Эта_Шикарна)• 09 августа 2023

Порекомендуйте ендонкринолога, випадає волосся

Сиплеться волосся, нове не хоче рости.
Шукаю гарного ендокринолога онлайн або ж Київ.
Є такі хто вирішив цю проблему чи вже всьо.. перука?
Руда ліса• 09 августа 2023
Ответ дляАль де Барановна
в смысле? ну у вас и манера общения
Вона вам в лічку буде напарювати якесь корисне харчування)) або біодобавки.

автор Эта_Шикарна) • 09 августа 2023
Вітамін д понижений, феритин в нормі.
ДГЕА був високий, потім після бадів та вітамінів знизився. Випадіння уповільнилось, але нове волосся слабо росте.
Думала гормонами займається ендокринолог.
Пилосмок працює• 09 августа 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Вітамін д понижений, феритин в нормі.
Да, по щитовидке модете сдать ттг, т3, т4, Аттпо. (Ттг в идеале не выше 2, т3 в верхней части референса) . Если будет отклонение, тогда к эндокринологу. Гинеколог толковый тоже проверяет гормоны, но половые
НичеНипанимаю• 09 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
Я ж писала наверху вже. В мене був діагноз реактивне випадіння волосся- випадало пасмами та не росло нове. Віт д та феритін. Приймала сорбіфер дурулес та відповідно віт Д. Ви можете заперечувати, але особисто мені Амінексил мені дуже допоміг. Хобзєй прописав курс 45 ампул щоденно. Випадіння зупинилося протягом 12 днів, потім почали рости нові волоссячки. Заросли скроні, чолка та по всій голові пішли нові антенки. Обєм волосся згодом майже відновився. Це було років пять тому. З тих пір коли починається випадіння, здаю аналізи на свої дефіцити і приймаю. Курс амінексилу в мене десь раз на півроку, але вже коротший, купляю дві коробки. Протягом цієї зими профілактично пила дощу вітаміну Д, то обійшлася взагалі без амінексилу
Вы какой фирмы покупали аминексил?
Руда ліса• 09 августа 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Вы какой фирмы покупали аминексил?
Різний. Але більш сподобався від лореаль. Волосся не жирніє і не склеюється. Легко розчисується
НичеНипанимаю• 09 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
Просто я покупала виши и результата не было вообще. Я бы сказала даже хуже. И запах просто ужасный, как дешевые мужские духи..
Руда ліса• 09 августа 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Так. Мені віші також не сподобався!
НичеНипанимаю• 09 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
У меня объема у корней не будет в любом случае, если даже простой водой намочить, уже на голове гнездо((
НичеНипанимаю• 09 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
Так. Мені віші також не сподобався!
А лореаль разве есть в продаже, мне кажется нет его уже..?

Руда ліса• 09 августа 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Зараз не знаю. Останній раз купувала рік тому. А шо немає? Капець.. в мене і запасу не лишилося(((
НичеНипанимаю• 09 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
Не, вроде есть на мейкапе, что-то 1300 с копейками, дороговато, конечно..
НичеНипанимаю• 09 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
Я помню год назад где-то его искала, хотела попробовать нигде не было, думала сняли с продажи. Но в моем случае я на эффект надежды не питаю уже..