Реверанс• 08 августа 2023

Правоохоронні органи викрили народного депутата від "Слуги народу" Гунько

За словами джерел в правоохоронних органах, разом із двома спільниками Гунько отримав "винагороду", щоб вирішити питання з передачі в оренду підприємцю державних земель.
Пізніше СБУ повідомило, що спільно з НАБУ викрили "на гарячому" народного депутата, який за 85 тисяч доларів "продавав" землю Національної академії аграрних наук.
Як думаєте до кінця війни вспіють все розворувати?
Результат:
вже голосів: 51
34 (66.67%) Розкрадуть все і виїдуть
17 (33.33%) Покарання не буде бо свій
jannjann77• 08 августа 2023
Ти ба, які суки!
Шматочок хмарки• 08 августа 2023
Проголосовала за одно, но по факту стоило бы эти два варианта сделать одним пунктом. И разворуют всё, и наказания не будет никакого.
dulenok• 08 августа 2023
Вот когда он сядет надолго, тогда будут ’ молодцы’...а пока это вся шумиха ни о чем
автор Реверанс • 08 августа 2023
Ответ дляjannjann77
Ти ба, які суки!
Поки одні воюють,другі внаглу ворують
автор Реверанс • 08 августа 2023
Еліта
Мимо_шла• 08 августа 2023
Как же они зае@бали, хуже орков. Те хоть чужой народ грабят, а эти свой
автор Реверанс • 08 августа 2023
Гунько очолював у Верховній раді комісію з питань розслідування фактів корупції на державних підприємствах, в установах та організаціях Національної академії аграрних наук.
Оцініть наглість та цинізм грабунку
Класика : Головне не вийти на самих себе
кактус-c• 08 августа 2023
Не захотел делиться наверное. Надеюсь, что хоть этого посадят.
автор Реверанс • 08 августа 2023
Поставили козла,стерегти капусту.
Так і тут.
Cvet_ОК• 08 августа 2023
Це якийсь сюр страшний, люди життя своє віддають, а ці ніяк не можуть спинитись, як качки якісь, жеруть, жеруть, ніяк ті пельки не затуляються у них
Манула• 08 августа 2023
День ’Слуг народа’ продолжается

Арахамия инициирует исключение из фракции нардепа Торохтия и призывает его сложить мандат. Еще в мае журналисты сообщали (https://t.me/insiderUKR/55525), что нардеп за время войны несколько раз выезжал отдыхать за границу, сменил три авто и сейчас ездит на машине за 7 млн грн.
Кроме этого, пока семья Торохтия покупала элитное имущество, он продолжал получать из бюджета компенсацию за аренду жилья
(с.) https://t.me/insiderUKR/59837
автор Реверанс • 08 августа 2023
Ответ дляМанула
День ’Слуг народа’ продолжается

(с.) https://t.me/insiderUKR/59837
який молодець, за чужими спинами
Арахамія десь на підвищення його готує?
Rukola1• 08 августа 2023
Зелена шобла вже в печінках сидить. Таких крадіїв і непотребу ще варто пошукати
автор Реверанс • 08 августа 2023
Ответ дляRukola1
Пора групи лікування робити.
А представте, что у чиновников в Украине реально зависимость от воровства и для них надо делать группы помощи.
- Я Григорій Гнатович. В нас красти це спадкове. Сам я краду вже 20 років.
- Привітаємо Григорія Гнатовича.
- Я Петро Омельянович, кожного разу думаю що трошки вкраду, а потім раз і весь бюджет в мене.
- Привітаємо Петра Омельяновича!
- Мене звати Юрій Пилипович, я спочатку крав як всі, а тепер краду все…
- Привітаємо Юрія Пилиповича!
- Я Тетяна Сергійовна, краду тому, що життя до мене жорстоке і чоловік пішов до іньшої, хоча ми з ним разом крали.
- Привітаємо Тетяну Сергійовну!
Он Поворознюк від гордості за свої злочини світиться.4 судимості за спиною-рецидівіст і медальку з ним карбують,бо він у нашої влади - в пошані
Якийсь світ навиворіт настав.
автор Реверанс • 08 августа 2023
Яка влада такі й герої в неї.Стидоба
автор Реверанс • 08 августа 2023
Зацініть гумор
Депутат від «Слуги Народу» Богдан Торохтій всю війну просидів за кордоном.
Греція, Туреччина, Катар, ОАЕ, Болгарія.
А ще він був одним із ініціаторів законопроекту №7055 - заборона на виїзд із країни для народних депутатів України.
Після 24 лютого, родина Торохтія встигла змінити три автівки
- Mercedes-Benz G400 2020-го року
- Mercedes-Benz EQS 580 2022 року
- Range Rover.
Всі були куплені на ім´я його дружини - Аліни Левченко
Ирина_Б_• 08 августа 2023
Ответ дляРеверанс
Зацініть гумор
- Mercedes-Benz G400 2020-го року
- Mercedes-Benz EQS 580 2022 року
- Range Rover.
а дочка ген.прокуурора в инсте пишет: з..ла эта Шотландия хочу домой в Монако 😂