муха в кедах• 08 августа 2023
Русанівські сади
Кияни, що думаєте про Русанівські сади? Чи варто купувати будинок саме для постійного проживання чи краще квартира на Лівобережній \ Русанівці в новому будинку?
Шукаємо житло у цьому районі, прив´язка до школи
білий туман• 08 августа 2023
Питання про: що краще будинок чи квартира, або Русанівські сади чи Лівобережна?
муха в кедах
• 08 августа 2023
Ответ длябілий туман
Будинок на Русанівських садах чи квартира на Лівобережці, ближче до Русанівки (Галактика, Русанівська Гавань, Лазурний блюз, будинки на Окіпної і тп)?
І наскільки Русанівськи сади - це місце для постійного проживання, не як дача?
муха в кедах
• 08 августа 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
Так дом в 5р дороже будет чем квартира
ні, майже однаково, і часом дешевше )
Будинок до 150 кв.м. - 180-200 тис, квартира у окресленому районі (90-120 кв.м.) , ’від забудовника’ - 125-160 тис + ремонт, з ремонтом - 160 (більше 10 років) - 200 тис (свіжий)
Черпак_для_фантазий• 08 августа 2023
Жити можна,Але самі вирішуйте,як ви будете добиратися до школи,є у вас машина чи чекати єдину маршрутку, вам видніше. звичайно що інфраструктура краще біля лівобережної.але якщо не хочеться чути сусідів,то сади
білий туман• 08 августа 2023
Ответ длямуха в кедах
Ну Русанівські сади - це дачі від початку існування. Так, зараз там високі паркани і красиві будинки, але їхня щільність може вас не влаштувати. Ну а що краще квартира чи будинок - то кожному своє.
Столічна штучка• 08 августа 2023
Ответ длямуха в кедах
Русановские сады, как и прочий частный сектор Киева, к сожалению, это потенциальная строительная площадка. Вопрос только времени (
Обнемашечка• 08 августа 2023
Ответ дляlisa2101
Так на Русановских садах даже газ не проведен. Это сугубо дачи. А район Русановка - где Вы новостройки увидели? Это старый район, там нет места для строительства.
Какие дачи))тут такие огромные дворцы стоят
И на Русановке вы видимо были давно