ЗдесяЯ• 2 часа назад
Яка ваша остання покупка на Кідстаффі?
Що це було і в якому році?
ЗдесяЯ
• 2 часа назад
Моя остання покупка це кеди дитині у червні 2022.Аж не віриться,що 4 роки вже нічого тут не купувала.
Хтомолодець? Я!• 2 часа назад
Жовтень 25, дитячий одяг, беру в одного Продавця роками, добре, що нагадали-завтра завітаю до неї:)
Два-три тижні і фсьо• 1 час назад
Вітаміни в 22 році, бо не знала, чи буде Айхерб з нами працювати.
ВундерКІНГ• 39 минут назад
В мае этого года заказывала охлаждающий коврик через посредника с Амазона