кураГАЛЯ• 09 августа 2023
А ви знаєте людей, яким Середземне море фу бе?
Наприклад в Туреччині як вам морько?
А_я_ЛОЖУ!• 09 августа 2023
Не прям фу і бе, але не сподобалось. У Франції. До того була на Балканах, там море краще.
кураГАЛЯ
• 09 августа 2023
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
А в порівнянні з Чорним морем , то яке краще?
Почекуха• 09 августа 2023
Я була Мамарисі в Туреччині, і море там не лагідне, холодне, а от в Греції море тепле.
В Чорногорії не таке класне як в Греції, тому мені в Грецію на море, здається там Середземне.
Перловая Кашка• 09 августа 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Звичайно, Середземне. Тут взагалі нема чого порівнювати
Сунуся в чужі справи• 09 августа 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Ну конечно Средиземное)
ГЛЮкоза• 09 августа 2023
мені Середземне море скрізь сподобалося і в Греції, і в Італії, І в Чорногорії, і в Туреччині
Намазюкана нішою• 09 августа 2023
перед тим, як їхати- вибираю по фото місцевість та захід, тому всюди було море супер. ще і люблю теплюще, то в серпні переважно їдемо. ніхто не кричав, що фу. Звичайно, у Туреччині воно саме звичайніше, інші країни мають більш незвичний вигляд.
А_я_ЛОЖУ!• 09 августа 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Середземне. Але, це якщо порівнювати з тим, що у нас залишилось.( дивлюсь просто фотки з Криму, Новий Світ, то виявляється море там теж було чудове. Але тоді я не звертала на це уваги.(
Перловая Кашка• 09 августа 2023
Ответ дляПочекуха
В Греції є і Середземне, і Егейське, і Критське, і іонічне.
Перловая Кашка• 09 августа 2023
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Ні, навіть в цих регіонах чорне море гірше. Не таке прозоре і чисте. ІМХО
кураГАЛЯ
• 09 августа 2023
Ответ дляПерловая Кашка
Просто почула, що одна сімʼя в Туреччині не купались в морі, тільки в басейнах, тому що там каміння, фу як там можна плавати,😂. А наше море таке бархатне, ммм.
Lady Luck 99• 09 августа 2023
Ну так себе
Не вижу особых отличий от черного. Но предполагаю, что где-то оно лучше, чем в Турции.
В Турции Эгейское побережье хорошее
П.с на фото средиземное
В Турции Эгейское побережье хорошее
П.с на фото средиземное
ГЛЮкоза• 09 августа 2023
Ответ длякураГАЛЯ
то й що, просто люди не люблять каміння та гальку, а люблять пісок, можливо,взяли тур у регіон де таке море, не знаючи географії. Це не показник
Почекуха• 09 августа 2023
Ответ дляПерловая Кашка
Я була на острові Родос, читаю, що там і Егейське і Середземне, але море там кайф.
ГЛЮкоза• 09 августа 2023
Ответ дляLady Luck 99
Ну так себе
В Турции Эгейское побережье хорошее
П.с на фото средиземное
В Турции Эгейское побережье хорошее
П.с на фото средиземное
фото без сонця будь-яке море зробить однаковим
Сунуся в чужі справи• 09 августа 2023
Ответ длякураГАЛЯ
В Турции достаточно регионов с песчаным входом в море, а камни и на Чёрном бывают, странно выбрать то, что не подходит и фукать
Сон і дрімота• 09 августа 2023
Ответ дляLady Luck 99
Ну так себе
В Турции Эгейское побережье хорошее
П.с на фото средиземное
В Турции Эгейское побережье хорошее
П.с на фото средиземное
Оно теплее намного чем чёрное.
Мая твая не панимать• 09 августа 2023
Ответ дляГЛЮкоза
В Черногории Адриатическое море,в Греции вообще 3 моря Средиземное,Ионическое и Эгейское и еще вроде какое то
Lady Luck 99• 09 августа 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Та ну нет отличия на самом деле особого, от черного. Я второй раз на средиземном в Турции
Вот Эгейское, то да
ГЛЮкоза• 09 августа 2023
Ответ дляМая твая не панимать
Так, але то все басейн Середземного моря, яке в свою чергу ділиться на моря
Крошка Енот• 09 августа 2023
Знаю тех, кому Средиземное не прям ’фу’, но скучно. И тех, кому любое море - так себе в сравнении с океаном. Но это все не в сравнении с Чёрным морем, конечно. Многие годы ездила в Крым до 2014, машиной, объехала все побережье не один раз. Средиземно лучше бесспорно. Хотя я и Чёрное тоже люблю, оно родное.
Физрукая• 09 августа 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Не понравилось в Лидо-ли-Езоло, остальное норм
Там Адріатичне ) Мені теж там жахливе море
А_я_ЛОЖУ!• 09 августа 2023
Ответ дляПерловая Кашка
Так і Середземне взагалі непрозоре. Принаймні на Лазуровому побережжі. Так, зі сторони воно виглядає супер, красивий колір, але зовсім непрозоре, навіть не дивлячись на гальку. А ось у тій же Болгарії було видно як по дну лазять маленькі краби. А з приводу чистоти, то що Чорне, що Середземне - одні з найбрудніших морів у світі.
Ашолюдискажуть• 09 августа 2023
Ответ дляLady Luck 99
Вот Эгейское, то да
Егейське,Іонічне,Адріатичне,….це все Середземне море,їх виділяють, як його окремі складові
А_я_ЛОЖУ!• 09 августа 2023
Ответ дляАшолюдискажуть
Мене теж так в школі вчили. Але зараз Середземне - це окреме море.
А_я_ЛОЖУ!• 09 августа 2023
Просто болталка• 09 августа 2023