Перша скрипка• 07 августа 2023
Маска для волосся Kallos
Хто користується цією маскою,, як вам вона?? Можна відгуки
Мальовнича даль• 07 августа 2023
користувалась давно, з колагеном. сиділа до 10 хвилин з нею, волосся краще розчісувалось. недавно побачила в тіктоці відео, де розказували що це фуфло по складу маски. тому, вирішувати вам
Жинси на дитину• 07 августа 2023
Ни о чем. Брала ее чисто как бальзам. Расход большой. Лучше за 300грн выхватить нумеро по акции
ПоЗиТиВнАя• 07 августа 2023
для мого вбитого блонду підійшла не ця, а ’молочні протеіни’. причому лише у баночці 300мл десь. а от купила велику літрову - хоч та ж серія, але ні..
Моя улюблена страшко• 07 августа 2023
Банан - ужасно. Волосы жирнеют прямо на следующий день. Кератин - ещё более-менее