Метровий сантиметр• 08 августа 2023
Випадає волосся. Шукаю лікаря щоб знайти причину
Доброго дня! Дівчата, потрібна допомога.
Дуже активно випадає волосся і майже не росте нове. За 2 роки вже добряче облисіла, особливо скроні та маківка.
Шукаю лікаря онлайн який візьметься за мене і знайде причину такого випадіння.
Була в трихолога, здавала аналізи на вітаміни групи В, феритин, кальцій, гормони щитовидки, статеві гормони. Були деякі показники не в нормі. приймала вітамінки та бади. Трохи призупинилось випадіння.. а це знову почалось((
Не знаю з якого лікаря почати, мабуть, потрібен гінеколог-ендокринолог.. порадьте, будь ласка, чудового спеціаліста.
Метровий сантиметр
• 08 августа 2023
Вітамін низький, але не критично- 37, його приймала в дозуванні 10 тисяч 1 місяць і потім 5 тисяч.
Феритин був в межах норми, але трихолог сказала, що повинен відповідати вазі- тому піднімала трохи, приймала залізо.
Високий був ДГЕА 477, але потім став 288
Щитовидні були в нормі.
Лорка-хлорка• 08 августа 2023
Рекомендую дуже класного лікаря!
Мені допоміг, хоча до нього ніхто не зміг знайти причину
Кузьма Хобзей
Погугліть контакти
Приймає теж онлайн
Кузьма Хобзей
Погугліть контакти
Приймає теж онлайн
Метровий сантиметр
• 08 августа 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Рекомендую дуже класного лікаря!
Кузьма Хобзей
Погугліть контакти
Приймає теж онлайн
Кузьма Хобзей
Погугліть контакти
Приймає теж онлайн
Дякую за рекомендацію 🌻
Конфиденциальность• 08 августа 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
Підвищений гормон 17-оксипрогестерон
вот у меня то же самое.волосі лезут катастрофически уже 4й год.растет плохо.из повішений 17-оксипрогестерон.искали опухоль надпочечников.делали мрт.тьфу тьфу тьфу.
видимо синдром уставших надпочечников или врожденная дисфункция коры надпочечников.
много стресса біло,очень
Метровий сантиметр
• 08 августа 2023
Ответ дляКонфиденциальность
много стресса біло,очень
Наднирники це до ендокринолога? Я їх не обстежувала. Здавала кортизол зі слини вечірній і раннішій. То вечірній нормальний, а зранку верхня межа норми.
Цей гормон впливає на волосся?
Метровий сантиметр
• 08 августа 2023
Ответ дляКонфиденциальность
много стресса біло,очень
Ви займались лікуванням цього синдрому?
Конфиденциальность• 08 августа 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
Цей гормон впливає на волосся?
да,к эндокринологу.
влияет
Конфиденциальность• 08 августа 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
Ви займались лікуванням цього синдрому?
нет,как началась война не до того стало