СирОжино пирОжино• 07 августа 2023
Як зізнатися хлопцю? Як закінчити стосунки?
Історія довга, стосунки тривалістю у 8 років, з 9 класу. Півроку тому - страшна криза в стосунках, дізнаюсь згодом, що хлопець багато місяців сидів у тіндері, ходив на побачення.
Стосунки все ж такс вирішили зберегти. Але зберігати було нічого. У мені сидів страшний біль і бажання помсти. От і я почала зраджувати. Зрозуміла, що мене фізично приваблюють інші чоловіки, а у нас вже і не кохання, а просто звичка.
Зради приховувати не можу. Але багато де читаю, що таке зізнання може зробити лише гірше. Як вийти вже із цих стосунків раз і назавжди? Підійти і сказати з бухти-бархати «я тебе не кохаю» я не можу…
Як робили/ зробили б ви?
Попрошу без засудження, дуже важко зараз
Як робили/ зробили б ви?
Ручки-Крючки• 07 августа 2023
Ответ дляВесотехник
Тююю, був в мене такий. Прямим текстом найух послала і змінила номер, акаунти в соцмережах і перекрила усі шляхи зв´язку зі мною. Це просто.
Так тогда и место жительство и работу менять надо. Он же припрется домой или га работу
Простецкая• 07 августа 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Так по-вашому я 8 років його не люблю? Це було моє перше і останнє кохання на даний момент.
Я когда понимала, что это не мой человек, искала другого и прощалась
Ручки-Крючки• 07 августа 2023
Ответ дляПростецкая
Аналогично. Мой максимум это год мурыжилась. Поняла все о человеке через год,но зачем то еще год встречалась. Глупая была,тоже первые отношения. Было страшно, как это я с другим буду знакомиться и спать))) Но 8 лет,капец
Весотехник• 07 августа 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Не поверите, я так и сделала, но еще потому, что давно хотела переехать.
Ручки-Крючки• 07 августа 2023
Ответ дляВесотехник
А,ну если так,то хорошо. Мне было бы проблематично бросить квартиру)
Весотехник• 07 августа 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Почему? Настолько хорошая?))
Я благодарна тому своему придурку, иначе б ТАКОГО стимула свалить со старой квартиры на новую у меня бы не было.))
З царем в голові• 07 августа 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Як я можу так сказати без пояснення причини?
я в схожій ситуації два варіанти бачила, сказати що не люблю вже чи висказати все, що накипіло, висказала, що накипіло, так полегшало))
Вся така шо куди там• 07 августа 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Не впевнена, що з полегшенням. Коли я дізналася про його зради він декілька місяців робив усе, щоб я його пробачила. Подарунки, сюрпризи, вибачення в усіх можливих формах. Я здалася зрештою і пробачила. І дарма.
Я не розумію- Ви його бавити збираєтесь? З полегшенням, не з полегшенням. Яка Вам різниця? Він сам перший раніше зробив прірву у Ваших відносинах. Ви простили. Зрозуміли, що марно. Все, прощавай. Думайте про себе і майбутнє, а не витрачайте молоді роки життя на ці кисілі. Тим більше на чоловіка, який поряд зВами ходив на побачення і шукав кращу. Побачите- на наступній зразу й одружиться, року не мине. А Ви ниєте, тягнете це все і не даєте собі бути щасливою.
Mashashula• 07 августа 2023
В мене аналогічна ситуація була в 22роки. Стосунки були 5років, і він не ходив на побачення але суть та сама. Я пів року перед тим як все закінчити себе ламала і заставляла бути з ним і винила себе за зраду... а до того прямо йому казала що мене не влаштовує і якщо ми нічого не почнемо робити то наші стосунки приречені - він не сприймав мої слова або не розумів що я від нього хочу ( хоча я прямим текстом пропонувала йому варіанти що можна спробувати щоб наладити відносини). Закінчилось все тим що я не витримала і порвала з ним без особливих пояснень, він ще якийсь час дзвонив , приходив і навіть після одніієї довгої і відвертої розмови я йому казала що якби він був таким же відкритим і щирим і так мене слухав як під час тієї розмови, то миб були разом. Потім він дізнався про зраду приїхав пізно ввечері і влаштував грандіозний скандал називаючи мене різними поганими словами, а я мовчки стояла і кивала поки він кричав бо мені було на нього всеодно... після того ми не спілкуємось, і наші друзі розділились на два боки.
Чим раніше ви поговорите , тим раніше станете вільною. І стане простіше всередині. Майте повагу до тих років що були разом і спокійно сядьте і розкажіть що вас турбувало і що ви більше не можете так жити.про зраду казати не варто. ( мій колишній дізнався від мого друга ( якого я вважала своїм і повністю йому довіряла і розказала про зраду і чому все так вийшло) .
жінка незаміжня• 07 августа 2023
Запропонуйте відпочити один від одного, трохи пожити окремо. Мені здаєтсья такий підхід, менш болісний для всіх. Навіщо, казати всі ті неприємні слова.
аромат Жука• 07 августа 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Скажите ему, что Вы его не достойны.
Борщичок• 07 августа 2023
Він сидів у тіндері, ходив на побачення, і Ви не знаєте як йому сказати прощай? Ви серйозно?
Крошечка-хаврошечка• 07 августа 2023
Ответ дляМарічка
Да, восемь лет и что? Автору 23 года, парень я думаю не младше, если бы хотел уже давно сделал ей предложение, а так тянут лямку как буд-то у них трое детей, общий быт и бизнес, вроде им некуда бежать...
Так, а зачем предложение. Наоборот, хорошо, что не сделал.
Часто трудности в расставании, когда уже отношения не радуют-в созависимых отношениях.Это возможно, но необязательно.
Сходите к специалисту и разберитесь, чт у Вас там, что не пускает (кроме того, что это первые отношения,что много времени вмести и т.д.)- причины в другом, на самом деле и они глубокие.
Харчовий тріль• 07 августа 2023
Я саме так чоловіку сказала ’я тебе більше не кохаю’ і розлучилися після 15 років шлюбу та 2 дітей. Не гайте часу на те що не приносить вам щастя, життя дуже коротке, живіть тільки для себе.
СамавиховуюКота• 07 августа 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Почему не можете просто сказать ’я тебя не люблю, извини’?
В вашем возрасте я не раз и не два такое говорила, это честно по отношению к человеку, чтобы не тешил себя напрасными иллюзиями
Інколи це важко сказати.
Щепотка_совести• 07 августа 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Тю....самое глупое простить измену.
Мужчина после этого может гулять свободно,так как знает что ему проститься и дальше.
Не зря говорят,что если раз сделал-потлм второй раз будет....
Сказать что не любите его больше и все. Чего вы паритесь....
Щепотка_совести• 07 августа 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Какое еще предложение в 23 года?) Только жизнь начинается и уже в упряжку?
Видимо вас никто замуж не позвал
Чебураха з перцем• 07 августа 2023
Да скажите банальное «мы зашли в тупик; нужно пожить отдельно и подумать про наши отношения. Давай сейчас сделаем паузу и решим нужны ли мы друг другу.»
И живите себе спокойно.
Ручки-Крючки• 07 августа 2023
Ответ дляЩепотка_совести
Видимо вас никто замуж не позвал
А вы сидели и ждали бедняга,чтоб скорее позвали?)) Замуж это главная цель жизни?) Мне это было неинтересно до 30 лет,я гуляла,была свободной и радовалась жизни, дети мне тоже были неинтересны))