Не пириживай• 07 августа 2023
Відпустка, чи мають право не відпустити
Тут може є кадровики, або досвідчені? Роботи дуже багато, зп залежить від відсотків з продажів, коли почалась повномасштабна то з продажами було самі уявляєте як, так весною коли продажі після в ріст нам зменшили відсоток! Негідники.
На роботі за 2 роки дали лише двічі по 5 днів відпустки. Попросила з 1 вересня 21 день. Пишуть - на вас надходять скарги від посередників що невчасно відправляєте (а як вчасно, якщо роботи дуже багато, і помічників нам не беруть?!), приходьте завтра будете пояснювати. Я кажу - пояснювати прийду, але мені потрібна відпустка, ви хочете сказати що взагалі мені її не дасте? Кажуть - поговоримо, побачимо. Я знаю це поговоримо. У нас звільнялись від таких шикарних умов праці дві людини, нам накидали їх роботу типу за доплату і за півроку так і не заплатили. Я попереджала не раз що об´єми роботи не відповідають можливостям людини, що ми в замоті весь час включаючи вихідні, що треба щось змінювати. Мене ніхто не чув. Зараз полізли проблеми, про які я говорила.
Не вистачало щоб мені відпустку не дали тепер. Бояться дати бо нема кому замінити мене.
Мають право не дати? Що я можу зробити щоб дали? Дякую.
Стопясят раз обсуждала• 07 августа 2023
Ответ дляНе пириживай
Працюю 6 років загалом, при попередньому керівництві все було добре, пару років тому все змінилось і умови праці стали гірші, і до того ж якраз скоро прийшла велика війна. При попередніх наче все було добре в роботі, тепер нам всім тикають що ми не справляємось, що ми тормозим, і т.п. Думаю це для того щоб не оплачувати нам достойно.
А ви займаєте керівну посаду чи ні?
Не пириживай
• 07 августа 2023
Ответ дляХристя в тiстi
Не мають права не відпускати по графіку. Лише якщо ви задіяні на об’єктах критичної інфраструктури. Тому, мусять відпустити на 14 днів
Не критична, зовсім ні. Дякую.
Не пириживай
• 07 августа 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
А ви займаєте керівну посаду чи ні?
Ні, рядовий продажник.
Додаю напруги• 07 августа 2023
Ответ дляНе пириживай
Ви праві) це такий стиль керівництва, головне не сприймайте на свій рахунок, а в мене колеги після звільнення до психолога рік ходили щоб самовпевненість відновити)
Щодо відпустки вам гарно радять про захворіти
Я коли зрозуміла що кожна відпустка то скандал почала брати лікарняні, і ніхто мене не парить дзвінками, кажу що хворію і сплю- трубку не беру. Якщо буде засмага - скажете ось в вихідні мажете тим як вийти на роботу ходила на пляж
Не пириживай
• 08 августа 2023
Ответ дляДодаю напруги
Дякую! Дійсно, візьму лікарняний якщо не пустять, і потім у відпустку. Хочу вже піти звідти якнайскоріше, принципово - хай самі роблять те, що зараз тягну я...