа 2023

Пєсков для NYT: "Ми хотім контроліровать всьо, што запісалі в канстітуцию"

Ще один доказ того, що ніякі перемовини неможливі. Русня схоче воювати далі, бо не зможе пояснити своїм хомячкам, чому вона так і не контролює Херсон, Запоріжжя, Словʼянськ, Краматорськ і навіть Авдіївку)) Для нас це хороша новина, тому що жодна заморозка неможлива. Для "нададоговарівацца" - погана))
Леска• 06 августа 2023
А шо вони записали в свою проституцію?

-Инга-• 06 августа 2023
ой они там столько раз и столько всего записывали, что еще разок подрехтуют, хамяки согласны
автор kanareyka_tweety • 06 августа 2023
Ответ дляЛеска
А шо вони записали в свою проституцію?
Ось таке малюють)) Як різко Харків, Миколаїв та Одеса перестали бути ’русскіми городами’
Мимо_шла• 06 августа 2023
Девочки, а что там по встрече в Саудовской Аравии?
Манула• 06 августа 2023
Ответ дляЛеска
А шо вони записали в свою проституцію?
Донецька, Луганська, Херсонська та Запорізька області
Леска• 06 августа 2023
Ответ дляМанула
Схералі.як записали так і відпишуть. Все одно ця ганчірка переписуєтьчя щороку
Kerry78• 06 августа 2023
Головне,шоб не домалювались до того,щоб курськ,брянськ і белгород жовтенькими не стали
Md.Inna• 06 августа 2023
Тем, кто радуется, что война будет продолжаться, желаю в ближайшее время прям туда, на передовую.
Ответ дляMd.Inna
Скільки готові подарувати українських земель разом з мешканцями, які чекають Україну? Йдіть на йух

Md.Inna• 06 августа 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
Тільки після вас, як підете на йух , на фронт до хлопців
Ответ дляMd.Inna
Виявляється, ви й українську знаєте!
Md.Inna• 06 августа 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
Виявляється, ви й українську знаєте!
Уявляєте)
Я ще і в школі український викладала і з того самого ’югу’, місцева
Не з західних областей пишу
Ответ дляMd.Inna
Уявляєте)
Не з західних областей пишу
А ви у хлопців уже запитали, чи хочуть вони капітулювати? Щоб смерті загиблих були марними?
KateFrosty• 06 августа 2023
Ответ дляMd.Inna
Уявляєте)
Не з західних областей пишу
Треба домовлятися, так?
taka• 06 августа 2023
Ответ дляKateFrosty
Треба домовлятися, так?
Зачем? До последнего украинца идем
taka• 06 августа 2023
Уже нихуйа кацапидоры контролировать из того, что контролируют, уже не смогут. Усы пескова мокрые от навки могут лепетать всё, что им угодно.
НамСвоюРобити• 06 августа 2023
Ооо, ну у качечки як завжди. Завуальоване накидування на вентилятор.))
Он вже вчителька ’з юга’ повелася.
Чи то напарниця, бо тухляк?))
ПЛЮС-МИНУС• 06 августа 2023
как записали так и вычеркнут, дебилы.
Атрика• 06 августа 2023
Піськов і є піськов...меле,що попало.Як записали ,так і випишуть.Уроди

Ответ дляНамСвоюРобити
Он вже вчителька ’з юга’ повелася.
Чи то напарниця, бо тухляк?))
Чіво?)))
Teonaa• 07 августа 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
Луганськ та Донецьк
Крим