Удачная• 08 августа 2023

Обувь на широкую ногу

У кого широкая нога, какую обувь вы берете?
КинДза• 08 августа 2023
Що значить яку? Ту яка підходить.
Кеди, кросівки і сандалії бувають різної ширини навіть у одного виробника.

автор Удачная • 08 августа 2023
Ответ дляКинДза
Що значить яку? Ту яка підходить.
Покажіть свою
Мию чакри щоденно• 08 августа 2023
У магазині Велюр з приміркою. Колись замовила Кларкс із категорії екстра вайд, а вони взагалі не вайд. Більше дистанційно не купую.
Верочка 100%• 08 августа 2023
Ара, пиколинос, габор, каприз
Josef Seibel
Мию чакри щоденно• 08 августа 2023
й індивідуальний пошив виручає. Дуууже широкі лапки качечки(((
Борщичок• 08 августа 2023
Скечерс, Тамаріс, Ара - у них повномірне взуття на широку ногу, в тому числі.
Дніпропетровська взуттєва фабрика ще відшиває моделі на таку ніжку..
СкрипяСердцем• 08 августа 2023
Зараз Тканеві кросівки,мокасини

Та никада в жизни• 08 августа 2023
Ту,что налазит, странный вообще вопрос,мерить надо
Tammy21• 08 августа 2023
Рібок, Шака, Крокс, Біркенштоки... Це те, що у голову зразу прийшло. А взагалі то міряти треба, плюс у багатьох проф.взуттєвих марок є моделі різної ширини.
Дайте вподобайок• 08 августа 2023
Какая у Вас ширина стопы?
Мне подходит обувь Rieker.
В кого тако було• 08 августа 2023
Рікер, Тамари, скечерс. Як варіант з ортопедичних магазинів, особливо шльопки, босоніжки, кросівки є
Черговий по кухні• 08 августа 2023
Ответ дляТа никада в жизни
Ничего странного. Многие из тех, у кого широкая ступня, давно уже знают, обувь каких брендов им подходит