Зайканалужайке• 07 августа 2023
Добрий вечір, хто працював в копійочці?
Розкажіть, будь ласка, про підводні камені і чи радите роботодавця? Іду на директора магазину, але мене трішки напрягають деякі моменти.
Парасюха• 07 августа 2023
Намагалася стати їх постачальником. Стільки умов, що я відмовилася від цієї ідеї. Хоча може в магазині не стільки бюрократії і умов, як в ЦО
Пишущаяся• 07 августа 2023
Ответ дляПарасюха
А що ви хотіли постачати?
Малявка ще та• 07 августа 2023
Я покупець, але помічаю, що дуже часто в цій мережі магазину змінюються продавці. Напевно не дуже добре там працюється