Не пириживай• 07 августа 2023

Відпустка, чи мають право не відпустити

Тут може є кадровики, або досвідчені? Роботи дуже багато, зп залежить від відсотків з продажів, коли почалась повномасштабна то з продажами було самі уявляєте як, так весною коли продажі після в ріст нам зменшили відсоток! Негідники.
На роботі за 2 роки дали лише двічі по 5 днів відпустки. Попросила з 1 вересня 21 день. Пишуть - на вас надходять скарги від посередників що невчасно відправляєте (а як вчасно, якщо роботи дуже багато, і помічників нам не беруть?!), приходьте завтра будете пояснювати. Я кажу - пояснювати прийду, але мені потрібна відпустка, ви хочете сказати що взагалі мені її не дасте? Кажуть - поговоримо, побачимо. Я знаю це поговоримо. У нас звільнялись від таких шикарних умов праці дві людини, нам накидали їх роботу типу за доплату і за півроку так і не заплатили. Я попереджала не раз що об´єми роботи не відповідають можливостям людини, що ми в замоті весь час включаючи вихідні, що треба щось змінювати. Мене ніхто не чув. Зараз полізли проблеми, про які я говорила.
Не вистачало щоб мені відпустку не дали тепер. Бояться дати бо нема кому замінити мене.
Мають право не дати? Що я можу зробити щоб дали? Дякую.
Стопясят раз обсуждала• 07 августа 2023
Якщо робота не відповідає можливостям людини і вам навіть не платять за неї, то для чого ви там працюєте?

Стопясят раз обсуждала• 07 августа 2023
Звільніться, відпочиньте скільки вам треба і знайдіть нормальну роботу.
Атятя_тётя• 07 августа 2023
Если вы оформлены официально, то вам проложены по КЗоТ 24 дня. Не дать не имеют права. Другой вопрос - когда дать. График отпусков у вас должен быть составлен.
Распутница• 07 августа 2023
Могут конечно
пу_пугренчик• 07 августа 2023
А що ви втратите якщо підете у відпустку чи навіть свій рахунок?Вони так будуть вибачте лапшу* вішати ,наче піднімуть відсоток ,а по факту ні.Або шукайте щось інше або вимагайте так як вигідно вам.
Мій чоловік продажних ,їх двоє і роблять за 10х.Коли потрібно - підмінюють один одного ,беручи роботу один на всі дзвінки і проблеми.
Я не розумію вас ,нащо ви терпите це???
Матраскин Брат• 07 августа 2023
оформлені офіційно?
автор Не пириживай • 07 августа 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Платять, на моє переконання менше ніж треба. Тримаюсь бо весь час обіцяють що ось ось щось зміниться на краще, що візьмуть людей, переглянуть бонуси, тому подібні обіцянки.
Христя в тiстi• 07 августа 2023
У вас повинен бути затверджений графік відпусток. Якщо ви просите не по графіку мають право відмовити
Пушка заряджена• 07 августа 2023
да, есть такие работодатели мрази

Аня_карапуз• 07 августа 2023
КЗпП України гарантує 24 дні відпустки(оплачуваної).Для пільгових категорій громадян є додаткові оплачувані дні відпустки.
автор Не пириживай • 07 августа 2023
Ответ дляАтятя_тётя
Офіційно. По графіку з 1 вересня у мене 14 днів. Я попросила 21. Але схоже не хочуть давати взагалі. Ну і розумію їх, людей немає, роботу робити нікому...
Стопясят раз обсуждала• 07 августа 2023
Ответ дляНе пириживай
Так ви написали, що робили за інших людей за доплату півроку і вам так і не доплатили, то де ж платять?
пу_пугренчик• 07 августа 2023
Ответ дляНе пириживай
Христя в тiстi• 07 августа 2023
Ответ дляНе пириживай
Ось на 14 повинні дати
Пушка заряджена• 07 августа 2023
Ответ дляНе пириживай
не нужно их ’ розуміти ’ ,
они тупо пользуются людьми, как рабами, и не дрплачивают
автор Не пириживай • 07 августа 2023
Ответ дляпу_пугренчик
Я не розумію вас ,нащо ви терпите це???
Я то нічого, а вони втрачають - не буде кому працювати. Я вже не терплю, я шукаю іншу роботу але дуже хочу відпочити бо стомилась
автор Не пириживай • 07 августа 2023
Ответ дляМатраскин Брат
оформлені офіційно?
Так, все офіційно
пу_пугренчик• 07 августа 2023
Ответ дляНе пириживай
Беріть 14 ,а потім тиждень на лікарняний.
Атятя_тётя• 07 августа 2023
Ответ дляНе пириживай
Ну, 14 дней точно не имеют права не дать.

пу_пугренчик• 07 августа 2023
Ответ дляНе пириживай
Поки будете як віл пахати тут ,у вас не буде часу і змоги щось взагалі знайти.
Знаю по собі.
автор Не пириживай • 07 августа 2023
Ответ дляХристя в тiстi
Прошу по графіку, який створили перед новим роком. Попросила на тиждень більше від графіку, але щось таке вони говорять типу взагалі не відпустять
автор Не пириживай • 07 августа 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Мала на увазі що по перше взагалі платять менше ніж варто було б, по друге за понаднормові все ще так і не заплатили, обіцяють лише...
пу_пугренчик• 07 августа 2023
Ответ дляНе пириживай
Захворійте * ,скажіть температура ,заплатіть сімейному і підіть на лікарняний і у відпустку..Хай попробують.
автор Не пириживай • 07 августа 2023
Ответ дляХристя в тiстi
Ось на 14 повинні дати
Дякую
Стопясят раз обсуждала• 07 августа 2023
Ответ дляНе пириживай
Ця робота для вас дуже цінна? Скільки ви там працюєте і на скільки цінним робітником ви є?
автор Не пириживай • 07 августа 2023
Ответ дляпу_пугренчик
Дякую, добра ідея!
Христя в тiстi• 07 августа 2023
Ответ дляНе пириживай
Не мають права не відпускати по графіку. Лише якщо ви задіяні на об’єктах критичної інфраструктури. Тому, мусять відпустити на 14 днів
автор Не пириживай • 07 августа 2023
Ответ дляпу_пугренчик
Знаю по собі.
Я вже теж це зрозуміла(((((((
автор Не пириживай • 07 августа 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Працюю 6 років загалом, при попередньому керівництві все було добре, пару років тому все змінилось і умови праці стали гірші, і до того ж якраз скоро прийшла велика війна. При попередніх наче все було добре в роботі, тепер нам всім тикають що ми не справляємось, що ми тормозим, і т.п. Думаю це для того щоб не оплачувати нам достойно.
Додаю напруги• 07 августа 2023
Я так працювала 12 років - велике навантаження, у відпустку не підеш, тому що колег підведеш. Гроші тільки обіцяли. У керівника нова Ауді Ку8 з салона а в мене заспокійливе по акції