Реверанс• 08 августа 2023
Європейські компанії з російськими засновниками куповують український титан
Україна посилює власного ворога, який відкрито проголошує своєю метою знищення української державності.
Ситуація потребує втручання на найвищому рівні, ретельного розслідування та встановлення контролю за експортом титанової сировини. Цілком незрозуміло, чому Державна служба експортного контролю на даний момент не припиняє титановий експорт фірмам-прокладкам, які працюють з Росією. Важко пояснити також, чому дозвіл на експорт встановлені лише для концентрацій ільменіту, при тому, що інші види продукції дозволяється вивозити безконтрольно.
Літаки з яких нас обстрілюють будують з нашої ж сировини.
Чи ми не дурні?
Експорт титанових концентратів продовжується і під час війни. З липня минулого року по квітень 2023 року Об´єднана гірничо-хімічна компанія (ОГХК), що належить державі, відправила на експорт 82,2 тисячі тонн руд, що містять титан. За даними, які були отримані від джерел у титановій галузі, значна частина цієї продукції потрапила до Російської Федерації.
У відкритих джерелах зазначено, що основними контрагентами цієї компанії та вантажоодержувачами у 2021-2022 роках були ТОВ ’Редметконцентрат’ (Москва), ТОВ ’Нерудна компанія’ (Білгород), ТОВ ’Мінко Рус’ (Бєлгород) та інші російські компанії.
Таким чином, вказана компанія є очевидною російською прокладкою, і державна компанія ОГХК не може цього не знати.
Відео є
Оцю падлюку кришувала ‼️‼️ГУ СБУ у м. Києві та Київській Області.
Його куратор, громадянин могилко, працював у багатьох обласних управліннях СБУ.
В столичній управі, він працював у кадрах.
А зараз завдяки роботі у фонді інвалідів, могилко контролює усіх роботодавців столиці!
Уявляєте масштаби???
Соната любви• 08 августа 2023
Ответ для77 года рождения
Так хто в нас зараз наживається на війні, чий зараз Кабмін?
неначаси
Соната любви• 08 августа 2023
война это сплошной бизнес.
схемы мутят, деньги зарабатывают.
не брезгуют ничем.
бабло превыше всего.
Російського агента Московскього патріархату з Лаври Павла відпустили під заставу. Відкупився.
Одному з найбільших корупціонерів Злочевського, який вкрав у держави сотні родовищ і зробив спробу підкупу прокурора САП Холодницького, дали угоду зі слідством - він відкупився.
А полковник Червінський, учасник війни, нагороджений орденами, сидить у камері. Він не може відкупитись від Зеленського, Єрмака та Татарова, тому сидить. Він не російський агент. Без грошей наше правосуддя працює погано.
схемы мутят, деньги зарабатывают.
не брезгуют ничем.
бабло превыше всего.
77 года рождения• 08 августа 2023
Ответ дляСоната любви
неначаси
А чому головою служби розвідки швидко поставили випускника академії фсб рф, який до цього часу довго був заступником РНБОУ?
Соната любви• 08 августа 2023
Ответ для77 года рождения
потому что предатель на предателе сидит и предателем погоняет.