Дорошина• 08 августа 2023

Чи є ймовірність заразитись сказом від їжака? (Київська обл)

Дуже переживаю через наступну ситуацію. Брала в руки їжака і потім в інтернеті прочитала що через це може бути сказ...
Їжак не кусав, шипів, на руках наче крові не було, але ну відчутно було що голки гострі. Переживаю що на голках могла і слюна бути тепер і очі могла протерти перед тим як руки мити, не знаю що робити. По телефону в вакцині відмовили і в травмпункті подивились як на дурну якусь.
автор Дорошина • 09 августа 2023
Ответ дляДую на вітер
Слушайте, не сосчитать сколько раз я брала ежиков на руки, как-то вроде не взбесилась.
Та от і збиває з толку, одні пишуть що ризик дуже великий ( не тут, просто в інтернеті стосовно їжаків, як і від лисиці), інші що взагалі немає 100% підтвердження про їжаків що вони здатні передати. Травматолог в Києві сказав що серед усіх хто мав діагноз сказ в Україні не було жодного випадку з їжаком. Якось так…

автор Дорошина • 09 августа 2023
Ответ дляДа будет так
живите дальше.
и никогда не трогайте больше, с вашей мнительностю можно быстрее кукухой поехать чем от бешенства помереть
Це точно..Якщо вже не поїхала