Статус Ква• 08 августа 2023
Який ви найбільше полюбляєте хліб?
Дивлюся, що зараз якесь свято хліба прямо - стільки різновидів, на який-завгодно смак, з якого хочеш борошна, з усілякими добавками. Мені здається, якщо захочеш перепробувати всі хліби в супермаркеті, то декілька місяців треба, якщо купувати щодня) Мені 41, з дитинства пам´ятаю тільки батон, український, кірпічик і сіру арнаутку і бородинський. Які ще були тоді види хліба, може, хто пам´ятає? Чисто з цікавості)
Зараз мої фаворити: цільнозерновий Київхліб, ’Прибалтійський’ темний і світлий з насінням Київхліб, ’Житній край’ трикутний Кулінічі. З крафтового - гречаний багет. А взагалі, всі смачні, всі чудові. Обожнюю)
Статус Ква
• 08 августа 2023
Виходить, що в давнину прості люди, самі того не знаючи, їли корисніший хліб, ніж пани, бо біле борошно вважалося панським і було недоступне біднякам - я правильно розумію?)
Латексне альтер ЕГО• 08 августа 2023
Ответ дляСтатус Ква
Все ещё зависит от веяний моды и маркетинга
КоролеВешна• 08 августа 2023
Мені подобається хліб з дивною назвою Покровський Столичний від ЦарХліб.
Українська Мрія• 08 августа 2023
Купую ну дууууже рідко, раз в рік. Але подобаються такий хліб, як пампушки з часником та зеленню.
Статус Ква
• 08 августа 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Багет гречаний із Сільпо
Та ну його. Його небезпечно купувати, бо зжирається блискавично)
Кондуктор троллейбуса• 08 августа 2023
Ответ дляСтатус Ква
Це точно 🤣
Сяду на шию, дорого!• 08 августа 2023
Подобається в Сільпо хліб їх випікання, найбільше Ельзас здається,ну і ще інші.