На паровозе• 09 августа 2023
Безвіз. Перебування в ЄС більше 90 днів за 180. Якщо новий паспорт, проїду?
Власне проблема в тому, що заїзд через Польшу і хоча в Польщі тільки транзитом, вони ж рахують по цим датам в"їхав/заїхав. Приїхала в Україну, порахувала - вже з жовтня 2022 року 4 рази заїхала/виїхала і все через Польшу, хоча в інші країни. Вийшло по датам в паспорт 116 діб. Знову треба їхати - переживаю за польський кордон. Якщо зробити новий закордонний паспорт - зможу знову їхати, чи у них в системі якось по іншому відображається? Взагалі як вони це відслідковують?
Буду вдячна за поради, бо везу дітей
На паровозе
• 09 августа 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Ні, не можна.
тобто навіть з новим паспортом вони будуть бачити?
Роздратована шкіра• 09 августа 2023
Ответ дляНа паровозе
конечно, они же паспорта на границе сканируют
На паровозе
• 09 августа 2023
А якщо заїхати не через Польшу? а через сусідню країну, в якій я не була? 90 днів на кожну країну чи на зону ЄС взагалі?
Роздратована шкіра• 09 августа 2023
Ответ дляНа паровозе
90 дней на всю территорию ЕС
Медсестричка• 09 августа 2023
Ответ дляНа паровозе
який вихід? оформлювати польську візу?
В яку країну ви їдете? Новий паспорт не допоможе ,безвіз рахується на людину ,а не на паспорт
Доставучая• 09 августа 2023
Ответ дляНа паровозе
Так не в Польше же проблема. Вы ни в какой стране Шенгена не можете быть.
А я кумедна• 09 августа 2023
Ответ дляНа паровозе
Я їду в Нідерланди через Польщу.
А в Нидерланды у вас есть виза? Если есть то Польша пустит транзитом
Роздратована шкіра• 09 августа 2023
Ответ дляА я кумедна
да но пустит беженцем по моему, я ехала в автбоусе, какую-то женщину, проживающую во Франции не хотели пускать через Польшу, пустили только как беженца , у них во Франции нет карточек ВНЖ, просто какая-то бумажка. на границе сказали ’вам надо было напрямую лететь из Украины во Францию..а так пустим как беженца’ треш.
На паровозе
• 09 августа 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
от в тому то і проблема, що саме з поляками проблема- вони ставлять штампи і рахують, у мене нема ніяких позначок крім польських((
краще візу зробити напевно?
Доставучая• 09 августа 2023
Ответ дляНа паровозе
краще візу зробити напевно?
Поляки спрашивают вид на жительство. Если он есть, дни не считают
На паровозе
• 09 августа 2023
дуже всім дякую! І останнє питання, як порахувати дні.
якщо я буду заїзджати 01 вересня 2023 року - мені відняти від цієї дати 180 днів і порахувати скільки я була в ЄС за ці 180 днів? Вірно?
На паровозе
• 09 августа 2023
рахувати не від жовтня 2022 року, а - 180днів від дати проходження контролю (в моєму випадку це буде 01 верерсня)
Амбасадор щастя• 09 августа 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
От прикол, а як вони це уявляють летіти напряму з України
Амбасадор щастя• 09 августа 2023
Ответ дляНа паровозе
Вам вище дали посилання, там калькулятор все порахує
На паровозе
• 09 августа 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
так(( перевищення на 3 дні.
і візовий центр не працює(( як виїхати блін(((
ТаЕщеОптимистка• 09 августа 2023
Нет конечно. Есть ещё ваш код идентификационный код, дата рождения ну и фио. Так что привязка в базе идёт именно к этим данным, а не номеру паспорта. Паспортов вообще два одновременно можно иметь.
На паровозе
• 09 августа 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
дякую(( як виїхати питання((((
Медсестричка• 09 августа 2023
Ответ дляНа паровозе
краще візу зробити напевно?
У вас є внж Нідерландів,чи ви як турист хочете
ТаЕщеОптимистка• 09 августа 2023
Ответ дляНа паровозе
дякую(( як виїхати питання((((
Никак увы.... Вам и виду не поставят скорее всего, а если в ляпают отказ. то это так себе на будущее.
Кнопкотиць• 09 августа 2023
Ответ дляНа паровозе
краще візу зробити напевно?
Так ви з Польщі заізжали в Євросоюз, де вам мали ще ставити?
Борода• 09 августа 2023
Якщо тимчасового захисту немає, то на підставі безвізу не пустять
Я півтора року пробула в Європі (Фінляндія), Недавно їздила в Україну, коли поверталась назад сказали показувати картку, що в мене прихисток Фінляндії .
Але! Ви ж можете сказати, що саме зараз їдете з метою отримати захист. Це може спрацювати
Не цілуюсь з бодуна• 09 августа 2023
Ответ дляНа паровозе
Да. И считаете сколько дней вы были за эти 180 дней
Не цілуюсь з бодуна• 09 августа 2023
Ответ дляНа паровозе
так(( перевищення на 3 дні.
Выехать позже
На паровозе
• 09 августа 2023
а якщо через Румунію поїхати? Я знайшла інфо що вони окремо рахують перебування 90 дній в своїй країні, не знаєте такого варіанту?
Настасья Пицун• 09 августа 2023
Ответ дляНа паровозе
І залишитись в Румунії? Ви потім все одно в зону Шенгену заїдете. Ми їхали на відпочинок до Греції: Молдова, Румунія, Болгарія і Греція, у кожній країні 2 рази перевіряли і штампували паспорт: на в´їзд і на виїзд. Яка різниця хто ваші дні порахує поляки чи греки (чи через кого ви зібрались з Румунії в шенген)
На паровозе
• 09 августа 2023
Ответ дляНастасья Пицун
а хіба є кордони між Румунією і Польщою? Мені здається там нема кордонів і прикордонників